לכבוד הרכישה החדשה שלי

Operation:Livecrime ההופעה הנפלאה של אחת הלהקות האהובות עליי, חשבתי לערוך כאן משאל קצרצר, מהו השיר האהוב עליכם מאותו אלבום נהדר,Operation:Mindcrime?

מה זה?

אתה בטוח שזה מטאל?

גם אני פעם ראשונה שמוע את השם... איזה סגנון הם? ת'ראש, פאואר...?

שדורון לא ישמע אתכם!

הלהקה היא Queensryche, עליה דורון מדבר לא מעט....

אההה

מאיפה לנו אז? אני מכיר אותם, כמובן, פשוט לא שומע

זה בגלל שאתה רומני קטן!

סורי דורון אבל אני אישית שומע את השפ פעם ראשונה :)

שתוק יא רוסי!

לכבוד הרכישה החדשה שלי

Operation:Livecrime ההופעה הנפלאה של אחת הלהקות האהובות עליי, חשבתי לערוך כאן משאל קצרצר, מהו השיר האהוב עליכם מאותו אלבום נהדר,Operation:Mindcrime?

השיר הכי טוב הוא ללא ספק...

Revolution Calling "For a price I'd do about anything Except pull the trigger For that I'd need a pretty good cause" שיר כל כך חזק ומלא עוצמה ורגש.

שתוק יא רוסי!

גם אני לא ממש שמעתי אותם...

רומנים שולטים!

לכבוד הרכישה החדשה שלי

איש, מאיפה קנית, באיזה פורמט ומכ העלה לך...

או שרנית את זה על CD?

השיר הכי טוב הוא ללא ספק...

Revolution Calling "For a price I'd do about anything Except pull the trigger For that I'd need a pretty good cause" שיר כל כך חזק ומלא עוצמה ורגש.

לכל מי שלא מכיר אותם, חבל, הפסד גדול מאוד שלכם...

הם לא טראש ולא פאוור ולא שום דבר כזה... מגדירים אותם פרוגרסיב, אבל אני לא נכנס להגדרות. קניתי את זה על סי די והשיר האהוב עלי הוא ללא ספק: Suite Sister Mary ושיר אחר שמאוד אהוב הוא Eyes of the Stranger

הם האבא של הפרוגרסי מטאל, וזה כולל את שתי ההגדרות של הפרוגרסיב מטאל:

א) פרוגרסיב מטאל- מוזיקה שמשתנה מאלבום לאלבום של הלקה, עם דגש עליון על מקוריות יוצאת דופן- ובכן, QUEENSRYCHE השתנו הרבה! החל מההוי מטאל המוזר שהם עשו ב EP שלהם, למוזיקה האפלה והאוירתית ששורה ב WARNING וב RAGE FOR ORDERת למשהו האמורפי, הרגשי מאוד וסוחטהדמעות שב OM, הנינטיז זה בכלל סיפור אצלם, כש Q2K הוא בכלל משהו משונה.... ב) פרוגרסיב מטאל- דרים ת'יאתר, סימפוני X בלגאנים- טוב , RAGE FOR ORDER ו WARNING כל כך דומים ללהקות הללו (אגב, פרטוצ'י הוא פנאט קוינסריך...). אגב, לכל אנשי ה RUSH - ראש הם יותר פרוגרסיב רוק כבד, מעין פרוגרסיב הארד רוק. נ.ב. תרגמתי את OKץ RFO ואת EMPIREת אבל הם כלואים בהארד דיסק שלי בגלל מגבלות של זכויות יוצרים...

גם אני אוהב את "האחות מרי" ...

אבל אין לי מושג מה השיר הכי טוב... כל הדיסק הוא השיר הכי טוב... בכל אופן, האחות מרי הוא שיר מדהים לראות בהופעה חיה (יש לי את LIVE EVOLUTION על די וי די).

לכבוד הרכישה החדשה שלי

spreading the disease

ובכלל, להקה ענקית ודיסק מדהים.

Revolution Calling

לדעתי, הריף שיש בפתיחה, (טא-נא-נא-נאו, נאו-נאו-נאו, נאו-נאו, נאו-נאו-נאו-נאו-נה, טא-נא-נא-נא, נא-נא-נא, נא-נא-נא, נא-נא-נאאאאאאא-אה... נאו-נאו...) זה הריף הכי טוב ששמעתי בחיים. תראו מה 4 שעות שינה עושות לאנשים. למה עדיין לא הלכתי לישון?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר