סופר גרופ חדשה - דרים תיאטר, סיניק ופייטס וורנינג

סופרגרופ חדשה בשם Orchestra of Strategic Influence תכלול את מייק פורטנוי, המתופף של דרים תיאטר, ג'ים מתיאוס הגיטריסט של פייטס וורנינג, קווין מור שבעבר ניגן גם כן בדרים תיאטר ושון מלון, לשעבר סיניק. העבודה על אלבום הפרויקט (החד פעמי?) נמצאת בעיצומה. פורטנוי סיים את החלק של התופים ומתיאוס החל לעבוד על הגיטרות. בימים הקרובים יתחיל גם מור לעבוד על הקלידים. ככל הנראה מדובר בהבי מטאל עם נגיעות פרוג רבות בסגנון Tool וקצת בסגנון פייטס וורנינג, הרבה אפקטי מחשב, קטעי דיבור ושירה ש"עיבדו" אותה. נשמע מעניין? האמת - אותי לא. הפרוגרסיב הזה עושה לי כאב ראש.

מר מלון אוהב דברים מהסוג הזה.

יש לי דיסק של הרכב שנקרא הקשר הגורדי: חברים: טרי גאן הוא היה בקינג קרימזון. יש לי דיסק של הרכב שלו שנקרא טרי גאן. גוהן מיונג חבר בדרים. שין מלון... סיניק, אגהורה , ועכשיו זה... שין ריינהרט - דת',סיניק, אגהורה, מוזר שהוא לא בהרכב. רון ג'ארזומבק - ווטצאטאור. גלן סנילוור - ? לא יודע באיזה הרכבים הוא ניגן. הדיסק אכן מגדיר דבר אחד או שניים באוננות מוסיקלית. אבל אישית מאוד נהינתי ממנו. כדי לקבל מושג על הפילוסופיה של הדיסק הם ציטטו משפט של הפסנתרן גלן גולד.(בשורוק) "The purpose of art... is the gradual, lifelong construction of a state of wonder and serenity. Through the ministrations of the radio and the phonograph we are rapidly and quite properly learning to appreciate the elements of aesthetic narcissism - and I use that word in its best sense - and are awakening to the challenge that each man contemplatively create his own divinity."* אסטטיקה נרקסיסטית? בהחלט! כנראה שאצל שין אם זה לא סופרגרופ - פרוגרסיבי אז לא הולך. בעבר המלצתי פה על סיניק, וההמלצה עדיין תקפה. לגבי אגהורה הממ.. קצת קשה לי להחליט. הוא יחסית מוזר במיוחד עם השירה.

כל דבר שכולל את המילה "סיניק" מעורר מייד את תשומת ליבי...

אני רק יכול לקוות שההלחנה תהיה יותר טובה מאשר בדרים ת'יאטר. לדעתי הם כולם אחלה נגנים, רק מה, פשוט לא יוצאת להם מוזיקה טובה ביחד... משעממים אותי בטירוף. טוב, נראה.

עמית??בפורום רוק כבד???נאווה חזרה או משהוא??

כל דבר שכולל תמילים "דרים טיאטר" מעורר בי סלידה...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר