אז מי בא להופעה של Eternal-Gray??

ההופעה תתקיים ב-25 ל-8 במועדון הבארבי, ברח' קיבוץ גלויות 52,ת"א. הכניסה תעלה 70 ש"ח וזה כולל את האלבום kindless. עוד יופיעו: להקת הבלאק מטאל השוודית Abed וIn Human Form שאני לא סגור על הסגנון שלהם... אני ממש רוצה ללכת אבל אני לא אלך לבד... לבירורים: 09-7412389 058-362263 הסעות: שירה - 051-860803 נ.ב תזכירו לי שוב איזה סגנון Eternal Gray עושים..

אוי אוי.... איזה סמטוחה

אטרנל גריי, עבד, אין היומן פורם - 25.8 - 70 שקל כולל החדש של אטרנל גריי - אני בא Aeba להקת בלאק מגרמניה, לא שוודיה, אחלה להקה אגב + Winterhorde ב12.10 - 75 מכירה מוקדמת, 90 במקום - אני בא

אוקיי...

אז טעיתי קצת...אבל מה שאני מדבר עליו זה רק על איטרנל גריי....אז תגיד אריה...בא לך ללכת ביחד? כי אני א הולך לשם לבד!!

אני בכל מקרה הולך

איתך? איכסה, לא רוצה :)

אריה יא מבוקש

יש מצב שתוכל לבוא איתי? יש לי משהו גדול להראות לך בשירותים ,)

סוטה.

ההופעה תתקיים ב-25 ל-8 במועדון הבארבי, ברח' קיבוץ גלויות 52,ת"א. הכניסה תעלה 70 ש"ח וזה כולל את האלבום kindless. עוד יופיעו: להקת הבלאק מטאל השוודית Abed וIn Human Form שאני לא סגור על הסגנון שלהם... אני ממש רוצה ללכת אבל אני לא אלך לבד... לבירורים: 09-7412389 058-362263 הסעות: שירה - 051-860803 נ.ב תזכירו לי שוב איזה סגנון Eternal Gray עושים..

אני בא! איך לא!?

Eternal-Gray - דת' והלהקה מגרמניה, בלאק מטאל חביב!

אין מצב שאני לא בא

אריה יא מבוקש

איכסה, פדופיל, אני עדיין קטין למשך השנתיים ושבועיים הבאים

דימה, יא אוהב רומנים!

אריה יא מבוקש

ת'..!

אני אהיה שםם כנראה

גם אני...

אין מצב שאני לא בא

מאגניב..

אז בא לך ללכת ביחד אם אחנו ממילא חברים מהגן?

אני בכל מקרה הולך

איתך? איכסה, לא רוצה :)

לא שאלתי אותך שאלתי בכלליות.

ואם אתה תבוא אז דימה יאנוס אותך...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר