שלום אנשים

שלום אנשים

מה קורה אתכם....? לא רואים, לא שומעים.. אשמח לדבר אתכם באיי סי קיו על מוזיקה בעיקר וגם על דברים אחרים בגלל שאני לא מרבה להכנס לפורום הזה..:)ובכלל... אז מי שבא ברוך הבא - 79233330 אוהבת - לימורקה

למה את לא באה הרבה? מה ? את לא אוהבת אותנו ??

אנחנו לא (מספיק) נחמדים !?

באמת כדאי שתבקרי אותנו הרבה!! 0_-

אנחנו מאוד נחמדים וחברותיים... (:

שלום אנשים

מה קורה אתכם....? לא רואים, לא שומעים.. אשמח לדבר אתכם באיי סי קיו על מוזיקה בעיקר וגם על דברים אחרים בגלל שאני לא מרבה להכנס לפורום הזה..:)ובכלל... אז מי שבא ברוך הבא - 79233330 אוהבת - לימורקה

מה קורה לימור??

למה את לא מבקרת אותנו הרבה??אנחנו לא לרמה שלך?? לא סתם...דוגרי...עוד אחד יותר נחמד (ובמקרה שלנו זה אחת) איזה להקות את שומעת??? ספרי קצת על עצמך בפעמים שאת כן נכנסת!!!!

באמת כדאי שתבקרי אותנו הרבה!! 0_-

אנחנו מאוד נחמדים וחברותיים... (:

מאוד מאוד,

ואפילו הרבה... *חיוך זדוני*

אלא אם כן כמובן את שומעת רד הוט צ'ילי פפרס.

לא רוני אל תרביצי לי!!!

יש לך מזל שלפחות ביקשת.

עכשיו אני לפחות חושבת שניה על האפשרות לא לעשות את זה. מתי רואים אותך...אתה בא לאורפנד? *חיוך ענק*

עכשיו אני מפחד להגיע.

בקשר לפלפלים הקומוניסטים, האמת היא שאין לי שום דיעה עליהם... המוזיקה לא מעניינת אותי במיוחד אבל אני גם לא שונא אותם... אבל תהרגו אותי אם אני אי פעם אבין למה לעזאזל הבאסיסט שלהם נחשב לכזה טוב...

be afraid, be very afraid!!!

חחחח...אז מתי אתה רוצה למות ? לא, ברצינות. אני לא חושבת ולא חשבתי אף פעם שהוא הכי טוב שיש כמו אחרים הטוענים זאת, אך אנחנו חייבים להודות שהוא באמת טוב. יש לו משהו מהתכונות הדרושות לבאסיסט מצויין.

כן, יש לו אחלה סלאפים

וזהו. אהה לא הוא גם מופיע תמיד בלי חולצה (?).

אני חושב שהסיבה שאני לא אוהב את העבודה שלו...

זה כי אני לא אוהב סלאפ-באס.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר