טריוויה למתקדמים

טריוויה למתקדמים

שלוש שאלות טריוויה לחידוד המוח, והפעם כולן בסימן הקלטות של אישים מפורסמים המשובצות באלבומי מטאל. פיצוח נעים. 1. נפתח בטולקין, באיזה שיר/אלבום/להקה נזכה לשמוע את הסופר המיתולוגי מסביר את מהות שר הטבעות? בונוס - כיצד הסברו של טולקין מתקשר לשם הקטע? (קשה, אני יודע) 2. מיהו שחקן הקולנוע שסרטיו מספקים השראה ושקולו זוכה לככב במספר הרב ביותר של אלבומי מטאל (לפי מדגם לא סטטיסטי אך מייצג)? מנו לפחות ארבעה אלבומים בהם נשמע קולו. 3. מיהי הדמות שמופיעה על גבי עטיפות שני אלבומי מטאל חשובים ושקולה נשמע באלבומה של להקה שביקרה בארץ שלוש פעמים? בונוס- כיצד מתקשרת דמות זאת לגאנס אנד רוזס?

נזכרתי בעוד שאלה

4. השחקן שבשאלה 2 מככב בסרט ששמו הוא כשיר של להקה מסוימת. באותו אלבום ניתן לשמוע משפט שאומרת דמות מסתורית ביותר, עליה אף נכתב שיר מטאל מפורסם. מיהי הדמות (ומה היה עיסוקה)? מהו שם השיר בו ניתן לשמוע את קולה? מהו אותו משפט? בהצלחה.

טוב אני יודע רק חצי תשובה לשאלה הראשונה... "השומר העיוור"

מתבקש... אבל לא נכון

אלא אם כן תחדש לי. ידוע לי שהם בקטע של טולקין, אבל איפה בדיוק אפשר לשמוע אותו באלבום שלהם?! בכל מקרה, זאת לא התשובה.

נזכרתי בעוד שאלה

4. השחקן שבשאלה 2 מככב בסרט ששמו הוא כשיר של להקה מסוימת. באותו אלבום ניתן לשמוע משפט שאומרת דמות מסתורית ביותר, עליה אף נכתב שיר מטאל מפורסם. מיהי הדמות (ומה היה עיסוקה)? מהו שם השיר בו ניתן לשמוע את קולה? מהו אותו משפט? בהצלחה.

Iron Maiden - The Prisoner??

- We want information... information... INFORMATION - Who are you? - The new Number 2 - Who is Number 1? - You are Number 6 - I am not a number! I am a free man! - MWAHAHAHAHAHAH!!!

לא, אם כי זה רעיון לשאלה אחרת

הפתיחה של the prisoner היא מתוך סדרת הטלוויזיה המצויינת - the prisoner. עד כמה מפתיע.

כן... אוי, סדרה גדולה...

אולי תזרוק איזה רמז? משהו?

רמז לשאלה 2

אל תחפש את התשובה ב- the prisoner, אבל היית בכיוון הנכון להתחיל לפתור את שאלה 2.

מספר החייה?

1+1=3 ברור
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר