מצטער על הספאם אבל אופת' נגלו אליי כלהקת בלאק מטאל מהכי טובות שאני מכיר!

כמו שראים בנושא השיר הכי כסחני שלהם הוא Bleak מה אתם הכי אוהבים אצלהם ?

דת' פרוגרסי\דום פרוגרסי אבל נסלח לך

כן, הם לא בלאק.

הם פשוט פרוגרסיב כבד מאוד, עם גראולינג. ולא, זה לא הופך אותם לדת'... כי המבנה שירים הוא לא אופייני לשירי דת'. בכל מקרה - מסכים איתך, בBleak יש את פיסגת היצירה של אופת'. הדואט של אקרפלדט עם הסולן של PORCUPINE TREE (להקת פרוגרסיב ישנה), שגם הפיק את כל האלבום בלאקווטר פארק, מדהים.

אופת' פשוט מושלמים, הם האלו את המוזיקה רמה אחת מעל כל להקות הצעצוע שיש היום...

האלבום מורנינגרייז

למרות שאף פעם אין לי סבלנות להקשיב באופן רציני לשאר האלבומים שלהם. הממ... אני הייתי אומר פרוגרסיב דת'/בלאק. הפרוגרסיה באה במבנה השירים, שבאמת לא אופיינים לדת', כמו שמישהו ציין.

מישהו?!

זה היחס שאני מקבל? *זועם* סתם. האמת היא שהשירה בשני האלבומים הראשונים (ORCHID וMORNINGRISE) היא באמת קצת בלאק, אבל הייתי אומר שהווקאלס של אקרפלדט באותה תקופה הושפעו ע"י בלאק, דת' שוודי ודת' פלורידיאני, מה שנתן לו מעין צווחה-גראול. החל מMY ARMS YOUR HEARSE הוא עבר לגראול עמוק ואיכותי. נכון, גם בתקופה הישנה השירה שלו הייתה די גרונית, אבל זה עדיין לא גראולינג טהור. כמובן שרבים יגידו שגם לא באלבומים המאוחרים זה לא גראולינג טהור... טוב, צודקים. אבל זה כבר הרבה יותר קרוב לגראולינג מאשר סקריצ'ינג, השירה במוקדמים הייתה מעין תערובת מוזרה.

דווקא השירה מזכירה בלאק?

הייתי אומר שבהרבה מקרים פריטת הגיטרות מזכירה לבלאק. השירה היא גראול. היא לא גרונית, כי גראול הוא לא גרוני. אבל יש לו קטעים של לחישות כאלה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר