מי מנגן ובמה..

מי מנגן ובמה..

לאור הדברים שקרו בפורום התעניינתי לדעת מי מנגן בפורום ובמה.. אני מנגן בחשמלית, לא נראה לי שיש צורך להרחיב באיזה בדיוק, אבל אם תגידו אז יהיה נחמד..

חשמלית.

גיטרה חשמלית ובס

החשמלית היא ibanez rg570 והבס היא silver head

חשמלית.

חשמלית Jackson DX10

אם כבר יש לך ג'קסון אז אני אוכל להתייעץ איתך..

אתה מכיר את הk2 keli אני רוצה להניח עליה את ידי, עכשיו יש לי פי אס וואן שווה לי לקנות אותה אתה מכיר אותה במקרה?

למה לא?

ps1 אחלה גיטרה אבל קלי הרבה יותר טובה

מי מנגן ובמה..

לאור הדברים שקרו בפורום התעניינתי לדעת מי מנגן בפורום ובמה.. אני מנגן בחשמלית, לא נראה לי שיש צורך להרחיב באיזה בדיוק, אבל אם תגידו אז יהיה נחמד..

הנה הכלים שאני מנגן בהם:

סקסופון,פסנתר,מפוחית,תופים,גיטרה (קלאסית וקצת חשמלית),קלרינט,בס(קצת),כלי הקשה,דקבוקה,חלילית ועוד כמה כלים...אני יודע שאלא לא ממש כלים למטאל...חוץ מפסנתר וכלי הקשה וגיטרה ותופים ובס אולי...אבל בכל זאת אני אוהב מטאל

אני שרה.

פיתוח קול כבר שנתיים, שזו תקופה מאוד ארוכה בשבילי (קשה לי להשאר במקום אחד הרבה זמן, אני נוטשת מהר), בעיקר ג'אז מכיוון שזה הכי נחמד ונוח ומפאת ההמלצות מהסביבה שטוענת שזה הדבר הכי טוב שיוצא לי מפה. כשאני אמצא הרכב כלשהו לשיר בו- העולם יהיה שמייח יותר.

הנה הכלים שאני מנגן בהם:

סקסופון,פסנתר,מפוחית,תופים,גיטרה (קלאסית וקצת חשמלית),קלרינט,בס(קצת),כלי הקשה,דקבוקה,חלילית ועוד כמה כלים...אני יודע שאלא לא ממש כלים למטאל...חוץ מפסנתר וכלי הקשה וגיטרה ותופים ובס אולי...אבל בכל זאת אני אוהב מטאל

ויש לך את כל הכלים האלה, ניגנת קצת זה לא אומר שאתה יודע לנגן בזה

אתה לא חייב להיות מיוחד, וב..מקרה את גם לא אז די..

מי מנגן ובמה..

עמית יקירכם הוא קלידן מזמר.

ממש איש אשכוליות.

ויש לך את כל הכלים האלה, ניגנת קצת זה לא אומר שאתה יודע לנגן בזה

אתה לא חייב להיות מיוחד, וב..מקרה את גם לא אז די..

תקשיב תקשיב...

יש לי את כל הכלים האלה...בכלים שכתבתי שאני מנגן בהם קצת אז התכוונתי שאני לא לוקח שיעורים בהם... ואני אמרתי שאני מיוחד..???לא...רק אמרתי שאלה הכלים שאני מנגן בהם...

מי מנגן ובמה..

אורון - חשמלית

אין כמו הפנדר סטרטוקסטר שלי. (קוראים לה סוזי.)

אני שרה.

פיתוח קול כבר שנתיים, שזו תקופה מאוד ארוכה בשבילי (קשה לי להשאר במקום אחד הרבה זמן, אני נוטשת מהר), בעיקר ג'אז מכיוון שזה הכי נחמד ונוח ומפאת ההמלצות מהסביבה שטוענת שזה הדבר הכי טוב שיוצא לי מפה. כשאני אמצא הרכב כלשהו לשיר בו- העולם יהיה שמייח יותר.

את מוזמנת להשמיע את קולך

את מוזמנת לבוא לחזרה שלנו ולהתרשם , אם את מאזור תל אביב \ השרון זה בכלל יהיה טוב. nattridder@hotmail.com

מי מנגן ובמה..

סולן כנראה

שר בגראול, סקרים, שאוטינג, הארש ושירה נקייה. עם הכשרה מוקדמת רשמית למחצה אצל מיקה קרני - המורה היחידה לפיתוח קול שלפרוסי מופיע ברפטואר בשיעורים... מה עוד מופיע שם ? לגראול מתאמנים על דת' המוקדמים (כי זה הבסיס) ולהרחבה פונים או לאט ד'ה גייטס או לקניבל קורפס. לסקרים עושים אין פליימז, להארש עושים משין הד וקלין עושים מיידן את השאוטינג שלי עשיתי עם סלייר למרות שהמקובל זה אייסי/דיסי... חחח המקובל...נכון...

באיזה הרכב היית בכברי?

אם כבר מדברים, נידמה לי שאני היחידי בעל הכשרה קלאסית אמיתית בכל הפורום. אני כנר, מידי פעם פוזל לכלים אחרים, אבל כנר. אור ואוטי הולצמן. העורב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר