את זה עוד לא שמעתי

לד זפלין משעממים- את זה עוד לא שמעתי אבל תמיד יש פעם ראשונה. תגיד מי אלה ריינבו? (סליחה על הבורות המעיקה)

ברוכים הבאים לפורום

תתכונן כי אני לא האחרון שיגיד לך את זה פה

ודרך אגב...

לד זפלין הם אולי קלאסיים אבל גם אני לא חושב שהם כאלה שונים מאחרים. אין להם איזה משהו שממש מפריד מביניהם לבין להקות אחרות. הם פשוט הצליחו יותר. גם אם הם יותר טובים מהרבה להקות אחרות מאותה תקופה, עדיין אין להם איזה קסם מיוחד... ובקשר לדיסק - זה היה בעיקר בהומור (אם כי לא הייתי מתנגד אם היית רוצה להביא (: ) ככה ש.. באמת חפיף :)

פה אתה טועה

לדעתי מה שבאמת יפה בלד זפלין זה היכולות שהם הוכיחו בתחומים שונים. חוץ מזה שלדעתי הם הקדימו את זמנם בהרבה מובנים הם הציגו סגנונות מוזיקה שונים ובכל אחד ממהם הם השאירו את החותם שלהם. מה שיפה זה שלא פעם יוצא לי לשמוע שיר ברדיו ואני קולט שלד זפלין עשו משהו דומה ( והרבה יותר יפה) לפני כמה עשרות שנים טובות) תקן אותי אם אני טועה אבל לד זפלין התמחו בכל אחד מבסגנונות שהציגו והשליטה בכולם היא זו שהופכת אותם ללהקה קלאסית ומיוחדת

אז אולי אני פשוט לא מכיר אותם כזה טוב...

זה יכול בהחלט להיות, כי סך הכל אני מכיר רק 3 אלבומים שלהם. לפי דעתי הם הקדימו את עצמם ב... אולי 5 שנים, אולי פחות. בתכל'ס בלאק סאבבת' לפי דעתי עשו את המהפיכה האמיתית שהובילה להתפתחות המטאל, אם כי גם לד זפלין עברו כמה גבולות. אבל לא יודע... לי יש את 1, 2 ו 4... אז אולי 4 נשמע קצת שונה, אבל 1 ו 2 נשמעים כמו אלבומים הארד רוק קלאסיים אמיתיים... אבל שוב, קלאסיים יש הרבה למען האמת... Mountain, Budgie, Black Sabbath... יש, זה לא שחסר. הם אכן בין הטובים שבהם (לפחות הראשון והשני) - אולי חוץ מבלאק סאבבת', אבל עדיין, לא הייתי אומר שהם ממש ממש הגדירו מחדש מונחים.

אני חייב להודות

שאני מעריך את הכנות שלך. תשמע יכול להיות שאתה צודק אבל משהו גרם לי להתאהב בלהקה הזאת וקיויתי לקבל גושפנקא מהחברה. קשה לי להתייחס ספציפית להערות על האלבומים שלהם כי אני עייף אבל הייתי יותר משמח לפתח את הדיון בפעם אחרת (שבה אני מקווה שאני יהיה יותר מרוכז) שיהיה לך לילה טוב ותודה על דיון מעמיק ונוקב (עוד פעם, לא בציניות) (:

לד זפלין באמת טובים?

יצא לי לשמוע הרבה לד זפלין יש לי את החמישה הראשונים ואת ההופעה החיה תמיד הייתי בטוח שלד זפלין זה משהו מיוחד ושהם עשו דברים שלא הרבה להקות אחרות עשו והסיבה היחידה שהם לא זכו להערכה כי האנשים בעולם הזה מטומטמים. אבל דוגרי יצא לי לחשוב על זה ואני כבר לא כל כך בטוח כמה הם באמת טובים והאם הם באמת יוצאי דופן. מה דעתכם?

נקודת המוצא שלך מוטעת.

לד זפלין זכו להמון הערכה, אן יצור אנושי או אנושי למחצה שלא שמע מעולם את שם הלהקה, אפילו אם הוא לא שמע את הלהקה עצמה. כל איש מוסיקה מכיר את (ובטח שכל הגיטאריסטים) מכירים את ג'ימי פייג', וכל גיטאריסט שני מספר כמה שהבחור גאון, וכדוגמא מתחיל לנגן בסאונד דוחה את STAIRWAY TO HEAVEN . רוברט פלאנט יזכר לעד בגלל כל הפילצוט הצרחות והסמים. אבל נכון שאת השאר אף אחד לא זוכר. כל מי שמיתעסק במוסיקת רוק ולא מטורף עליהם מחבב אותם, הם קיבלו המון הערכה, ויותר מידי. בקשר לזה שזה מגיע להם? שמע.... אני לא יכול לומר, הם לא הקטע שלי, אבל אני בהחלט אוהב את המוסיקה שלהם, הם לא מה שכולם אומרים שהם, אבל הם לא הרבה פחות מזה. הם אחת מהלהקות החשובות בהיתפתחות המוסיקלית שלי... ובכלל. לכל מי שלא שמע אפילו דיסק שלהם... שירוץ ויעשה את זה מיד, אן ספרית מוסיקה שלמה בלי דיסק שלהם, בתאוריה ובפועל. אור ואוטי הולצמן, זה היה בכלל בלי שדנו במוסיקה שלהם. העורב.

מממממ....

בלאק סאבבת' זה תלוי... אם אתה אהבת את הבלוזיות של לד זפלין אז תתחיל עם הראשון, BLACK SABBATH, או השני, PARANOID. אם אהבת את האגרסיביות הייתי ממליץ בחום על האלבום שאני אישית הכי אוהב שלהם, SABOTAGE. אלבום מעולה ללא ספק. כל השישה הראשונים שלהם מעולים... דיפ פרפל יש את הקלאסי ביותר, MACHINE HEAD, אם כי הייתי ממליץ גם על IN ROCK. זה ההרכב מספר 2 שלהם... לפני זה היה להם עוד הרכב, שמההרכב הזה הם הוציאו 3 אלבומים, שהכי טוב מביניהם הוא לדעתי THE BOOK OF TALIESYN. דרך אגב - אם אתה מאוכזב מלד זפלין אולי באמת תמכור לי את השלישי שלהם ? :)

איזו מקריות...

שלום,אני בן 17 והתחלתי לגלות את שנות השבעים בזמן האחרון, ואני חייב להגיד לכם שלד זפלין פשוט עשו לי את זה. אני אוהב אצלם בעקר את הגיוון ,שלא מצאתי אצל להקות אחרות. בכל מקרה נכנסתי לפורם כדי לשאול על דיפ פרפול-עם איזה אלבום שלהם כדאי להתחיל,אבל נראה שקבלתי כבר תשובה..

RAINBOW הם להקה מעולה...

הגיטריסט של דיפ פרפל הקים הרכב סולו שנקרא RAINBOW... הוא בעצם לקח להקה קיימת, ELF, והעיף את הגיטריסט. זאת להקה פשוט מעולה... פרוגרסיב רוק טוב ישן ובעצם... אולי פרוגרסיב רוק במיטבו. באמת מומלץ. אני אישית מעדיף את זה יותר מלד זפלין. תקנה את האלבומים LONG LIVE ROCK'N'ROLL ו RISING. הם ממש מעולים. עד שהם החליפו את רוני ג'יימס דאיו. אחרי זה הם נהיו מסריחים. רוני ג'יימס דאיו זה הזמר. אקיצר - 3 האלבומים הראשונים מעולים !

הכל התחיל, כשעמית קלינג עשה מה שהוא תמיד עושה..

וקנה לי מתנת יומולדת ב15 למאי במקום ב15 ליוני. אכן טעות מצעטרת, אבל אני אסלח מכיון שזה היה האוסף של ריינבו. זאת היתה אהבה ממבט ראשון. ג'יימס דיו.. או, ג'יימס דיו KILL THE KING אבל הכי הכי מכולם- STARGAZER שיר מומלץ עד דמעות.

את זה עוד לא שמעתי

לד זפלין משעממים- את זה עוד לא שמעתי אבל תמיד יש פעם ראשונה. תגיד מי אלה ריינבו? (סליחה על הבורות המעיקה)

ברוך הבא.

ספר קצת על עצמך: להקות אהובות, וכו' וכו' וכו'...

הכל התחיל, כשעמית קלינג עשה מה שהוא תמיד עושה..

וקנה לי מתנת יומולדת ב15 למאי במקום ב15 ליוני. אכן טעות מצעטרת, אבל אני אסלח מכיון שזה היה האוסף של ריינבו. זאת היתה אהבה ממבט ראשון. ג'יימס דיו.. או, ג'יימס דיו KILL THE KING אבל הכי הכי מכולם- STARGAZER שיר מומלץ עד דמעות.

KILL THE KLING, אני מתעקש, וישס...

מיותר לציין ש...

אני המלצתי לעמית לקנות לך את המתנה, נכון עמית ? :))

כן אבל אני עדיין יותר יפה ממך.

הגיע זמן תחרות !!!

אני הולך להעלות ללוח המתכת תמונה שלי ותמונה שלך ושכולם יחליטו ! כרמית - את הכי חשובה ! קול שלך נחשב ל 3 קולות רגילים ! תשפיעי ! :))

לד זפלין באמת טובים?

יצא לי לשמוע הרבה לד זפלין יש לי את החמישה הראשונים ואת ההופעה החיה תמיד הייתי בטוח שלד זפלין זה משהו מיוחד ושהם עשו דברים שלא הרבה להקות אחרות עשו והסיבה היחידה שהם לא זכו להערכה כי האנשים בעולם הזה מטומטמים. אבל דוגרי יצא לי לחשוב על זה ואני כבר לא כל כך בטוח כמה הם באמת טובים והאם הם באמת יוצאי דופן. מה דעתכם?

לא זכו להערכה?

לד זפלין היא אחת מלהקות הרוק הכי מוערכות שאני מכירה, ולא בכדי. בלהקה הזאת תמצא איכויות שלא רק היוו תקדים בזמנו, אלא שגם ואפילו בימים אלו נחשבות גבוהות מאד. לרוברט פלאנט יש קול א ד י ר בכל המובנים (ומשום מה שמו לא הוזכר אפילו פעם אחת בדיון הווקאליסטים שנערך כאן - תמוה ביותר), ואני לא חושבת שאני אפילו צריכה להציג את ג'ימי פייג'. להקה אינטילגנטית, מסתורית, עמוקה, סקסית ועם הרבה נשמה. מבין שתי ענקיות הבלוז-רוק, זפלין וסאבאת', אני חייבת להודות שזפלין לוקחים, ובגדול.

עד כאן עד כאן

עם כל הכבוד ללד זפלין, אין כמו בלאק סאבבת' :)

בוודאי שאין כמו סאבאת' ...

אבל אין גם כמו ועל זפלין :) למען האמת, שתיהן מאד דומות, אבל למעשה שונות בתכלית... מעניין
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר