...

...

אתם יודעים אולי איפה אפשר להשיג את הדיוידי של "לייב שיט" של מטאליקה? ובאותה הזדמנות..איפה אפשר למצוא את הדיוידי של דת'? (עדיף בסביבות ירושלים). כרמית, אם זה מתאים ללוח המתכת, אז אני אחכה ותעבירי את זה.

לייב שיט... כשמו כן הוא...

חרא של דבר... הופעה מסריחה, תתרחק ממנה, באמת... אתה תתחרט על הכסף שזרקת. מטאליקה לא מסוגלים לנגן לייב. זאת עובדה מדעית. בנוגע לדיוידי של דת', אם אני לא טועה, לגיא אורן יש אותו, אז אולי הוא יוכל לעזור לך.

מטאליקה אחרי 1990, למה אתה מצפה ?

דרך אגב עמית, זוכר שדיברנו על זה שאתה תסקר איזה אלבום אחד שלהם ואני אסקר איזה אלבום ? אז חשבתי על זה ו... אני עוד אפתיע :)

בוא לא נגזים...

ההופעה הזאת לא רעה, לדעתי בכלל לא רעה... אפילו יחסית טובה העניין הוא, שאין אותה בדי וי די, אלא רק בקלטת... רצו להוציא אותה לכריסמס של שנה שעברה בדי וי די ולא עשו את זה מסיבות מסויימות שלא ידועות לציבור... הייתי מציע לך לנסות להשיג את ההופעה בדיסק אודיו למרות זאת, זה לא רע. חבל על הכסף אמנם, הצילום של ההופעה די מסריח...

לייב שיט... כשמו כן הוא...

חרא של דבר... הופעה מסריחה, תתרחק ממנה, באמת... אתה תתחרט על הכסף שזרקת. מטאליקה לא מסוגלים לנגן לייב. זאת עובדה מדעית. בנוגע לדיוידי של דת', אם אני לא טועה, לגיא אורן יש אותו, אז אולי הוא יוכל לעזור לך.

יש לי את זה וזה אחלה של דבר ומטאליקה הם חיות בהופעות

דימה דימה דימה !!!

תקרא דחוף את כללי ההשתתפות בפורום. אסור להגן על מטאליקה ולהלל את שמם ! באמת ! אתה רוצה שיחסמו אותך פה ? :)

ככה?? ככה??

אז שתדע שאני גם אוהב את אייס אוף בייס!!!!!

הגם אתה, ברוטוס !?!

רופוס

מההתרשמות שלי, הדבר הייחד שמטאליקה לא יודעים לעשות זה הופעות חיות אגב, סוף סוף שש מעלות של מערבולת פנימית בתוך הסטריו שלי מסתבר שיש לימי הולדת גם הבטים חיובים

Live shit

בהחלט אחת ההופעות שצולמו בוידאו הטובות והמוצלחות יותר. יש שתיים כמובן. ההופעה המצויינת של 1989 בסיאטל, עם ביצועים מדהימים למאסטר אוף פאפטס, פיירד אנד אוף סניטי, בלאקנד, ג'אסטיס פור אול והביצוע המפורסם לפייד טו בלאק ופור הום ד'ה בל טולס. ההופעה השנייה ב1993 בסאן דיאגו, אורכה 3 וחצי שעות והיא נמשכת על שתי קלטות, והביצועים המדהימים שם לאנפורגיבן עם גיטרה אקוסטית, סולו מיי פרינד אוף מיזרי המפורסם בג'אם שלהם, פור הרוסמן המרענן, קריפינג דת' המפיל לרצפה, ועוד ועוד...שימו לב לג'אסטיס מדלי הממצת ! האלבום הוא סט אחר של הופעה - 3 דיסקים עם שירים קצת שונים בסדר שונה.

הדבר היחידי שאהבתי בהופעה...

היה החידוש לMISFITS, של השיר הנהדר LAST CARESS... חוץ מזה... בואו לא נדבר על זה :-)

איש איש וטעמו כנראה

אני לא חיבבתי כל כך את הביצוע העצל הזה, לדעתי בכל אופן.

לכל אחד יש טעם מיוחד משלו. אני, למשל, אוהב גלידה בטעם קינמון.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר