אני צריך עזרה..

צודק וטועה

חזק - מבחינה כלשהי, בד"כ רגשית או שכלית חלש - מהבחינה שידו על התחתונה כי כולם התאגדו נגדו ההתאגדות באה מתוך פחד

הממ...

המטאל גם מזוהה עם אנשים כאלו, שאף אחד לא במיוחד אהב. יש רשימה די לא ניגמרת של ילדים כאלו שהפכו להיות נגני/זמרי מטאל מצוינים. השורה התחתונה, זה לא משנה אם הוא חזק או חלש, לישנוא אותו ניחשב הרבה יותר מקובל מאשר ללכת איתו. וסתם למרר לאנשים את החיים... בהחלט מיסכן הילד. אבל יש הרבה סיבות למה בחורים כאלו ניפרדים מהחברה, לא תמיד בגלל כוח, המון פעמים בגלל חולשה שלא מלווה בחוזק (אליהם נאמר שהם מטומטמים מעצבנים וחסרי כל כוח חברתי). גם כאלו אני מכיר, וכמה שקל לי לרחם עליהם מרחוק, כשאני לידם אני לא ממש רוצה. מאוד פוליטיקלי קורקט לרחם עליהם, מצד שני... לא בכל המיקרים זה כלכך קל. הוא אמר שהוא רוצה כדי להיות כמוך... שמע, אולי זה ניסיון להיתחבר אליך, תן לילד צ'אנס... אל תישנא אותו מראש. אני בטוח שאתה יודע שהיום להיות מטאליסט זה מאוד מגניב, גם זאת סיבה לו להיות מטאליסט. אבל אולי זה באמת כי הוא רוצה להכיר את המוסיקה? אי אפשר להגיד בלי להכיר את הבחור. אור ואוטי הולצמן. העורב.

עמית מדרג את האלבומים של Edguy.

הכותרת מטעה. דירוג לא יהיה פה. אני לא יכול להציב אלבום כלשהו של Edguy מעל לאחר. אחרי הכל, מדובר בלהקת הפאואר האהובה עליי. בכל מקרה: 1. Savage Poetry - תמים למדי מבחינת יצירה, Edguy בניסוי כלים. Roses To No One = בלדה מדהימה, ספוגת רגש טהור. 2. Kingdom Of Madness - לא כל כך הרשים אותי. קצת סובל מתסמונת "Savage Poetry II". הוא חמוד, ללא ספק, יש בו שירים טובים, אבל כדאי לקנות אותו אחרון, כבר בשביל להשלים את האוסף, לא בשביל לגלות משהו חדש. 3. Vain Glory Opera - גלאם-רוקי משהו, אבל חמוד לאללה! אלבום מצוין. אנרגטי, מקורי, טוביאס באמת מתחיל לשיר כמו שצריך, וגם משפר את האנגלית שלו. 4. Theater Of Salvation - אלבום קונספט יפיפה, שעוסק בדיעותיו של טוביאס (וכנראה גם שאר הלהקה) כנגד דתות מאורגנות. האלבום מדבר על האמונה באלוהים בלי הצורך להיות מוגבלים בכבלי דת כלשהי. מורכב מלודית, מתוחכם, פליקס על התופים נותן הופעה נהדרת. 5. Mandrake - קצת יותר ממוסחר, אבל לא נורא. בלי תחכום היתר של תיאטרון הגאולה, פשוט רצף של שירים נהדרים זה באחר זה, אלבום פשוט... כיף. פליקס בהופעת חייו.

טוב, תשמע...

אני לא יכול להגיד לך מה לאהוב, אבל אני רוצה להגיד לך להביט עוד פעם בליריקס של הסאבג' פואטרי, בעיקר בפאואר אנד מאג'סטי, אייז אוף דה טיירנט ופרוזן קניידל. אם אתה שומע את זה כשאתה מקשיב למילים בחצי אוזן, אתה חושב לעצמך: "הממ... נחמד... עוד מוזיקת דרקונים." אבל אם אתה קורא את הליריקס, אתה מגלה שלאדגאיי באמת יש משהו להגיד לך, חוץ ממלכים ודרקונים...

אני חושב

ששירים כמו מקודש, המפתח לאמונתי, אופרה שתהילתה לשב וירושלים כבר הוכיחו שהם לא להקת דרקונים

לא אכפת לי מה שרשת ג' אומרים, בעברית זה לא נשמע יותר טוב...

ודרך אגב, הלואוד וג'רוזלם קצת נשמעים מוזיקת דרקונים.

ועל דברים שכאלו נאמר...

ת'הומו. כן, אחלה, אז בנאדם לא מכיר מטאל עדיין... אז במקום לעזור לו אז נרתיע אותו... בעיקר כי כל השכבה שונאת אותו. זה בטח אומר שהוא חרא של בנאדם. תאמין לי שאם מישהו שונא מישהו אחר - אז כנראה שיש לזה סיבה. אם השינאה היא קולקטיבית - בד"כ זה בגלל שהוא החלש. כן, ראיתי את זה קורה מספיק פעמים.

תקשיב...

ניסיתי ללכת איתו..אבל כל הזמן הוא דופק את זה שוב.. ניסיתי להיות נחמד אליו...התחלתי לשמוע סייקדר סטיל בכיתה... הוא ביקש..לא נתתי לו כי זה היה השיר שלהם שאני הכי אוהב אז הוא אומר לי "איזה מניאק אתה" ושוב פעם מנתהג אליי כמו לכלב...למה שאני אנסה ללכת איתו??

הממ...

המטאל גם מזוהה עם אנשים כאלו, שאף אחד לא במיוחד אהב. יש רשימה די לא ניגמרת של ילדים כאלו שהפכו להיות נגני/זמרי מטאל מצוינים. השורה התחתונה, זה לא משנה אם הוא חזק או חלש, לישנוא אותו ניחשב הרבה יותר מקובל מאשר ללכת איתו. וסתם למרר לאנשים את החיים... בהחלט מיסכן הילד. אבל יש הרבה סיבות למה בחורים כאלו ניפרדים מהחברה, לא תמיד בגלל כוח, המון פעמים בגלל חולשה שלא מלווה בחוזק (אליהם נאמר שהם מטומטמים מעצבנים וחסרי כל כוח חברתי). גם כאלו אני מכיר, וכמה שקל לי לרחם עליהם מרחוק, כשאני לידם אני לא ממש רוצה. מאוד פוליטיקלי קורקט לרחם עליהם, מצד שני... לא בכל המיקרים זה כלכך קל. הוא אמר שהוא רוצה כדי להיות כמוך... שמע, אולי זה ניסיון להיתחבר אליך, תן לילד צ'אנס... אל תישנא אותו מראש. אני בטוח שאתה יודע שהיום להיות מטאליסט זה מאוד מגניב, גם זאת סיבה לו להיות מטאליסט. אבל אולי זה באמת כי הוא רוצה להכיר את המוסיקה? אי אפשר להגיד בלי להכיר את הבחור. אור ואוטי הולצמן. העורב.

טוב תקשיב...

כמו שכתכתי לעמית..ניסיתי לתת לו הזדמנות..הוא מטאליסט וואנבי ולפחות הוא מודה בזה... אני אישית לא יודע אם ממטאליסט וואנבי אפשר להפוך ל"טרו" מטאל כמו שהרבה אנשים מגדירים את זה...אולי אפשר...אני אנסה לתת לו צ'אנס..אבל הוא מתנהג כאילו הוא לא רוצה... הוא חושב שבתור מטאליסט אז אתה צריך לחשוב ש"העולם מסריח,החיים מסריחים,אלימות זה דבר טוב וכל י שלא מטאליסט או לא שומע מטאל אז הוא חרא.... בגלל זה אני לא מוכן לתת לו צ'אנס...

תקשיב...

ניסיתי ללכת איתו..אבל כל הזמן הוא דופק את זה שוב.. ניסיתי להיות נחמד אליו...התחלתי לשמוע סייקדר סטיל בכיתה... הוא ביקש..לא נתתי לו כי זה היה השיר שלהם שאני הכי אוהב אז הוא אומר לי "איזה מניאק אתה" ושוב פעם מנתהג אליי כמו לכלב...למה שאני אנסה ללכת איתו??

תראה...

כל בנאדם ששומע מטאל מתישהו החליט שהוא רוצה לנסות לשמוע מטאל. הרצון בא קודם, אח"כ הפעולה, לפחות ברוב המקרים. תמיד יש את אלו כמובן שנולדו למשל להורים/בני משפחה אחרים ששומעים מטאל (בד"כ זהו דווקא מטאל ישן יותר, ע"ע ג'ודאס פריסט, בלאק סאבאת', וכו'), אבל גם להם הופיע בשלב מסוים הרצון להתעמק בתחום, ואז המטאל הופך בשבילם יותר מסתם "מוזיקת רקע". אף אחד לא נולד בחולצה של בורזום ועם אוסף דיסקים בכיס. אני מציע לך לזכור את זה.

לא אכפת לי מה שרשת ג' אומרים, בעברית זה לא נשמע יותר טוב...

ודרך אגב, הלואוד וג'רוזלם קצת נשמעים מוזיקת דרקונים.

מוסיקת דרקונים?

שני שירים שמבקרים את מסעות הצלב ואת הכוחניות של הדת סלח לי

סלחתי

לא, סתם... למען האמת לא התעמקתי הרבה בליריקס של הלואוד וג'רוזלם. אני אבדוק את זה שוב. חוץ מזה, אמרתי שאדגאיי הם לא מוזיקת דרקונים, למרות שהמוזיקה מאוד מזכירה מוזיקת דרקונים... מצד שני אין שום דבר רע כל כך במוזיקת דרקונים... הליריקס קצת חלשים, אבל בכל זאת...

טוב תקשיב...

כמו שכתכתי לעמית..ניסיתי לתת לו הזדמנות..הוא מטאליסט וואנבי ולפחות הוא מודה בזה... אני אישית לא יודע אם ממטאליסט וואנבי אפשר להפוך ל"טרו" מטאל כמו שהרבה אנשים מגדירים את זה...אולי אפשר...אני אנסה לתת לו צ'אנס..אבל הוא מתנהג כאילו הוא לא רוצה... הוא חושב שבתור מטאליסט אז אתה צריך לחשוב ש"העולם מסריח,החיים מסריחים,אלימות זה דבר טוב וכל י שלא מטאליסט או לא שומע מטאל אז הוא חרא.... בגלל זה אני לא מוכן לתת לו צ'אנס...

שמע...

אתה נורא לחוץ להראות אותו באור שלילי, שמת לב? ומה אפשר להגיד לך, תעשה מה שבא לך. אור ואוטי הולצמן. העורב.

מה?

אתה רוצה להגיד לי שהעולם לא חרא ואלימות היא דבר רע ובירה זה לא טוב? אני בשוק

אני

לא ממש לחוץ להראות אותו באור שלילי,אתם פשוט אומרים לי כמה שזה רע להתייחס אליו חרא וכו' וכו'.. אני רק מנסה להראות לכם שאתם טועים והוא באמת כזה בנאדם.. שבוע ראשון איתו אי פעם הוא היה די נחמד..אחרי שבוע כבר הבנתי שהוא לא מציאה ושהוא די..איך אני אגיד את זה...קרציה?מעצבן?דוחף?נתקע?כל התאורים האלה יתאימו...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר