בואנה אתם קולטים שהעשור כמעט נגמר?!

ובעקבות המשפט הנ"ל החלטתי להרכיב את מאה האלבומים שהכי אהבתי בשנות האלפיים קשה לי לדרג אותם אבל יש דירוג מהגבוה לנמוך: slipknot-iowa slipknot-subliminal versus slipknot-all hope is gone mastodon-remission mastodon-levithen mastodon-blood mountain alchemist-tripsis alchmist-organsm alchemist-austral alien dillinger escape plane-miss machine dilliger escape plane-ire works neurosis-given to the rising neurosis-a sun that never sets neurosis-eye of every storm machine head-through ashes of empire machine head-the blacknening lamb of god-ashes of the wake lamb of god-sacremt sleepytime gorilla museum-grand opening and closing sleepytime gorllia museum-of nautral history sleeptime gorilla museum-in glorious times poison the well-you come before you poison the well-ter from the red poison the well-versions boris-pink amenta-ocasus bergraven-dosviober battle of mice-a day of nights אני אמשיך אם זה מעניין מישהו...

neurosis-a sun that never sets

זה אחד האלבומים הכי פחות זורמים אי פעם בהיסטוריה של מוסיקה, 2 דקות ואני מרגיש כאילו עבר עליי הרצח. אחד הגרועים של Neurosis. לא, רשימות ארוכות ולא מפורטות פשוט לא מעניינות. יש מספיק רשימות באינטרנט, מה הופך את שלך למיוחדת אני לא יודע.

הרשימה שלי מכסה את העשור חוץ מהשנה האחרוה

ומביאה את הטעם שלי, וכמו שאתה יודע כל רשימה אחרת מבוססת על טעם של אנשים, ולמה שלא יהיה פה רשימה כזאת?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר