מחפשים בסיסט עם ביצים (גדולות ושעירות) לתת בראש.

להקת DreamHole מחפשת בסיסט\ית אחרי צבא מאיזור הקריות\חיפה. פרטים על הלהקה: להקת DreamHole מנגנת רוק עם השפעות של פאנק, ניו ווייב, רוק פסיכדלי, אלטרנטיב מטאל ופופ. ההרכב המקורי של הלהקה כלל קלידן, והמוסיקה הלכה לכיוונים מלודיים פסיכדליים. כיום הכיוון הוא קשוח הרבה יותר. הלהקה כבר הקליטה אלבום מלא, המציג 11 שירים מקוריים, שמחכה להתעניינות מצד לייבלים אלטרנטיביים והרדיו. הלהקה מחפשת בסיסט\ית אחרי צבא, מאיזור הקריות. אנחנו מעוניינים בנגנים מוכשרים, בעלי נכונות לעבודה מאומצת של חזרות, הופעות והקלטות. עדיפות תנתן לנגנים שגם כותבים חומר מקורי משלהם. ללהקה חדר חזרות מצוייד ומוגבר הנמצא בקיבוץ אושה. לפרטים נוספים (לשמוע את האלבום, אודישנים) נא ליצור קשר עם ארי בונה בטלפון 048458522 או בדואל

ג'סוס וידה, יש משהו שלא השפיע עליכם??

סקרתי בקצרה את ההשפעות שכל אחד הביא איתו... לפרט השפעות ספציפיות אני יכול רק ביחס לעצמי:

ההשפעות המוסיקליות הבולטות ביותר אצלי הן: the who, deep purple, black sabbath, ozzy, kiss, rush, frank zappa, sex pistols, the clash, ramones, paradise lost, type o negative, biohazard, faith no more, sucidal tendencies, iron maiden. בתור ווקאליסט יש לי השפעות שונות לחלוטין, אבל כמתופף, אני בא מרקע כבד למדי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר