קירק האמט מספר: האלבום הבא יישמע כמו Meshuggah ו - Entombed

עיתונות המטאל לא יודעת איך לאכול את זה והאם מר האמט החליט להסתלבט עלינו או לא, אבל ככה הוא אמר בראיון אתמול. עכשיו נשארו רק הספקולציות לגבי האקספרימנטים של מטאליקה והאם זקנתם תמשיך לבייש את נעוריהם או לא.

ואולי הוא רומז שמשוגע ואנטומבד הולכות להתרכך רצינית? :)

תראו...

אלבומים מושלמים קשה להנפיק פעם אחרי פעם. להקה שהוציאה אלבום מדהים זוכה לכבוד. להקה שעזרה לפתח סגנון שלם ועוד הוציאה 5 אלבומים מדהימים: Kill'em All Ride The Lightning Master Of Puppets ...And Justcie For All The Black Album שכל אחד מהם הוא יצירת אומנות בפני עצמה. תגידו מה שאתם רוצים, אבל ה 5 הראשונים של מטאליקה פעם אחרי פעם מחדשים ומעניינים, כל אחד שונה ממשנהו. זה שמטאליקה לא הצליחה להתעלות על עצמה והוציאה אלבומים פחות טובים זה לא אשמתה מכמה סיבות: א. היא חתומה אצל אצל חברת הפקות, והיא מתחייבת להוציא כל זמן מסוים אלבום. ב. כמה יצירות אומנות אומן עושה בחייו ? תגידו לי 1 ? 2 ? מטאליקה עשו 5 יצירות אומנות וזה בהחלט מספיק. אני יכול להבין את הטענות שיש שהם שינו את הסגנון והתרככו, אבל אני חושב שיהיה להם קשה מאוד להוציא עוד אלבום ברמה של ה 5 הראשונים. אישית, אני לא חושב שהאלבומים רילואד ולואד טובים, אבל תנו לי להתרפק על זכרונות העבר, לא מעניין אותו מה הם עושים היום, כי אני במילא לא יקנה את האלבום החדש שלהם. אני עברתי הלאה. כחו לדוגמא את אינפליימז, הם הוציאו גם אלבומים מדהימים, אבל זה פשוט מאוד מאוד קשה לשחזר את ההצלחה, ובגלל זה התקבל הדיסק החדש שלהם, שהוא פחות טוב מאחרים. באומנות כמו באומנות יש הרבה אומנים, חלקם טובים יותר, ומטבע הדברים חלקם טובים פחות. הקהל שקונה את האומנות יכול לבחור מה הוא רוצה לקנות ומה כבר לא נראה לו. אותי מטאליקה העכשווים כבר לא מעניין ואותו דבר לגבי אינפליימז ועוד להקות אחרות. אבל אני רק יכול להגיד שזה נורא קל לבקר את מטאליקה ולרדת עליהם וללגלג עליהם, אבל נסו רגע אתם לחשוב איזה תרומה ענקית הם תרמו למוזיקה, הם כתבו שירים שקשה לתאר כמה הם גאוניים - Fade To Black, Master Of Puppets, Nothing Else Matters, את השירים האלה כל להקה אחרת ניסתה לחקות או להגיע לרמה שלהם ופשוט לא הצליחה, כי אין מה לעשות הם גאונים, שכיום עבר זמנם. וכדרך הטבע מתישהו תקום להקה שגם תייצר להיטים כאלה ואז הגלגל יתחיל מחדש. זהו טבעו של עולם השואוביז, פעם אתה למעלה, פעם למעטה, רק מתי שאתה למעלה, תנסה להספיק את הכל, ומטאליקה הספיקו הרבה. זה הכל.

אני לא יודע אם שמתם לב,

אבל אנטומבד מזמן מנגנים דת'-אנ-רול רך למדי, יותר כמו רוק כבד עם קצת קול צרוד, ומשוגע מנגנים באלבום האחרון (ובכתבה הוא התייחס רק לאחרון) יותר כמו ניו-מטאל עם שבירות קצב. שתי הלהקות מסורבלות ואיטיות לאחרונה- רק משוגע שומרים על סטייל ועניין במוזיקה. לארס השווה אותם גם להייט-בריד, עוד להקה שנופלת בלהקות שקצת סרחו. אם מטאליקה החדש ישמע כמו "אפרייזינג" של אנטומבד או "נות'ינג" של משוגע- יש בהחלט על מה לדבר- זו לא תהיה התדרדרות - זו תהיה קפיצת מדרגה. אבל אני סקפטי.

מטאליקה לא צריכים לנגן כמו משוגע \ אנטומבד.

מטאליקה פשוט צריכים להיות הם עצמם, וזה הכי טוב אם הם יחזרו למה שפעם הם ניגנו ויחזרו לכתוב את הליריקס הנושכים שהם פעם כתבו.. אבל אני מאמין שהם לא יעשו קאמבק, ופשוט עבר זמנם.

קירק האמט מספר: האלבום הבא יישמע כמו Meshuggah ו - Entombed

עיתונות המטאל לא יודעת איך לאכול את זה והאם מר האמט החליט להסתלבט עלינו או לא, אבל ככה הוא אמר בראיון אתמול. עכשיו נשארו רק הספקולציות לגבי האקספרימנטים של מטאליקה והאם זקנתם תמשיך לבייש את נעוריהם או לא.

אההה... הא. מה הם עישנו? (הפעם)

מטאליקה לא צריכים לנגן כמו משוגע \ אנטומבד.

מטאליקה פשוט צריכים להיות הם עצמם, וזה הכי טוב אם הם יחזרו למה שפעם הם ניגנו ויחזרו לכתוב את הליריקס הנושכים שהם פעם כתבו.. אבל אני מאמין שהם לא יעשו קאמבק, ופשוט עבר זמנם.

היה פעם מישהו שאמר אין לבכות על חלב שנשפך...

ומטאליקה בעטו כזדון בכד החלב לטובת עגל הזהב...או קי בסדר. אז בואו נחכה לדברים חדשים לצלילים מלהקות שברגע זה מוקמות ... או לאלבומים חדשים של להקות טובות שעדיין קיימות כמו אופת' למשל. הDVD של קריאטור עושה תיאבון לא רע. אולי משהו שיגוון את האוזן. אולי איזה סוג של מטאל חדש אפילו . למרות שנראה לי שניסו כבר כמעט... אולי ברוטל דאנס לא ניסו... נקרא לסגנון פוגו.

מישהו ניסה טראש טכני(סלש)פרוגרסיבי?

בכל אופן תמיד יש הפתאות ומיקסים ובלה בלה בלה. מצד שני אולי "שועלי הקרבות הותיקים" יחזרו כדי ללמד אותנו דבר או שניים הלוואי

טראש מטאל טכני או פרוגרסיבי

Coroner הלהקה השוויצרית הזאת הוציאה חמש אלבומי טראש מטאל שנקראים אצל המומחים "טראש מתקדם ופורץ את גבולות הז'אנר" הרבה פעמים אמרו עליהם שהם הRUSH של הטראש מטאל. תעיף מבט על אלבומי ענק כמו No more color Mental Vortex שווה ביותר. Prototype להקה משובחת שמנגנת מוזיקה שלוקחת את דרים ת'יאטר לכיוון יותר ת'ראשי - לא אגרסיבי אבל מטאלי יותר וכבד יותר. אני ממליץ בחום על אלבום הבכורה ואלבומם היחיד בינתיים Trinity אומרים שאני משוחד, אבל הסולן/גיטריסט וינס שומר איתי על קשר טוב בינתיים. Meshuggah אני צריך להסביר ? לא בדיוק ת'ראש - אבל יש הרבה ת'ראש במוזיקה.

אני אשתדל לבדוק את זה במידה ואתקל בזה

תנסה גם את...

Anacrusis Cerebral Fix Invocator ת'ראש מאז ולתמיד :)

אבויי!! איך שכחתי את Obliveon !! להקה קנדית מעולה!!

אני ממש חושב שמטאליקה צריכים לפרוש לדוקים...

כמובן שמטאליקה היו טובים, אפילו אדירים, פעם... ניתן להם גם את לואוד ורילואוד לזכותם (דיסקים ממש ממש לא רעים), אבל בדיוק כמו מיידן, גם הם צריכים להיות בבית אבות לכוכבי מטאל... חוץ מזה, הם יראו נורא טוב תוך כדי משחק דוקים מרתק
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר