פחח... מה את מיתלהבת! גם ככה את לא רוצה...

להסיע אותי למרות שאני נחמד! :)

אז תאבד את כל הסיכויים ותעצבן אותי?

אנג'ל, בשעות כאלו את עדין ערה?!

עוד שבועים חוזרים ללימודים! אני, ארמנדו, פוקד עליך להתחיל לישון בשעות נורמאליות!

חחחחחח טוב אבא'לה

הממ הממ.... אז אנג'ל :)

מה דעתך על הסעה לסיילם? איפה הימים הטובים שהיית מוכנה לקחת אותי כל הדרך מנתניה למטאל טיל דאון, איפה!?

נו, שימי פה תמונה שלך!

יאללה! אגבף הקטע עם האין כניסה הוא אשכרה מעצבן! אבל השומרים התקפלו אחרי איזה עשרים דקות, בזכותו של קובי...

ננסה...אני לא מבטיחה כלום אם זה (שוב) לא יצליח!

טוב...התמונה הזו צולמה אחרי שהחלטתי לשתות קצת (ורואים). אגב...האיש המנשק היה שתוי לחלוטין.

את יותר כוסית ממש שחשבתי..

כי לא חשבתי שאת כוסית... רוב הקיבוצניקים שאני מכיר הם שמנים...מעלים כאלה.. סופגניה...דונאט.

אתה נורא מנומס.. אתה יודע?

זה יותר קרוב לחוסר טקט מזוויע.

אממממממ....כן!

זה יותר קרוב לחוסר טקט מזוויע.

אתה יודע זה קצת מוזר...

חוץ מהעובדה שאני עצמי גרה בקיבוץ ששוכן בקרבת הרבה קיבוצים אחרים, ולומדת בבי"ס של קיבוצניקים (חוץ מקיסריה), ונוכח העובדה שהייתי בכנרת גם השנה וגם לפני שנה 3 ימים מוקפת בהמון המון קיבוצניקים- לדעתי יש לי את הזכות לומר שאתה טועה. ובגדול. רוני טיפ של בנים הגרים בקיבוץ: משקפי שמש מומלצות בעיקר בגלל שאז לא רואים על מי אתה מסתכל...

את יותר כוסית ממש שחשבתי..

כי לא חשבתי שאת כוסית... רוב הקיבוצניקים שאני מכיר הם שמנים...מעלים כאלה.. סופגניה...דונאט.

איתמר, לא תמיד אומרים את מה שחושבים.

זה כאילו הייתי רושם אחרי שראיתי תמונה שלך "כוסעמוק! איזה מכוער! לעזאזל! שיקנה מסכה או משהו! ההורים שלו בטח עשו אותו באמצע סרט אימה" מקווה שהבנת את המסר.

גם אתה לא צריך להגיד כל מה שאתה חושב...

אני חושב שהוא הבין את המסר, השורה האחרונה הייתה מיותרת... אפילו שזה היה בצחוק, עדיין..

זה לא בהכרח מה שאני חושב, זו רק הדגמה.

התקבל.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר