אז לאיזה אלבומים אתם מחכים ומצפים בקוצר רוח

ומטפסים על הקירות עד שהוא ייצא? אני מצפה ומחכה ומטפסת לכבוד אלבום הסולו של ברוס דיקינסון שייצא מתישהו בשנה הבאה, לאלבום החדש של בלייז ביילי, כמובן כמובן לזה של רוב הלפורד, קצת לזה של האלוואין ואחרון חביב לאלבום החדש של ... Poison! אז למה אתם מצפים? (-:

לאל-בום של דרים ת'יאטר שיצא ב 22 לינואר

אז ככה...

לפנתרה יהיה אלבום חדש בשנת 2002 הוא לא בדיוק חדש, זה שירים נבחרים בגירסאות שונות. אני כבר מת שהאלבום החדש של HELLOWEEN יהיה למכירה בישראל (לפי דעתי החומר החדש שלהם טוב באותה המידה כמו הישן) וכמובן ל Killing is my Business and Business is good בגירסה החדשה אם האכות המשופרת. היו עןד כמה אבל אני כבר לא זוכר P-:

לאל-בום של דרים ת'יאטר שיצא ב 22 לינואר

כן כן גם אני מחכה לו...

והוא יוצא בדיוק יומיים לפני היומולדת שלי אז....... מי שממש בא לו לקנות לי אותו בתור מתנה , מוזמן!

עדיף לשמוע את scenes from a memory

ההופעה החיה במילא מכילה את כל השירים משם ועוד בודדים אחרים

כן כן גם אני מחכה לו...

והוא יוצא בדיוק יומיים לפני היומולדת שלי אז....... מי שממש בא לו לקנות לי אותו בתור מתנה , מוזמן!

אממ... אני וחבר שלי עדיין מחכים ל...

אלבום החדש של agoraphobic nosebleed, ש relapse כתבו איפשהו באתר שלהם שהוא אמור לצאת מתישהו בקרוב.. וגם ל carpathian forest החדש, ול emperor האחרון, כאשר אני לא בטוח אם השניים האחרונים שציינתי יצאו כבר, או לא. בטח יש עוד כמה, אבל אני לא זוכר כבר..

גם אני מחכה לאלבום החדש של דרים ת'יאטר

בגלל שהוא אמור להיות אלבום די בנזונה... עם טראק של 40(!!!) דקות, ששמעתי חלק ממנו... בזכות חברי הנחמד ג'ורג' שהוא עוזר מקליט באולפנים שדירם ת'יאטר מקליטים בהם, ושלח לי בערך 10 דקות מהשיר הזה.... מדהיייייייייים ולבחור מלמעלה שאמר שזה ההופעה החיה...ההופעה החיה יצאה כבר והיא בתזונה... מדובר על דיסק חדש שלהם, דיסק כפול שיצא בינואר... וגם אני, כרמית, מחכה לאלבום החדש של ברוס דיקינסון.. בתקווה שימשיך את הסאגה של איירון מיידן

ומטפסים על הקירות עד שהוא ייצא? אני מצפה ומחכה ומטפסת לכבוד אלבום הסולו של ברוס דיקינסון שייצא מתישהו בשנה הבאה, לאלבום החדש של בלייז ביילי, כמובן כמובן לזה של רוב הלפורד, קצת לזה של האלוואין ואחרון חביב לאלבום החדש של ... Poison! אז למה אתם מצפים? (-:

שאלה קשה...+ שאלה חדשה

השאלה האם הכוונה לאלבומים חדשים שעומדים לצאת? או איזה להקות היינו רוצים שתוצאנה אלבומים? כי אלה 2 שאלות שונות. מקום ראשון אצלי זה כמובן מה שעמית דיבר ברמז על איזה דיסק כפול של opeth אחד אקוסטי אחד רועש. אני גם יודע שאנתרקס עובדים על אלבום חדש אז יכול להיות שאני גם אצפה לזה. האמת פעם הייתי יותר מלא ציפיות לאלבומים... האלבומים הגדולים נעשו בין שנות ה-80 לתשעים במיוחד בתחום הת'ראש. רוב הלהקות שזהרו אז אינן זוהרות כיום בלשון המעטה. היום אני במקום להגיד מצפה בקור רוח אני אומר יהיה נחמד אם להקה x תוציא דיסק לפעמים אני מופתע לטובה אפילו מתלהב. אני מתייחס היום לדיסקים חדשים כקופסאות הפתעה. יש את ההרכב ששבש דיבר עליו של ברוס דיקנסון עם רוב האלפורד והיה עוד מישהו... יהיה מאוד נחמד אם Tristania תוציא עוד אלבום ממש התלהבתי מהאחרון שלהם. אני מקווה שמרטי פרידמן יוציא עוד דיסק בקרוב. מעניין לאיזה כיוון אפוקליפטיקה תיקח. בדיסק המיוחד שהם הוציא הם התחילו לשתף פעולה עם זמרים. כמו כן מרבית החומר היה שלהם וזה לטעמי היה חומר מצויין. הילדים מבודום בהחלט יותר ממוזמנים להוציא עוד דיסק. גם נייטוויש. וגם... דיסקים שמסקרן אותי כמה נפוחים הם הולכים להיות... זה של guns ומטאליקה. שני האלבומים נשמעים כ"כ אקספרמנליים בחומרים שליליים... שאני מוכרח לשמוע אותם. אני אשמח תמיד להיות מופתע לטובה... אגב לא קשור... מה קורה עם הצ'ט אני לא מצליח להכנס אליו? כרמית, poisen ? אני ממש לא מכיר אותם חוץ מכמה שירים ידועים ... אם כבר העלית אותם אז מוכרח לשאול איזה להקות בסצינת הhair/pussy/pop/glam metal לך/כם יש איזושהי חיבה. טוב אז אני אתחיל בווידוי הקשה... אני גיא אני בן 30 ופעם ב- מאזין ל: (לעתים רחוקות מאוד ...מאוד..) בון ג'ובי(יש לי די הרבה דיסקים...) ,מוטלי קרו (הלהקה הכי מטומטמת בעולם... לדברי חברי הלהקה... יש לי את האוסף) סקיד ראו (יש לי אלבום אחד שלהם).דף לפרד (יש לי אוסף... ) זהו בערך... np:sepultura - innerself (מצטער, כרמית לא לקחתי את עצתך..)

מממממממממ בואי נראה...

החדש של בלאק סאבבת'... טריניטי (הרכב שיכלול את רוב הלפורד, ברוס דיקינסון והזמר של קווינסרייך), החדש של הלפורד... אבל תעזבי אותך דיסקים חדשים, יש הרבה יותר דיסקים ישנים שמעניינים אותי ועוד לא שמעתי :) אני ארשום את הרשימה הלא כל כך מלאה אבל מאוד ארוכה של דיסקים שאני רוצה לקנות ברגע שאני אצא מהמקלחת :)

הרשימה הכנראה חלקית כי אני סנילי :)

Blue Oyster Cult - Secret Treaties Blue Oyster Cult - Blue Oyster Cult Blue Oyster Cult - Agents Of Fortune Ozzy Osbourne - Down To Earth Ozzy Osbourne - The Ozzman Cometh Black Sabbath - Cross Purposes Samson - Live At Reading '81 Samson - Survivors Judas Priest - Demolition [LIMITED EDITION] Motorhead - No Sleep 'Til Hammersmith Bruce Dickinson - The Best of Bruce Dickinson Judas Priest - Metal Works 1973-1993 Alice Cooper - The Last Temptation Budgie - Never Turn Your Back Oמ A Friend Budgie - In for the Kill Bruce Dickinson - Accident of Birth Motorhead - Bastards Tygers Of Pan Tang - Spellbound Tygers Of Pan Tang - Wild Cat AC/DC - The Razors Edge AC/DC - Highway to Hell AC/DC - Back in Black AC/DC - High Voltage Black Sabbath - Reunion Black Sabbath - The Sabbath Stones Deep Purple - Burn Rainbow - Live In Germany Glenn Tipton - Baptizm Of Fire Badlands - Badlands Kiss - Destroyer Uriah Heep - Demons & Wizards Black Sabbath - We Sold Our Soul For Rock'N'Roll Led Zeppelin - 3 Whitesnake - Slip Of The Tongue Black Sabbath - Nativity in Black 1 & 2 Dio - Holy Diver Dio - The Last In Line Dio - Sacred Heart Slaughter - Stick It To Ya Slaughter - The Wild Life Whitesnake - 1987 יש גם את כל האיירון מיידנים להשלים מהרימסטרים... אני יודע שזה הרבה דיסקים ואין הרבה סיכויים שיהיה לי את כולם... אבל אלה מה שהייתי רוצה עכשיו שיהיו לי... ותמיד מתווספים עוד לרשימה :) בואו נגיד שאם הייתי זוכה בלוטו הייתי קונה את כל אלה :)

לאט לאט - יהיו לך אותם, תאמין לי. גם לי פעם היו רשימות

ארוכות ארוכות כאלו וחשבתי שלעולם לא יהיו לי אותם. אבל מתבגרים, מקבלים עבודה שמרוויחים בה הרבה כסף והכל מסתדר. (-:

שאלה קשה...+ שאלה חדשה

השאלה האם הכוונה לאלבומים חדשים שעומדים לצאת? או איזה להקות היינו רוצים שתוצאנה אלבומים? כי אלה 2 שאלות שונות. מקום ראשון אצלי זה כמובן מה שעמית דיבר ברמז על איזה דיסק כפול של opeth אחד אקוסטי אחד רועש. אני גם יודע שאנתרקס עובדים על אלבום חדש אז יכול להיות שאני גם אצפה לזה. האמת פעם הייתי יותר מלא ציפיות לאלבומים... האלבומים הגדולים נעשו בין שנות ה-80 לתשעים במיוחד בתחום הת'ראש. רוב הלהקות שזהרו אז אינן זוהרות כיום בלשון המעטה. היום אני במקום להגיד מצפה בקור רוח אני אומר יהיה נחמד אם להקה x תוציא דיסק לפעמים אני מופתע לטובה אפילו מתלהב. אני מתייחס היום לדיסקים חדשים כקופסאות הפתעה. יש את ההרכב ששבש דיבר עליו של ברוס דיקנסון עם רוב האלפורד והיה עוד מישהו... יהיה מאוד נחמד אם Tristania תוציא עוד אלבום ממש התלהבתי מהאחרון שלהם. אני מקווה שמרטי פרידמן יוציא עוד דיסק בקרוב. מעניין לאיזה כיוון אפוקליפטיקה תיקח. בדיסק המיוחד שהם הוציא הם התחילו לשתף פעולה עם זמרים. כמו כן מרבית החומר היה שלהם וזה לטעמי היה חומר מצויין. הילדים מבודום בהחלט יותר ממוזמנים להוציא עוד דיסק. גם נייטוויש. וגם... דיסקים שמסקרן אותי כמה נפוחים הם הולכים להיות... זה של guns ומטאליקה. שני האלבומים נשמעים כ"כ אקספרמנליים בחומרים שליליים... שאני מוכרח לשמוע אותם. אני אשמח תמיד להיות מופתע לטובה... אגב לא קשור... מה קורה עם הצ'ט אני לא מצליח להכנס אליו? כרמית, poisen ? אני ממש לא מכיר אותם חוץ מכמה שירים ידועים ... אם כבר העלית אותם אז מוכרח לשאול איזה להקות בסצינת הhair/pussy/pop/glam metal לך/כם יש איזושהי חיבה. טוב אז אני אתחיל בווידוי הקשה... אני גיא אני בן 30 ופעם ב- מאזין ל: (לעתים רחוקות מאוד ...מאוד..) בון ג'ובי(יש לי די הרבה דיסקים...) ,מוטלי קרו (הלהקה הכי מטומטמת בעולם... לדברי חברי הלהקה... יש לי את האוסף) סקיד ראו (יש לי אלבום אחד שלהם).דף לפרד (יש לי אוסף... ) זהו בערך... np:sepultura - innerself (מצטער, כרמית לא לקחתי את עצתך..)

Poison היא להקת הפופ מטאל/הייר מטאל (איך שלא תרצו לקרוא לזה)

החביבה עליי משנות השמונים. Back in the days שהיתה שעת רוק כבד שבועית ברשת גימל וניגנו שם ג'ודאס פריסט לצד אליס קופר ונפאלם דת'. יש להקות שתמיד זוכרים להם חסד נעורים, לא משנה מה הן עושות או איך הן מתגלגלות. באותה תקופה אהבתי גם את דף לפארד, מוטלי קרו וסקיד רואו שהזכרת. היתה גם את White Snake הנהדרת באותה קטגוריה. זוכר אותם במקרה?

אממ... אני וחבר שלי עדיין מחכים ל...

אלבום החדש של agoraphobic nosebleed, ש relapse כתבו איפשהו באתר שלהם שהוא אמור לצאת מתישהו בקרוב.. וגם ל carpathian forest החדש, ול emperor האחרון, כאשר אני לא בטוח אם השניים האחרונים שציינתי יצאו כבר, או לא. בטח יש עוד כמה, אבל אני לא זוכר כבר..

לגבי Emperor האחרון

הוא כבר יצא ונמצא בחנות/שרת הMP3 הקרוב לביתך :)

לאט לאט - יהיו לך אותם, תאמין לי. גם לי פעם היו רשימות

ארוכות ארוכות כאלו וחשבתי שלעולם לא יהיו לי אותם. אבל מתבגרים, מקבלים עבודה שמרוויחים בה הרבה כסף והכל מסתדר. (-:

AC/DC

יש לי את AC/DC - Back in Black פעמיים, אם אתה מעוניין...

אני די בטוח שאף אחד פה לא איתי אבל...

אני מאוד מחכה לדיסק החדש של KoRn שאמור לצאת בפברואר הקרוב שאמור להיות הדיסק הכי טוב, מושקע וכבד שלהם לפי מי שאומרים (גם הסולן!)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר