אני לא אומר שקורן הלהקה הכי טובה בעולם אבל...

אבל היא כ"כ לא דומה ללהקות כמו לימפ ביצקיט ולינקין פארק שלימפ ביצקיט אין בה אלמנט אחד של רוק כבד או מטאל אלה רק מין היפ הופ סוג ז' וקצת אלמנטים של רוק ופופ ולינקין פארק (הלהקה הכי גרועה ששמעתי אי פעם!) פופ עם מוזיקה אלקטרונית, ראפ/היפ הופ או מה שזה לא יהיה ומידי פעם מישהו דופק איזה צעקה שאנשים אומרים שזה רוק (לכו תבינו אנשים!). אני אוהב את קורן למרות שאני מודע לזה שהיא לא הלהקה הכי איכותית וטובה בעולם (ויש עוד דברים שאני אוהב) אבל אני אוהב אותה למרות שהאלבום היחידי שהם עשו בינתיים שהוא באמת טוב זה רק האלבום הראשון (KoRn) והיא כן רוק כבד למרות שיש להם באלבום השלישי (FOLLOW THE LEADER) יציאות היפ הופיות די מזעזעות לדעתי ודי נמאס שמשווים אותם ללינקין פארק ולימפ ביצקיט כי המוזיקה, המילים ובעצם כמעט הכל זה עולם אחר לגמרי ואני מאוד מזועזע מהעובדה שבתחילת שנת 2002 הם יוצאים למסע הופעות עם לינקין פארק (איכס!!!) וזה מה שהיה לי להגיד אז תגיבו וביי

הגבתי .

אמממ...לדעתי אתה פחות או יות צודק . נוטה יותר לפחות צודק אבל לא טועה לגמרי . וכן - זה ממש מגעיל שהם יחממו אותם . בהביי.. *רוני (זאת ששונאת שיש נקודה מעל ה-ו' .)

לינקין פארק זה ווסטלייף עם דיסטורשן

ובכן

תראה... פעם קורן הייתה הלהקה הכמעט יחידה שהכרתי וממש אהבתי אותה וקניתי חולצות שלהם וכל זה ואחרי שהכרתי דברים אחריםהבנתי כמה הם גרועים והם באמת גרועים ואולי זה נכון שאי-אפשר להשוות אותם ללימפ ביזקיט ולינקין פארק(למרות שיש להם שיר משותף עם לימפ ביזקיט(all in the family)) ותאמת שללימפ ביזקיט יש שיר אחד שאני ממש אוהב השיר הראשון(אחרי האינטרו)בדיסק הראשון(pollution) וזה הדבר היפה היחיד בךלימפ ביזקיט בקיצור קורן באמת טיפה מתקרבים לרוק כבד אבל הם גרועים וזאת דעתי ביי

אינני כמובן נמנע על המעריצים, אבל אני גם לא נמנע על השונאים...

קורן זו להקה שמשאירה אותי נייטרלי לחלוטין. בהתחלה שנאתי אותם כי שהאלבום הראשון ששמעתי שלהם היה האחרון, נראה לי שקראו לו Issues או משהו כזה, והוא באמת חרא. לאחר מכן שמעתי את הראשון, והוא היה - נו טוב, אי אפשר לקרוא לו "טוב", אבל בסדר, שמיע. וכן, הם הרבה יותר טובים מלימפ ביזקיט וחברים - לפחות הם לא כל כך עולים על העצבים ולא בא לי לרסק את הגולגולת חובשת הכובע האדום של הסולן שלהם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר