אני צריך עזרה..

אני צריך עזרה..

אוקיי..אז יש לי איזה אחד בכיתה שרוצה שאני אקנה לו דיסק מהסיבה הפשוטה שאני המטאליסט היחידי שהוא מכיר... הוא התחיל לשמוע מטאל כדי להרשים אותי (ואני רציני...הוא אפילו אמר לי את זה)... אבל מה..אני די שונא אותו,וככה גם כל שאר השיכבה שלנו.. אז הוא הביא לי כסף והוא ביקש ממני לקנות לו דיסק טוב של פאוור.. לא רוצה לקנות לו דיסק טוב כדי שייסבול קצת.. מה אתם מציעים לי לקנות לו?..הוא רוצה משהו "עם הרבה גיטרות"...הבנתם?

Right Says Fred - Up

אלבומם מעורר המחלוקת מ92 עם הלהיט "אני יותר מידיי סקסי", אני מציעה שתתן לו כמה האזנות בעצמך. יפתח רגשי הזדהות. הרבה הצלחה וחג שמח!

יוו! רעיון מעולה! מיצתרף להמלצה!

אני צריך עזרה..

אוקיי..אז יש לי איזה אחד בכיתה שרוצה שאני אקנה לו דיסק מהסיבה הפשוטה שאני המטאליסט היחידי שהוא מכיר... הוא התחיל לשמוע מטאל כדי להרשים אותי (ואני רציני...הוא אפילו אמר לי את זה)... אבל מה..אני די שונא אותו,וככה גם כל שאר השיכבה שלנו.. אז הוא הביא לי כסף והוא ביקש ממני לקנות לו דיסק טוב של פאוור.. לא רוצה לקנות לו דיסק טוב כדי שייסבול קצת.. מה אתם מציעים לי לקנות לו?..הוא רוצה משהו "עם הרבה גיטרות"...הבנתם?

the ketchup song cd

תן לילד קוקו בלוף

הוא יתעלף וימות אחרי הלהיט "זיינתי את בת-שבע"... שיר טוב דווקא... פוגו מגניב....

מיסכן הילד...

למה להיות פוצים?

יכול להיות שהבחור הוא איש טוב שפשוט לא קיבל את האור הנכון חוץ מזה שזה הכסף שלו... Gamma ray- no world order תמצא את זה בכל מקום בערך

אם לא להיות פוצים, תן לילד edguy

edguy - savage poetry זה כל מה שנחוץ לפאואר-מטאליסט המתחיל... שילמד מה זה שיר 10 דקות!!! לא, סתם... עכשיו ברצינות. באמת אם אתה רוצה להכניס מישהו לפאואר מטאל זה אלבום שתמיד עובד. אגב, בחיים, אבל בחיים, נבר אבר, תשמיע לו את vain glory opera. אלבום מסריח כמו דגים שישבו בתוך עיתון חודשיים

למה?

אלבום ממש ממש חמוד האופרה שתהילתה לשב, יכל להיות הרבה הרבה יותר טוב בלי האנסי. עוד אגב- אם כבר הדגי אז שמנדרייק, לוקח את השירה הפראית בהליכה ובפוטו-פיניש את תאטרון הגאולה, פשוט אין להם שיר שיכול על מלאך שנפל מגדולתו

השירה הפראית לוקחת בזחילה אנכית מטה עם כיסוי עייניים ירקרק את האופרה!!!

לדעתי ה"אופרה של תהילת שווא" הוא bore ללא תחתית... חוץ מהשיר אופרה של תהילת שווא עצמו, אין באלבום הזה מיץ בכלל. שמנדרייק באמת טוב, אבל אני לא בטוח אם לתת אותו לבגינר

חילוקי דעות

עד שנתרומם שוב הוא שיר ענקי, פצצת אנרגיה לכל ההמשך מחר הוא הקטע השקט הטוב ביותר שהם כתבו אופרה שתהילתה לשב פשוט טוב כמה מיילים ממש טוב די להתחכם הוא שיר שמתפוצץ כל שניה אגדה שיר ממש חמוד מה אפשר לבקש יותר? נכון שהוא לא ברמה של שמנדרייק או התאטרון, אבל מול השירה הפראית? כן הוא יכול לאלבום הזה. על הממלכה הלא נורמלית אני לא אדבר כי פשוט אין לי אותו, אבל אני יכול רק לומר שכנפי החלום הוא אחד השירי פאוור הטובים שהעולם הזה שמע

אני צריך עזרה..

ועל דברים שכאלו נאמר...

ת'הומו. כן, אחלה, אז בנאדם לא מכיר מטאל עדיין... אז במקום לעזור לו אז נרתיע אותו... בעיקר כי כל השכבה שונאת אותו. זה בטח אומר שהוא חרא של בנאדם. תאמין לי שאם מישהו שונא מישהו אחר - אז כנראה שיש לזה סיבה. אם השינאה היא קולקטיבית - בד"כ זה בגלל שהוא החלש. כן, ראיתי את זה קורה מספיק פעמים.

חילוקי דעות

עד שנתרומם שוב הוא שיר ענקי, פצצת אנרגיה לכל ההמשך מחר הוא הקטע השקט הטוב ביותר שהם כתבו אופרה שתהילתה לשב פשוט טוב כמה מיילים ממש טוב די להתחכם הוא שיר שמתפוצץ כל שניה אגדה שיר ממש חמוד מה אפשר לבקש יותר? נכון שהוא לא ברמה של שמנדרייק או התאטרון, אבל מול השירה הפראית? כן הוא יכול לאלבום הזה. על הממלכה הלא נורמלית אני לא אדבר כי פשוט אין לי אותו, אבל אני יכול רק לומר שכנפי החלום הוא אחד השירי פאוור הטובים שהעולם הזה שמע

עמית מדרג את האלבומים של Edguy.

הכותרת מטעה. דירוג לא יהיה פה. אני לא יכול להציב אלבום כלשהו של Edguy מעל לאחר. אחרי הכל, מדובר בלהקת הפאואר האהובה עליי. בכל מקרה: 1. Savage Poetry - תמים למדי מבחינת יצירה, Edguy בניסוי כלים. Roses To No One = בלדה מדהימה, ספוגת רגש טהור. 2. Kingdom Of Madness - לא כל כך הרשים אותי. קצת סובל מתסמונת "Savage Poetry II". הוא חמוד, ללא ספק, יש בו שירים טובים, אבל כדאי לקנות אותו אחרון, כבר בשביל להשלים את האוסף, לא בשביל לגלות משהו חדש. 3. Vain Glory Opera - גלאם-רוקי משהו, אבל חמוד לאללה! אלבום מצוין. אנרגטי, מקורי, טוביאס באמת מתחיל לשיר כמו שצריך, וגם משפר את האנגלית שלו. 4. Theater Of Salvation - אלבום קונספט יפיפה, שעוסק בדיעותיו של טוביאס (וכנראה גם שאר הלהקה) כנגד דתות מאורגנות. האלבום מדבר על האמונה באלוהים בלי הצורך להיות מוגבלים בכבלי דת כלשהי. מורכב מלודית, מתוחכם, פליקס על התופים נותן הופעה נהדרת. 5. Mandrake - קצת יותר ממוסחר, אבל לא נורא. בלי תחכום היתר של תיאטרון הגאולה, פשוט רצף של שירים נהדרים זה באחר זה, אלבום פשוט... כיף. פליקס בהופעת חייו.

ועל דברים שכאלו נאמר...

ת'הומו. כן, אחלה, אז בנאדם לא מכיר מטאל עדיין... אז במקום לעזור לו אז נרתיע אותו... בעיקר כי כל השכבה שונאת אותו. זה בטח אומר שהוא חרא של בנאדם. תאמין לי שאם מישהו שונא מישהו אחר - אז כנראה שיש לזה סיבה. אם השינאה היא קולקטיבית - בד"כ זה בגלל שהוא החלש. כן, ראיתי את זה קורה מספיק פעמים.

תיקון קל

בדרך כלל זה בגלל שהוא החזק והם לא מוכנים אליו

צודק וטועה

חזק - מבחינה כלשהי, בד"כ רגשית או שכלית חלש - מהבחינה שידו על התחתונה כי כולם התאגדו נגדו ההתאגדות באה מתוך פחד
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר