המוזיקה של דאיסייד בפסקול סרט חדש

לסרט, שיוצא בקרוב בארצות הברית יקראו Bloody Bloody Bible Camp. מדובר בסרט של חברה עצמאית וקטנה לסרטי אימה בשם Blood Cinema. אח, דאיסייד, דאיסייד. אחת הלהקות עם המילים היותר מטומטמות בסביבה. ומי שמכיר אותי יודע שאני לא משתמשת במילה מטומטם לעיתים קרובות. כל הטיעונים של השטניסטים היקרים נופלים מבחינה לוגית ופילוסופית כשקצת חושבים על זה...

אני לא אוהב את דיסייד, לא את המוזיקה שלהם, ולא את המילים הבנאליות שלהם

אם כבר בלאק, אז לפחות שיהיה בסטייל עם קלידים, ולא לשיר כל הזמן על השטן... די זה כבר נמאס !

מעניין...

אני תמיד חשבתי שדיסייד זה Brutal Death ולא בלאק (רמז) והמוזיקה שלהם מעולה לדעתי, מילים באמת ברמה לא הכי גבוה

אני אוהב את העטיפה של האלבום...

Once Upon the Cross... היא פשוט עושה לי את התאבון! לא סתם... אחלה להקה... אם אתם אוהבים את הסגנון אז מובטחת הנאה של 100%!

איך שאומרים: "כל אחד והמטאל שלו"

סבבה

אבל מה שניסיתי להדגיש זה עניין הסגנון שלהם :)

אריה צודק

לDEICIDE באמת יש אחלה אחלה מוזיקה, דת' פלורידיאני ממש טוב. המילים חרא, אבל אני לא חושב שהם ממש משקיעים בתחום. גם לא נראה לי שהם לוקחים את עצמם ברצינות (ואם כן אז... מה אני אגיד על זה... די עצוב)

עמית..הנה אתה..

תגדי...למה אתה לא נכנס יותר לאיציק שלך? ולמה לעזעזאל אתה לא כותב יותר בפורום שלך....הוא בכלל שלך עוד?

המוזיקה של דאיסייד בפסקול סרט חדש

לסרט, שיוצא בקרוב בארצות הברית יקראו Bloody Bloody Bible Camp. מדובר בסרט של חברה עצמאית וקטנה לסרטי אימה בשם Blood Cinema. אח, דאיסייד, דאיסייד. אחת הלהקות עם המילים היותר מטומטמות בסביבה. ומי שמכיר אותי יודע שאני לא משתמשת במילה מטומטם לעיתים קרובות. כל הטיעונים של השטניסטים היקרים נופלים מבחינה לוגית ופילוסופית כשקצת חושבים על זה...

בקשר לדאיסייד...

נכון, המילים לא ממש מתוחכמות (למרות שהם בדרגה מעל קאניבל קורפס וחברותיה), אבל המוזיקה (הפשוטה) ממש טובה. וגלן בנטון, למרות היותו אידיוט ושמוק, הוא סולן מאיים. ומצויין.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר