אמרו נא לי רבותי...

אמרו נא לי רבותי...

מהי להקת הדום או הדום-דת' החביבה עליכם? בזמן האחרון יש לי העדפה עזה כלפי קטטוניה השוודים... תאמת גם אנת'מה האנגלים די מוצאים חן בעני! מה איתכם?

הממ...

בקושי שומע דום אבל אם כבר Havayoth זה בעצם פרויקט מעולה של וינטרסןרג נגפלר ועוד להקה שאני לא זוכר אם אני לא טועה הדיסק כבר איזה חצי שנה לא אצלי

אני מעדיף את...

Eternal Tears Of Sorrow הם מאוד מלנכולים, ובעלי יכולות נהדרות. האלבום האחרון שלהם A Virgin And A Whore פשוט מצוין. מומלץ בחום לכל חובבי הדום - גוטי.

אמרו נא לי רבותי...

מהי להקת הדום או הדום-דת' החביבה עליכם? בזמן האחרון יש לי העדפה עזה כלפי קטטוניה השוודים... תאמת גם אנת'מה האנגלים די מוצאים חן בעני! מה איתכם?

ומה עם דום/סטונר?

אישית אני מאמינה שElectric Wizard היא להקת ההבי-מטאל הכי טובה שקיימת ופועלת כיום. נושפים בעורפם Warhorse האפוקליפטים וגם Acid King שלמרות שמם והצליל הסופר-סופר-סופר (אטרקטיבי, סין סין תאילנד תאילנד) כבד עומדת בראשם אישה. ח"ח. ואם בבלאק/דום חשקה נפשך אני אמליץ בחום על פעליו של אחד, סטפן אומא'יילי שמו. התחיל את דרכו כמעצב גרפי של חברת התקליטים Southern Lord ועבר להיות סולן ומוזיקאי בכמה פרוייקטי בלאק/דום עוכרי שלווה ומהפנטים - Burning Witch , Khanate והפרוייקט האחרון שלו Teeth of Lions Rule the Devine. אכן כן. הפרוייקט האחרון שהוזכר הוא פחות מושפע ווקאלס, ז"א, מדובר במוזיקה אטמוספרית יותר. לגבי דום-דת' אמליץ לך על אלבום קלאסי של להקה בשם Winter. האלבום נמכר כיום בעצם כדיג'יפאק שמכילה בתוכה 2 אלבומים/אי.פי - Into Darkness ו Eternal Frost. מדובר בקלאסיקת דום וחובת האזנה לכל חובב דום/דת'. עוד אמליץ על אלבומם הראשון של Cathedral בשם Forest of Equilibrium, ממש לפני ששינו מעט סגנון לרטרו רוק כבד (אבל השפעות הדום עדייו נותרו כמובן). במידה ותרצה עוד הרחבות... תרים אצבע :)

אני מעדיף את...

Eternal Tears Of Sorrow הם מאוד מלנכולים, ובעלי יכולות נהדרות. האלבום האחרון שלהם A Virgin And A Whore פשוט מצוין. מומלץ בחום לכל חובבי הדום - גוטי.

אהמ..

ETOF - דת' שוודי אולי פה ושם יש להם אלמנטים של דום אבל סך הכל זה דת' שוודי חביב ביותר

ומה עם דום/סטונר?

אישית אני מאמינה שElectric Wizard היא להקת ההבי-מטאל הכי טובה שקיימת ופועלת כיום. נושפים בעורפם Warhorse האפוקליפטים וגם Acid King שלמרות שמם והצליל הסופר-סופר-סופר (אטרקטיבי, סין סין תאילנד תאילנד) כבד עומדת בראשם אישה. ח"ח. ואם בבלאק/דום חשקה נפשך אני אמליץ בחום על פעליו של אחד, סטפן אומא'יילי שמו. התחיל את דרכו כמעצב גרפי של חברת התקליטים Southern Lord ועבר להיות סולן ומוזיקאי בכמה פרוייקטי בלאק/דום עוכרי שלווה ומהפנטים - Burning Witch , Khanate והפרוייקט האחרון שלו Teeth of Lions Rule the Devine. אכן כן. הפרוייקט האחרון שהוזכר הוא פחות מושפע ווקאלס, ז"א, מדובר במוזיקה אטמוספרית יותר. לגבי דום-דת' אמליץ לך על אלבום קלאסי של להקה בשם Winter. האלבום נמכר כיום בעצם כדיג'יפאק שמכילה בתוכה 2 אלבומים/אי.פי - Into Darkness ו Eternal Frost. מדובר בקלאסיקת דום וחובת האזנה לכל חובב דום/דת'. עוד אמליץ על אלבומם הראשון של Cathedral בשם Forest of Equilibrium, ממש לפני ששינו מעט סגנון לרטרו רוק כבד (אבל השפעות הדום עדייו נותרו כמובן). במידה ותרצה עוד הרחבות... תרים אצבע :)

תודה על ההמלצות!

אני לא כל כך אוהב סטונר בכלליות, אז אני לא יודע אם אני אלך על סטונר/דום... אבל אני אנסה את Winter ואת Cathedral תודה! אההה אההה....!!! נזכרתי ב...Paradise Lost... שהיא גם להקת דום חביבה שעוד פעם התחלתי להאזין לה... נ.ב אתם אולי במקרה מכירים להקה שוודית בשם Tristitia?

הממ...

בקושי שומע דום אבל אם כבר Havayoth זה בעצם פרויקט מעולה של וינטרסןרג נגפלר ועוד להקה שאני לא זוכר אם אני לא טועה הדיסק כבר איזה חצי שנה לא אצלי

יש לי את הדיסק הזה...

Havayoth - His Creation Reversd נכון?? אחד הדיסקים הטובים ביותר ששמעתי אי פעם.. הם עושים גות'-דום מעולה..

אמרו נא לי רבותי...

תנסה את...

מורג'יון (morgion), להקה לא מוכרת וממש מעולה, את קאנדלמאס (candlemass), מאבות הדום (באלבומים הראשונים שלהם) ואת איבוקן (evoken), להקה מאוד קודרת.

EVOKEN, על מה אתה ממליץ שלהם?

ומה עם דום/סטונר?

נשמע מעניין, אפשר להשיג את WINTER בארץ?

אמרו נא לי רבותי...

לי אין כזאת

המקסימום שאני מתקרב איכשהו אולי בעקיפין זה THE GATHERING בתקופה שמ ALMOST A DANCE עד NIGHTTIME BIRDS מעבר לזה ממש לא נמשך לסגנון

אני מעדיף את...

מצטרפת להמלצה. אחלה להקה.

למרות שלא יצא לי לשמוע את הדיסק הזה..

אמרו נא לי רבותי...

אני מעדיפה את

draconian ו - Theatre of Tragedy על כמה שהם נחשבים דום או לא....

אוי סליחה! איזה קטע, רק עכשיו ראיתי שההודעות פה מלפני 4 שנים

זה יותם המשועמם מנסה להחיות את הפורום

סתם צוחק =)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר