אורפנד לאנד

אורפנד לאנד

תגידו בהופעה האקוסטית של אורפנד לאנד יופיעו עוד להקות?

מה הכתובת של המקום?

מישהו יכול לרשום את המיקום של "מכבי מיוזיק פקטורי"? תודה.

תשובות לגבי אורפנד לנד...

כניסה 55 ש"ח, ב"מכבי מיוזיק פקטורי" שזה יוצא ברח' שונצינו בת"א. תמורת המחיר מקבלים די הרבה, הופעה מקדימה של guidance, ודיסק של אורפנד לנד. לא לשכוח אותו יום, תוכנית המטאל הכי לא מתפשרת ברדיו אינטרנט, "המושבה". מ- 8בערב ועד 10. the_colony@walla.co.il

פרטים על ההופעה

שלום אנשים, המקום נימצא ברחוב סלמה 40, תל-אביב (מרחק החיכה של 15 דקות מתחנה מרכזית) יופיעו איתנו גיידנס במופע אקוסטי משלהם!! כל מי שמגיע להופעה מקבל דיסק נדיר של אורפנד לנד שמכיל 19.30 דקות ווידאו סי די רום מההופעה בהאנגר 11 + 3 קטעים נדירים בהישתתפות הלהקה. אחרי ההופעות תיקלוט 4 שעות עם 4 די.ג'יים שינגנו מטאל!! צירפתי פלייר! יום טוב לכולם, נישמח לראות אתכם שם! קובי, ORPHANED LAND

תשובות לגבי אורפנד לנד...

כניסה 55 ש"ח, ב"מכבי מיוזיק פקטורי" שזה יוצא ברח' שונצינו בת"א. תמורת המחיר מקבלים די הרבה, הופעה מקדימה של guidance, ודיסק של אורפנד לנד. לא לשכוח אותו יום, תוכנית המטאל הכי לא מתפשרת ברדיו אינטרנט, "המושבה". מ- 8בערב ועד 10. the_colony@walla.co.il

לא רחוב שונצינו!!!! זה בסלמה 40 (הבארבי הישן!!)

תודה אחי עוד שאלה

כבר קניתי כרטיס את הדיסק מקבלים בכניסה או משו?

אורפנד לאנד

תגידו בהופעה האקוסטית של אורפנד לאנד יופיעו עוד להקות?

תגידו, מי יכול לתת לי טרמפ להופעה?

אני גר ברחובות ד"א ... ואל תגידו לי לתפוס תחבורה ציבורית, די ההורים שלי לא נותנים לי לסוע בתחבורה ציבורית להופעה...

תודה אחי עוד שאלה

כן, את הדיסק מקבלים בכניסה.

לא רחוב שונצינו!!!! זה בסלמה 40 (הבארבי הישן!!)

ועכשיו ספירת מלאי.

מי יודע בטוח שהוא מגיע? אני אני !

אני!

בטח אני!!!

יש לי כרטיס כבר

שחכתי..

שחכתי לציין הכרטיס של י ושל חברה שלי חתום ביד ע"י קובי פרחי איזה כבוד חחח...

תודה אחי עוד שאלה

זה לא יפריע ל-

פוגו? אופס התבלבלתי זה אקוסטי. בכל מקרה אם אני ארגיש טוב אז אני מגיע. כרגע יש סיכויים לא רעים כלל.

הדיסק בכניסה!!!

ועכשיו ספירת מלאי.

מי יודע בטוח שהוא מגיע? אני אני !

אני הייתי בא אבל אני עסוק באותו יום בדבר השולי שנקרא להתגייס

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר