מישהו

מישהו

מישהו יכול להמליץ לי על להקות אינדסטרואל טובות

מורטיס...

מורטיס...

פיר פקטורי

יש כמה...

NINE INCH NAILS כמובן... טרנט רזנור הוא הרי לא אחר מאבי הסגנון. GRAVITY KILLS - להקה מצוינת אך לא מוכרת. אני אישית אהבתי את האלבום הראשון שלהם. TWO - כן כן, הטראנסים של רוב הלפורד. הרכב של רוב הלפורד וטרנט רזנור. מומלץ ביותר !!!

מורטיס...

היי עמית...אני רואה שאני ואתה אוהבים אותה מוזיקה...גם בפאנק וגם ברוק...

האמת היא שבניגוד לאהבתך לפאנק-רוק, אני מעדיף פאנק ישן יותר...

הנה כמה להקות פאנק שאני אוהב: The Clash, The Exploited, Dead Kennedys, Minor Threat, Black Flag, Oi Polloi, Sham 69, Cockney Rejects, Anti Nowhere League, Los Crudos, One Way System... ועוד מלא. מתוך הפאנק היחסית-חדש אני אוהב רק את Suicidal Tendencies שגם הם כבר לא חדשים, וBad Religion שלמרות שהתחילו בשנות ה80, הצליל שלהם יחסית מודרני...

יש כמה...

NINE INCH NAILS כמובן... טרנט רזנור הוא הרי לא אחר מאבי הסגנון. GRAVITY KILLS - להקה מצוינת אך לא מוכרת. אני אישית אהבתי את האלבום הראשון שלהם. TWO - כן כן, הטראנסים של רוב הלפורד. הרכב של רוב הלפורד וטרנט רזנור. מומלץ ביותר !!!

תיקון טעות, שפיץ...

טרנט רזנור, הלוא הוא NINE INCH NAILS, איננו אבי ז'אנר האינדאסטריאל... הוא ללא ספק אולי הדמות הבולטת ביותר בסצינה, נתן לו מעריצים אינספור ותרם להתפתחותו רבות - אבל הוא לא המציא אותו, כי תואר זה שייך ללהקה ותיקה בשם THROBBING GRISTLE.

האמת היא שבניגוד לאהבתך לפאנק-רוק, אני מעדיף פאנק ישן יותר...

הנה כמה להקות פאנק שאני אוהב: The Clash, The Exploited, Dead Kennedys, Minor Threat, Black Flag, Oi Polloi, Sham 69, Cockney Rejects, Anti Nowhere League, Los Crudos, One Way System... ועוד מלא. מתוך הפאנק היחסית-חדש אני אוהב רק את Suicidal Tendencies שגם הם כבר לא חדשים, וBad Religion שלמרות שהתחילו בשנות ה80, הצליל שלהם יחסית מודרני...

אופס...מהפורום שלך חשבתי שאנחנו שומעים אותו הדבר...חליק...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר