כותרים חדשים מחר לקטלוג "מתכות כבדות"

DEEDS OF FLESH INBREEDING THE ANTHROPOPHAGI DEEDS OF FLESH MARK OF THE LEGION DEEDS OF FLESH TRADING PIECES DISGORGE (MEX) FORENSICK KOROVAKILL WATERHELLS NECROPHAGIA HOLOCAUSTA DE LA MORTE NECROPHAGIA SEASON OF THE DEAD OLD FUNERAL THE OLDER ONES SKEPTICISM STORMCROW FLEET RAPTURE FUTILE SABBAT HISTORY OF A TIME TO COME HOLLENTHON DOMUS MUNDI HOLLENTHON WITH VILEST OF WORMS TO DWELL KOROVA DEAD LIKE AN ANGEL VINTERSORG COSMIC GENESIS VINTERSORG ODEMARKENS SON FLEURITY DEPARTMENT OF APOCALYPTIC AFFAIRS GATES OF ISHTAR THE DAWN OF FLAMES / AT DUSK AND FOREVER MISANTHROPE LIBERTINE HUMILIATION YEARNING FRORE MEADOW YEARNING PLAINTIVE SCENES BURNT BY THE SUN SOUNDTRACK TO PERSONAL REVOLUTION FRONTLINE ASSEMBLY FRONTLINE ASSEMBLY GARDENIAN SOULBURNER HYPOCRISY THE FOURTH DIMENSION RED HARVEST COLD DARK MATTERS THERION LEPACA KLIFFOTH TODAY IS THE DAY TEMPLE OF THE MORNINGSTAR CELTIC FROST MORBID TALES CELTIC FROST TO MEGA THERION CORONER PUNISHMENT FOR DECADENCE EYE HATE GOD CONFEDERACY IMMORTAL DIABOLICAL FULL MOON IMPALED NAZARENE TOL CORMPT NORZ NORZ DARK THRONE ABLAZE IN THE NORTHERN SKY KREATOR EXTREME AGRESSION BOLT THROWER FOR VICTORY BOLT THROWER THE FOURTH CRUSADE BOLT THROWER THE WAR MASTER CARCASS SYMPHONIES OF SICKNESS DECAPITATED NIHILITY DECAPITATED WINDS OF CREATION ENTOMBED LEFT HAND PATH HATE ETERNAL CONQUERING THE THRONE MORBID ANGEL DOMINATION NAPALM DEATH UTOPIA BANISHED הזמנות בדואר אלקטרוני: annabell@netvision.net.il או דרך האתר: www.extremetal.cjb.net

אני בטוח אזמין...אבל

כמה עולה דיסק כולל דמי משלוח?

הצעת ייעול

דרישנר, למה שלא תכינו לקטלוג (ו/או לאתר...) רשימת תפוצה? אני ממליצה על yahoo groups.

דרישנר, אני יודע שזה לא יישמע טוב...

אבל אפשר בבקשה לחבק אותך? :-) ברגע שיהיה לי קצת כסף, אתה עוד תשמע ממני. מוהאהאהא.

אני בטוח אזמין...אבל

כמה עולה דיסק כולל דמי משלוח?

55 שקל לדיסק בודד כולל דמי משלוח... כל כך נוגע ללב שבא לבכות...

וכלם ביחד: כי הוא בחור כארז, כי הוא בחור כארז....

יש שם הרבה מאוד דברים ששמתי עליהם עין

ברגע שאסיים לחסוך כסף למטרה הנוכחית שלי אתחיל בלחסוך כסף לזה

כי הוא ב(ח)ור כארז,כי הוא ב(ח)ור כארז...

הצעת ייעול

דרישנר, למה שלא תכינו לקטלוג (ו/או לאתר...) רשימת תפוצה? אני ממליצה על yahoo groups.

I actually find it cool that he puts it also on our board

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר