אנשים, ברצוני לקבל את דעתכם

אני מתכנן אוסף בלדות בינתיים הרשימה שלו זה: Edguy - Wash Away The Poison Gamma Ray - Lake Of Tears Guns n' Roses - November Rain Helloween - Immortal Iced Earth - Ghost Of Freedom Manowar - Master Of The Wind Rhapsody -Wings Of Destiny Scorpions - Wind Of Change Sonata Arctica - Letter To Dana Stratovarius - 4000 Rainy Nights Yngwie Malmsteen - I'd Die Without You Hammerfall - Always Will Be Blind Guardian - Nightfall אשמח לשמוע את דעתכם, אתם מוזמנים להציאה להוריד או להוסיף שירים (שימו לב שאני מתעקש על כך שלכל להקה לא יהיה יותר משיר אחד)

אני הייתי מוותר על הguns....

Nightfall של בליינד זה בכלל לא בלדה...

הייתי מוסיף: Blind Guardian - The Elder Chinchilla - Anymore Grave Digger - Silence Iron Maiden - Afraid To Shoot Strangers - נכון, הסוף לא כל כך "בלדי", אבל רוב השיר כן. וכן, תיפטר מגשם נובמבר...

גם אני כמו השאר, הייתי מוותר על גאנס...

ומוסיף לרשימה עוד שיר מצויין של סונטה ארקטיקה... Replica אחלה שיר וגם את השיר Don't you cry של קאמלוט טמיר

אני מתכנן אוסף בלדות בינתיים הרשימה שלו זה: Edguy - Wash Away The Poison Gamma Ray - Lake Of Tears Guns n' Roses - November Rain Helloween - Immortal Iced Earth - Ghost Of Freedom Manowar - Master Of The Wind Rhapsody -Wings Of Destiny Scorpions - Wind Of Change Sonata Arctica - Letter To Dana Stratovarius - 4000 Rainy Nights Yngwie Malmsteen - I'd Die Without You Hammerfall - Always Will Be Blind Guardian - Nightfall אשמח לשמוע את דעתכם, אתם מוזמנים להציאה להוריד או להוסיף שירים (שימו לב שאני מתעקש על כך שלכל להקה לא יהיה יותר משיר אחד)

הההם

another day- dream theater העירה בוערת של סאלם tomorrow by edguy a tale that wasn"t right by helloween fade to black- metallica amorphis - the orphan כמובן שיש עוד הרבה אבל אין לי כוח לרשום

גם אני כמו השאר, הייתי מוותר על גאנס...

ומוסיף לרשימה עוד שיר מצויין של סונטה ארקטיקה... Replica אחלה שיר וגם את השיר Don't you cry של קאמלוט טמיר

למה לוותר על נוומבר?

שיר חמוד ומתאים לשאר השירים ששם נכון שהם לא מטאליסטים אבל גם רוב מה ששם לא מטאליסטי כלכך ה הקדוש למחצה

הההם

another day- dream theater העירה בוערת של סאלם tomorrow by edguy a tale that wasn"t right by helloween fade to black- metallica amorphis - the orphan כמובן שיש עוד הרבה אבל אין לי כוח לרשום

בקשר לעיירה בוערת ואמורפיס אני לא חושב שזה מתאים לאופי של האוסף

אני בכלל בעד בלדות אם קלין ווקאלס

Nightfall של בליינד זה בכלל לא בלדה...

הייתי מוסיף: Blind Guardian - The Elder Chinchilla - Anymore Grave Digger - Silence Iron Maiden - Afraid To Shoot Strangers - נכון, הסוף לא כל כך "בלדי", אבל רוב השיר כן. וכן, תיפטר מגשם נובמבר...

למה בדיוק זה לא בלדה? בגלל המקהלה?

לא יודע, פשוט לא עושה רושם של בלדה.

יותר מדי כלים שמשתתפים בשיר - if that makes any sense... או שאולי זה הקצב...

אז תוסיף את Foreclosure Of A Dream של מגהדת' וPhoenix Rising של אניהילייטור..

Nightfall ממש לא בלדה

זה חלק מהאלבום שנושא את אותו שם. אני בטוח שאתה יודע שהאלבום מבוסס על סילמרליון של טולקין ואין באלבום אפילו לא בלדה אחת... ולגביי הדיסק עצמו, לא הטעם שלי נ.ב גם אני הייתי מוריד את גאנז, השיר טחון עד מוות ותוריד גם את הסקורפיונס. אם אתה רוצה בלדה שלהם תיקח את Send Me An Angel, קיטשי, אבל פחות טחון.

במחשבה שניה,

אם כבר סקורפיונס עדיף את: Still Loving You.

שמע את דה אורפן קודם, אוקי?

ואז תשפוט אותו הידעתה? יש לאמורפיס גם שירים שמזומרים בקלין ווקל והעיירה בוערת היא ה בלדה מבחינתי

ואם כבר גאמה ראי

אז HEAL ME בגרסה החייה

הממ...

תעיף את השיר הזה של האמרפול... תשים את glory to the brave ואייסד ארת' אני חושב שעדיף melancholy
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר