ואולי אולי אולי גם אני אופיע

שפיץ...אם אתה לא מופיע אז אני לא בא...

אכן הרבה זמן... לקחתי קצת חופש :)

בכל אופן, אני יוצא עם עוד כמה אנשים... תשאירי לי את כל הקודים והבלאגנים במייל או משהו, אצלי אין צורך בקודים ושטויות, אוראנג' זה הכי הכי, אותו מספר בכל מקום, בכל משימה ובכל שעה... בירה מטאל, מטאל בירה, בירה מטאל, מטאל בירה... לה לה לה... ככה בערך הולכת להיות כל הנסיעה הזו... מטאל בירה בירה מטאל, דיסקו בלאגנים יהיו שיגועים...

איש, גם היום אני ועמית נפגוש אותך בקניון?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. בכל אופן, אתה תשמח לדעת שאני מתאהב לי לאטי בטראש מטאל... יום יבוא ואני אהיה כמוך, וכמו ישי שוורץ ודפי, רק בתת משקל.

לא נורא, אחרי יב' - BRACE YOURSELF WACKEN, קלינג ו-וידה בדרך!!!

רק עוד שנתיים, בינתיים נעשה האדבאנגינג פה, גם משהו.

טוב, תראה- תמיד יש את האפשרות שנקבל צו ליולי,

נשקיע את כל כספנו בתכנית חיסכון ואז נגלה ודחו לנו את הגיוס לשבועיים אחרי הואקן, כשכל כספנו בתכנית חסכון, שלא ניתן להוציא ממנה כסף... אבל זה מקרה דמיוני... למי זה כהר קרה? (-; סתם, הכל בצחוק.

אכן הרבה זמן... לקחתי קצת חופש :)

בכל אופן, אני יוצא עם עוד כמה אנשים... תשאירי לי את כל הקודים והבלאגנים במייל או משהו, אצלי אין צורך בקודים ושטויות, אוראנג' זה הכי הכי, אותו מספר בכל מקום, בכל משימה ובכל שעה... בירה מטאל, מטאל בירה, בירה מטאל, מטאל בירה... לה לה לה... ככה בערך הולכת להיות כל הנסיעה הזו... מטאל בירה בירה מטאל, דיסקו בלאגנים יהיו שיגועים...

הפצ'י (לבריאות).. חולצה.. חשוב מאוד! לא לשכוח! של אקסודוס ועוד אחת לבחירתך! אבל לא איזה להקה שרק אני...

מכיר! משהו כמו טסטמנט, דראגן לורד, אוברקייל... משהו בסגנון! מתי אתה חוזר בכלל!?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר