שמעתם את הרימקס של השיר אן פורגיבין 2 של מטאליקה?

שווה. יש אפשרות להורדה בקזה-(The Unforgiven II(Sinner Mix זה לא ממש רימיקס- אישה שרה הפעם את השיר, אבל יצא פצצה!

ומה בדיוק יצא לנו אם נשמע את זה ?

מספיק זה גם ככה שיר גרוע...

מה אתה צוחק?!?!?!?

זה פצצה של שיר, גם בגירסתו המקורית וגם בגירסה הזו.

אני ממש אבל ממש לא סובלת אותו.

גם את מספר שתיים. לא ממש בטוחה למה, אולי בגלל שחברים שלי טוחנים את זה המון זמן, ואולי בגלל משהו אחר, אבל בכל מקרה- אני חוטפת התקפת זעם קטנה בכל פעם שאני שומעת את זה.

ייתכן שכולנו שונאים אותו, מהסיבה הפשוטה....

שהוא יותר קרוב לקאנטרי מאשר למטאל... וקאנטרי מעצבן... בכל מובן שהוא..

מה אתה צוחק?!?!?!?

זה פצצה של שיר, גם בגירסתו המקורית וגם בגירסה הזו.

מה אתה לוקח את זה קשה ?!?!?!?!

עניין של טעם. לפי דעתי זה אחד השירים הגרועים, וגם הראשון לא היה משהו. רילואוד הוא בכלל אלבום מסריח, לא סובל אותו. אבל אתה תשמע אותי מתעצבן על אחר שיגיד שהוא אוהב את זה ? לא...

ייתכן שכולנו שונאים אותו, מהסיבה הפשוטה....

שהוא יותר קרוב לקאנטרי מאשר למטאל... וקאנטרי מעצבן... בכל מובן שהוא..

לא סובל את השיר הזה...

איפה שמעת קאונטרי?

קאונטרי לא ממש אוהבים בארץ בגלל כל מיני סיבות, תרבותית בעיקר. אבל שלא תחשוב, בכלל לא מוסיקה רעה, מתוקה וזורמת. אגב.... אם כבר מדברים, ראיתם Brother Where Art Thou? לא רק קאונטרי.... ושיר הנושא בכלל בלוז, אבל עדין פס קול מהטובים ששמעתי מסרטים בזמן האחרון. אור ואוטי הולצמן. העורב.

עכשיו אתה מדבר אחי!!!

אחד הסרטים הכי טובים שיצאו בשנה שנתיים האחרונות. התגלגלתי מצחוק כל הסרט. טוב נו זה האחים כהן שמהם פחות ממסטר פיס אין מה לצפות. (הם אחראים על סרטים כמו ביג לבובסקי,צומת מילר, ביבי אריזונה. אלה המובחרים ביותר) וגם לי יש את פס הקול. הוא אכן משעשע והיה שווה קניה. שיר הנושא הוא אחד מהדברים המוצלחים בפסקול ובסרט כולו. הממ.. עכשיו כשאני חושב על זה הסרט הזה הוא must have DVD !.

בהחלט סרט ענק

אחד הסרטים היחידים שראיתי יותר מפעמים ואני לא מיצטער על שניה, יש בו את הדבר הזה שגורם לו להיות מצחיק שוב ושוב, הרי כל סרט מצחיק כבר לא יצחיק בצפיה חוזרת, אבל הוא בהחלט חידש לי בעיינין הזה, זה בטח בגלל שמלבד הבדיחות יש לו גם אחלה עלילה. אבל המוסיקה גאונית, נורא אוהב אותה. אור ואוטי הולצמן. העורב.

שמעתם את הרימקס של השיר אן פורגיבין 2 של מטאליקה?

שווה. יש אפשרות להורדה בקזה-(The Unforgiven II(Sinner Mix זה לא ממש רימיקס- אישה שרה הפעם את השיר, אבל יצא פצצה!

טיפש!

הרי כל הרעיון הוא הקול של הטפילד!

היי היי היי - מה העניינים פה. כאן לא מקללים!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר