הגרוע, המאכזב והתעלומות הגדולות של עולם המטאל!!!!!

כל אחד מחברי הפורום יכתוב מה הם 5 האכזבות, הכישלונות והתעלומות לדעתו שהיו בעולם המטאל. הדיסק המאכזב,הזמר שנעלם מצמרת המטאל בפתאומיות והלהקה שהיתדרדה וכו' אז הינה שלי: הגרועים: מטאליקה-השחור מגאדת'-ריסק קריידל אוף פילת'-מידיאן(וכמעט הכל) גילן(בבלק סבת') סלייר-דיאבולוס אין מיוזיק הסצנה הישראלית המאכזבים: לייז בליילי (רק בתקופת איירון מידן) קריירת הסולו של ברוס דיקינסון(וכמעט כל קריירת סולו של סולנים אחרים) איירון מיידן-ברייב ניו וורלד פסייקו מוטל( רק בגלל שהם לא הצליחו, המוזיקה מושלמת) מוטלי קרו(אף פעם לא הבנתי למה מתלהבים מהם???) התעלומות: החזרה של אקסל רוז פול דיאנו( אחד הסולנים של המטאל שנעל ללהקות אזוטריות משום מה?!) מה קורה עם כל הנגנים שהיו למגאדת'?

גילן בבלאק סאבבת' זה גרוע ??

דווקא אלבום מצוין ביותר BORN AGAIN. ופול דיאנו פשוט איבד את הקול שלו בגלל סמים אז הוא הוחלף בברוס דיקינסון.

אני אישית מאוד אוהב את דיאבלוס אין מיוסיק של סלייר..

לזה אתה קורא אכזבות?

דבר ראשון, מוטלי קרו- אין הרבה מה להתלהב, להקת גלאם מאטל טיפוסית, רוק'נ'רול עם טוויסט כבד, כיף של מוזיקה, והשפעה תרבותית עצומה על הרוק הכבד האמריקאי בשנות ה80 ועד היום. ברייב ניו וורלד- אחלה דיסק, פשוט לא מתאים לאיירון מיידן, מעיד על בגרות מסויימת שלהם(משהו שמעולם לא חשבתי שיגיע, למרות שמצידי הם יכלו להשאר צעירים לנצח), אלבום נהדר, הציפיות של כולנו קטלו אותו זה הכל וחבל. וקריירת הסולו של ברוס דיקינסון! מצויינת!! הדיסק הראשון היה רוק כבד עם נטייה חזקה לאייטיז, בהחלט נחמד! אבל מה שבא אח"כ! נסיונות מרתקים של ברוס עם כל מיני כיוונים שונים ואמנים מעניינים! בהחלט שווה שמיעה!

לא זוכר עכשיו כל כך, אבל התאכזבתי מאוד מקליימן של אין פליימס...

לא כי זה אלבום גרוע או משהו, הוא דווקא לא רע, אבל הוא מאכזב מאוד בהתחשב ברף הגבוה שקודמיו הציבו.

אוקיי, הנה שלי

הגרועים : אוזי של המאה ה 21 JUDAS PRIEST מ JUGULATOR METALLICA - RELOAD RAINBOW בלי דאיו רוב הדברים שיצאו משנת 90' והלאה :) המאכזבים : IRON MAIDEN ממתי שברוס עזב (אפילו כשהוא חזר) BRUCE DICKINSON - SKUNKWORKS SAXON - DENIM AND LEATHER... ציפיתי ליותר ממה שעשו מהם... התעלומות : לאן נעלם ריצ'י מהמניקס ? :) סתם סתם, לא קשור לפה :) למה טוני קארי עזב את ריינבו ? (זה אמור להיות מסופר ב L.A. CONNECTION אבל לא הבנתי) האם ומתי בלאק סאבבת' מתאחדים סוף סוף להקליט אלבום ? זהו, נראה לי.. זה שלי :)

הנה שלי

הגרועים: metallica - black red hot chilli peppers - what's hits red hot chilli peppers - by the way (לגמרי פופ יחסית לדיסקים הקודמים) megadeath - risk (יש לנו משהו במשותף) sacred steel - wargods of metal (יותר מידי שטויות יחסית ללהקה הזאת) המאכזבים: sacred steel - stormhammer (אחלה דיסק אבל הוא לא הצליח משומה) sHEAVY - the electric sleep (גם הוא לא הצליח משהו) alice in chains - facelift (הם ניסו לחקות את מטאליקה באלבום הזה אז הוא לא יצא משהו) אני חייב חמש??? כי זה מה שיש לי התעלומות: זה רק נראה לי או שסליפנוט כל הזמן מוסיפים עוד אנשים???הם לא הגזימו קצת?9 אנשים בלהקה מסכנה למה כל הלהקות שעושות הרבה רעש מתאפרות באיפור כל-כך מסיבי??? זה יפה??? מה הקטע של מרילין מנסון??? הוא מתלבש יפה אבל הוא לא הגזים??? לחתוך לעצמו את הלשון לשתיים כי זה יפה??? זה בערך מה שיש לי...אם אני אמצא עוד אז אני איידע אתכם...

פעם ראשונה שאני שומעת שאליס ניסו לחקות את מטאליקה.

אתה מוכן לנמק מאיפה הגעת למסקנה הזו? פייסליפט הוא אלבום הבי-מטאל עם נטיות לגלאם, עם השפעות חזקות של ואן-הלן מצד אחד, בלאק סאבאת מצד שני והסטוג'ס מצד שלישי. אני לא מצאתי שם או באלבומים אחרים שלהם מטאליקה. בלי שום קשר פייסליפט הוא * רחוק * מאכזבה, בטח ובטח בשביל אלבום ראשון של להקה מתחילה. ולא רק שהוא רחוק מלהתקרב אפילו למילה "אכזבה", אלא הוא גם מהווה אלבום חשוב ביותר בהסטורייה ובהתפתחות של סצנת הרוק של סיאטל, רגע לפני ההיסטריה שאפפה את העיר הזאת החל מ91 והקיטלוג האוטומטי של כל הנייטיבז ל"גראנג'".

שתי סיבות

1)לפי הליריקס... 2)הסגנון שלהם בשאר האלבומים ממש לא דומה לפייסליפט...הוא ממש דוה למטאליקה..

שתי הבהרות

הסגנון של אליס בDIRT לא דומה לסגנון שלהם בFACELIFT, בדיוק כמו שהסגנון של אליס בJAR OF FLIES לא מזכיר אפילו את הסגנון שלהם בסלף-טייטלד, והסלף טייטלד לא מזכיר את SAP, וSAP לא מזכיר את DIRT, שלא מזכיר את FACELIFT וחוזר חלילה. אליס זו להקה שהשתנתה בכל אלבום, אבל דווקא החוט המקשר הוא הליריקה הניהליסטית, הדכאונית, המסוממת שלהם, שהפכה להיות הטרייד-מארק שלהם (ומודל לחיקוי אצל הרבה להקות אחרות), בשילוב מושלם של הקול וסגנון השירה של ליין - זה הייחוד של הלהקה הזאת. לא הצלחתי להבין על איזו מטאליקה אתה מדבר, אם זו מטאליקה ה"מוקדמת", הטראשית אז אין שום קשר וחצי קשר בין השתיים, אם זו מטאליקה ה"מאוחרת", ה"אלטרנטיבית" יותר, של האלבום השחור והלאה, אז אני אהיה קטנונית ומעצבנת ואשלח אותך להסתכל על תאריכי ההוצאה של שני האלבומים הנ"ל - האר את עינינו - מה גילית?.... זה לא סוד שמטאליקה המאוחרת הושפעה גם היא מכל הגל האלטרנטיבי של תחילת שנות ה90. מ.ש.ל

אז הנחתי כמה הנחות לא נכונות...אז מה?טעיתי...אני מודה בזה ואני מצטער....

מה מצטער? תתפשט!

הנה שלי

הגרועים: metallica - black red hot chilli peppers - what's hits red hot chilli peppers - by the way (לגמרי פופ יחסית לדיסקים הקודמים) megadeath - risk (יש לנו משהו במשותף) sacred steel - wargods of metal (יותר מידי שטויות יחסית ללהקה הזאת) המאכזבים: sacred steel - stormhammer (אחלה דיסק אבל הוא לא הצליח משומה) sHEAVY - the electric sleep (גם הוא לא הצליח משהו) alice in chains - facelift (הם ניסו לחקות את מטאליקה באלבום הזה אז הוא לא יצא משהו) אני חייב חמש??? כי זה מה שיש לי התעלומות: זה רק נראה לי או שסליפנוט כל הזמן מוסיפים עוד אנשים???הם לא הגזימו קצת?9 אנשים בלהקה מסכנה למה כל הלהקות שעושות הרבה רעש מתאפרות באיפור כל-כך מסיבי??? זה יפה??? מה הקטע של מרילין מנסון??? הוא מתלבש יפה אבל הוא לא הגזים??? לחתוך לעצמו את הלשון לשתיים כי זה יפה??? זה בערך מה שיש לי...אם אני אמצא עוד אז אני איידע אתכם...

כמה שטויות בהודעה אחת! זה שיא חדש!

מה red hot chilli peppers עושיפ פה? הם לא רוק כבד! למען השם הם בקושי רוק! אליס בשלשלאות ומטאליקה?! איפה הדימיון? מה קשור? סליפנוט, אני לא אזכיר את זה שאני שונא אותם ודעתי הם צריכים להישרף בגהנום אבל מה רע ב9 אנשים? מהקליפים שראיתי הם דפקא עושים פוגו נחמד על הבמה ולסולן שלהם יש קול נחמד, מה שמעצבן אותי זה שהם משחקים אותה שטניסטים. ולמה נראה לך שמרלין מנסון חתך ת'לשון? זה סתם שמועות! בדיוק כמו השמועות שהוא הוציא לעצמו צלע השביל לספק את עצמו אורלית ובדיוק כמו השמוע שהוא זיין מישהי על הבמה בעמצא הופעה או שחירבן על מישהי בהופעה... השמועות האלה, מזה הוא חיי!

אוקיי, הנה שלי

הגרועים : אוזי של המאה ה 21 JUDAS PRIEST מ JUGULATOR METALLICA - RELOAD RAINBOW בלי דאיו רוב הדברים שיצאו משנת 90' והלאה :) המאכזבים : IRON MAIDEN ממתי שברוס עזב (אפילו כשהוא חזר) BRUCE DICKINSON - SKUNKWORKS SAXON - DENIM AND LEATHER... ציפיתי ליותר ממה שעשו מהם... התעלומות : לאן נעלם ריצ'י מהמניקס ? :) סתם סתם, לא קשור לפה :) למה טוני קארי עזב את ריינבו ? (זה אמור להיות מסופר ב L.A. CONNECTION אבל לא הבנתי) האם ומתי בלאק סאבבת' מתאחדים סוף סוף להקליט אלבום ? זהו, נראה לי.. זה שלי :)

הנה עכשיו רשימה מלאה יותר...

הגרועים: Metallica - Garage Inc - זה דיסק של מטאליקה, שלא רק שאני לא אוהב אותו (כמו שאת כל תקופת המטאליקה החדשים), ולא רק שאני לא סובל אותו, זה גם דיסק שאני פשוט לא מבין איך ניתן היה להוציא, להקליט, לשמוע, בכלל, לא מבין איך מ י ש ה ו מסוגל לאהוב את זה. Megadeth - Risk - טוב נו... בואו לא נדבר על זה. AC/DC - Stiff Upper Lip - לעיסה מאוסה של החומר הישן שלהם. כמה ריפים חביבים מצד אנגוס, כל השאר - על הפנים. המאכזבים: In Flames - Clayman - לא ציפיתי ליותר מדי בשמיעה הראשונה, אחריה גם הבנתי למה. זה לא שהוא גרוע, הוא פשוט לא משתווה לרף הגבוה עד מאוד שהציבו קודמיו. At The Gates - The Red In The Sky Is Ours - אחרי שהתאהבתי נואשות באלבומים הנהדרים With Fear I Kiss The Burning Darkness וSlaughter Of The Soul, חיכיתי לשמוע את At The Gates המוקדמים, הלא משופשפים. עדיף שהייתי מחכה עוד קצת. או מחכה בכלל. Rhapsody - Rain Of A Thousand Flames - מה זה...? להקה שאני מאוד אוהב (אהבתי?) הוציאה את זה? זה נשמע כמו פאואר סוג ד', בסגנון כל הלהקות הנידחות שמאכלסות את המדפים התחתיים בחנויות ושעולים 20 שקל בערך. בהחלט גרם לי לחשוב פעמיים לפני שיצאתי להאזין לPower Of The Dragonflame (עדיין לא שמעתי אותו, ד"א. מישהו?) Queensryche - Rage For Order - סיפור די דומה לזה עם At The Gates. אהבתי, אהבתי, אהבתי מאוד את Empire וOperation Mindcrime. השאלתי עותק של Rage For Order מדורון (דרגור), תוך כמה ימים החזרתי לו אותו עם חיוך עגום על הפנים. זה קווינסרייך? שניים-שלושה שירים טובים, חוץ מזה - נסיון להיות... פרוגרסיב גלאם רוק או משהו כזה. זה לא יכול לעבוד, זה לא אמור לעבוד, זה לא עובד. התעלומות: - עם כל הלהקות של Hellhammer, מתי הבנאדם ישן?! - כמה פעמים אפשר למחזר אותה עטיפת אלבום? (Children Of Bodom, אני מדבר אליכם!) - קימברלי גוס, התינשאי לי?

Hellhammer

התרשמתי מאד מעבודת התיפוף שלו בדה מיסטריס, באילו עוד להקות הוא חבר? הוא עדיין תחת אותו כינוי (שהולם אותו באופן מושלם, אגב)?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר