Wacken Open Air 2002 - הפלישה הישראלית

הרשימה שלי הושלמה: כרטיס טיסה - יש לוח זמני רכבת - יש כובע של מטאל האמר ישראל - יש קבוצת מטאליסטים גרמנים עליזה שתאסוף אותי מתחנת הרכבת - יש פונפונים אדומים מתוקף היותי המעודדת הראשית של הקבוצה העליזה במשחק הכדורגל המסורתי בפתיחת הפסטיבל - יש הולך להיות אחלה. אני כבר מרגישה את המתח וההתרגשות באוויר. מבחינת הפורום זה אומר שכבר ביום שלישי 7-29 אני לא כאן, כי זהו יום הטיסה. אני אבלה את הלילה במסיבת פיג'מות (בערך...) מטאליסטית בבית של חברים שלי, שיתכנסו אצלם כל החבר'ה שנוסעים איתם במכונית. למחרת, יום רביעי: יוצאים לאתר הפסטיבל. החבורה: * שמנדריק: בחור רחב כתפיים ממוצא איטלקי שיש לו רק שלושה דברים בראש: מטאל, כדורגל ועל האש. * קתרין: החברה של שמנדריק, אדמונית מלאת חיים שאוהבת פאואר מטאל ולצחוק על אוהבי פאואר מטאל. * גידו: בן דוד של שמנדריק וקול ההיגיון של החבורה העליזה. פסטיבל וואקן הוא השבוע היחיד בשנה שבו הוא משאיר מאחור את אשתו והבן הקטן בבית כדי לעשות הדבאנגינג מטורף. * טקילה: בחור גדול בכל המובנים (נו, טוב, הוא שמן), קורע את כולם מצחוק, מוקף תמיד בחבורת נערות מעריצות ואני מוכנה להישבע שהוא נולד עם הכוס בירה ביד או שהיא איכשהו מולחמת לו לזרוע, כי אף פעם לא ראיתי אותו בלעדיה. מי היה מאמין שהוא פקיד בכיר בבנק. * טובי: נראה כמו ילד טוב ירושלים עם לחיים ורודות ומשקפיים. רק החולצה השחורה עם הלוגו של מאנוור מפריעה לתמונה. * כרמית: מכירים אותה? התכנית באופן כללי: טורניר כדורגל וואקן, על האש שלוש פעמים ביום בחסות שמנדריק, בירה, בירה, בירה, הופעות כל היום, בירה כבר אמרתי? מישהו מהפורום מגיע לפסטיבל, אגב? אפשר לעשות מפגש ישראלים עליז!

תודה שאת לא גורמת לאף אחד מאיתנו להזיל ריר

תהני!!!!! מה יהיה עם ההנהלה של הפורום? אולי תתני למישהו לנהל במקומך בזמן שאת לא פה?

מישהוא, וותיק שמכיר את הפורום ומבין במטאל ורוק כבד... הממ הממ.

הממ.. רוב הזמן אני אהיה מחוברת לאינטרנט...

תודה שאת לא גורמת לאף אחד מאיתנו להזיל ריר

זו לא היתה הכוונה! הכוונה היתה שגם מי שנשאר פה יקבל

"טעם של פסטיבל". וכמו שסיפרתי, אני מקווה לדווח לכם גם לייב מהאתר עצמו. אולי בינתיים נפתח משאל: מה התירוץ שלך לזה שאתה לא נוסע השנה לוואקן? (-:

מחסור בכסף...

וגם כי טיסה לגרמניה, אוטובוסים, כרטיסים, אנשים שיכורים עם כרסי בירה שמדברים רק גרמנית וגם זה רק בקושי זה טיפה גדול עלי... ובקשר למנהל המחילף... אם אני לא טועה אני הכי ותיק כאן... אהם אהם אהם.

הרשימה שלי הושלמה: כרטיס טיסה - יש לוח זמני רכבת - יש כובע של מטאל האמר ישראל - יש קבוצת מטאליסטים גרמנים עליזה שתאסוף אותי מתחנת הרכבת - יש פונפונים אדומים מתוקף היותי המעודדת הראשית של הקבוצה העליזה במשחק הכדורגל המסורתי בפתיחת הפסטיבל - יש הולך להיות אחלה. אני כבר מרגישה את המתח וההתרגשות באוויר. מבחינת הפורום זה אומר שכבר ביום שלישי 7-29 אני לא כאן, כי זהו יום הטיסה. אני אבלה את הלילה במסיבת פיג'מות (בערך...) מטאליסטית בבית של חברים שלי, שיתכנסו אצלם כל החבר'ה שנוסעים איתם במכונית. למחרת, יום רביעי: יוצאים לאתר הפסטיבל. החבורה: * שמנדריק: בחור רחב כתפיים ממוצא איטלקי שיש לו רק שלושה דברים בראש: מטאל, כדורגל ועל האש. * קתרין: החברה של שמנדריק, אדמונית מלאת חיים שאוהבת פאואר מטאל ולצחוק על אוהבי פאואר מטאל. * גידו: בן דוד של שמנדריק וקול ההיגיון של החבורה העליזה. פסטיבל וואקן הוא השבוע היחיד בשנה שבו הוא משאיר מאחור את אשתו והבן הקטן בבית כדי לעשות הדבאנגינג מטורף. * טקילה: בחור גדול בכל המובנים (נו, טוב, הוא שמן), קורע את כולם מצחוק, מוקף תמיד בחבורת נערות מעריצות ואני מוכנה להישבע שהוא נולד עם הכוס בירה ביד או שהיא איכשהו מולחמת לו לזרוע, כי אף פעם לא ראיתי אותו בלעדיה. מי היה מאמין שהוא פקיד בכיר בבנק. * טובי: נראה כמו ילד טוב ירושלים עם לחיים ורודות ומשקפיים. רק החולצה השחורה עם הלוגו של מאנוור מפריעה לתמונה. * כרמית: מכירים אותה? התכנית באופן כללי: טורניר כדורגל וואקן, על האש שלוש פעמים ביום בחסות שמנדריק, בירה, בירה, בירה, הופעות כל היום, בירה כבר אמרתי? מישהו מהפורום מגיע לפסטיבל, אגב? אפשר לעשות מפגש ישראלים עליז!

אני הולך להינות לא פחות ממך...

כדורגל אמרת? אני אשחק טורנירי פיפ"א ברשת. בירה אמרת ? טרה (לא טארה...) הוציא שוקו חדש עם 2% אלכוהול שווה!!! על האש ? זוגלובק בתנור! הופעות ? בשביל מה יש DVD ? כשאת תהני לך בWacken ... אני אהנה בפסטיבל העצמי שלי.. נקרא לו fucken .

חחחח. קרעת אותי..

שוקו אלכוהולי אמרת.... סבביבבי. וכרמית- דש לסאדוס....

יש לנו את הוואקן שלנו,

אקסטרים רוק 3 בורך במספר להקות מטאל מצוינות, כמו ניילד ווית'ין, ראטל סנייק, דיסונאנס, אירייז ואף אני אתן שם צעקה או שתיים עם הרכב הטראש מטאל שלי, פראנטיק. מי שלא בא - לארובה !

ואולי אולי אולי גם אני אופיע

חחחחחחחחחחח מה שמצחיק אותי בהודעה שלך היא...

שעשית את הגולגולת. כל כך לא כרמית. אולי זאת כרמית תחת השפעת בירה ? :)

Cheers!! מטאל, בירה, בירה, מטאל, מטאל, בירה, בירה, מטאל.....

30/7 06:00 בבוקר אני בדרכי לעבר המיני ת'ראשלנד השנתית, שנה שלישית ברציפות (ולא אחרונה)... לא יודע מה איתכם, אבל שמתי לב שהרבה אנשים (לא מהפורום) התלוננו שרשימת הלהקות השנה לא מספקת... אה? מה? מי? למה? כנראה שפה בארץ הח'ברה רגילים לסטנדרטים אחרים שהם הרבה הרבה יותר טובים, נאמר רוטינג כרייסט לדוגמא (מגחך) בכל אופן, למי שלא מגיע השנה ולמי שמגיע, זה לא ממש משנה כי ממילא נהייה כולנו שיכורים ולא נזכור כלום, רק שלנו זה יעלה הרבה כסף... לא סתם, למי שלא מגיע, תתחילו לחסוך מעכשיו, כי יש את שנה הבאה... כרמית, סביר להניח שנתראה שם, אומנם האזור גדול ויש עשרות אלפי אנשים, אבל השנה נוסעים הרבה ישראלים ולא תהיה דרך לחמוק (באסה). אגב שפיץ, הכוס בירה שלך, נראית יותר כמו קנקן, אל תבין אותי לא נכון, אני אוהב את קו המחשבה שלך, למה לשתות מכוס קטנה שאפשר לשתות ישר מקנקן מלא בירה... Cheers!!

אהלן סאדוס! כמה זמן!

יהיה אחלה להיפגש בוואקן אם בא לך. הסלולרי שלי יהיה איתי (יש לך את המספר?) ואני אתן לך את הקוד כי אני מתקינה מערכת לסינון שיחות כשאני בחו"ל, אחרת מתקשרים אליי כל מיני אנשים שחושבים שאני בארץ וזה עולה לי ולהם הון תועפות. אתה יוצא מהארץ לבד?

אכן הרבה זמן... לקחתי קצת חופש :)

בכל אופן, אני יוצא עם עוד כמה אנשים... תשאירי לי את כל הקודים והבלאגנים במייל או משהו, אצלי אין צורך בקודים ושטויות, אוראנג' זה הכי הכי, אותו מספר בכל מקום, בכל משימה ובכל שעה... בירה מטאל, מטאל בירה, בירה מטאל, מטאל בירה... לה לה לה... ככה בערך הולכת להיות כל הנסיעה הזו... מטאל בירה בירה מטאל, דיסקו בלאגנים יהיו שיגועים...

Cheers!! מטאל, בירה, בירה, מטאל, מטאל, בירה, בירה, מטאל.....

30/7 06:00 בבוקר אני בדרכי לעבר המיני ת'ראשלנד השנתית, שנה שלישית ברציפות (ולא אחרונה)... לא יודע מה איתכם, אבל שמתי לב שהרבה אנשים (לא מהפורום) התלוננו שרשימת הלהקות השנה לא מספקת... אה? מה? מי? למה? כנראה שפה בארץ הח'ברה רגילים לסטנדרטים אחרים שהם הרבה הרבה יותר טובים, נאמר רוטינג כרייסט לדוגמא (מגחך) בכל אופן, למי שלא מגיע השנה ולמי שמגיע, זה לא ממש משנה כי ממילא נהייה כולנו שיכורים ולא נזכור כלום, רק שלנו זה יעלה הרבה כסף... לא סתם, למי שלא מגיע, תתחילו לחסוך מעכשיו, כי יש את שנה הבאה... כרמית, סביר להניח שנתראה שם, אומנם האזור גדול ויש עשרות אלפי אנשים, אבל השנה נוסעים הרבה ישראלים ולא תהיה דרך לחמוק (באסה). אגב שפיץ, הכוס בירה שלך, נראית יותר כמו קנקן, אל תבין אותי לא נכון, אני אוהב את קו המחשבה שלך, למה לשתות מכוס קטנה שאפשר לשתות ישר מקנקן מלא בירה... Cheers!!

מה קורה סאדוס???

האיש הענק חזר אלינו!!!!! ואללה...איך היה בוואקן???
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר