טוב, המלצות הגרסה המגרה

boris-pink מי שלא מכיר את הלהקה הזאת לפי דעתי מפסיד את השילוב הכי מטורף שללהקה מנגנת על כדור הארץ,זה לא מיסטר באנגל, זה סוג של להקה שמנגנת יותר את אלבומים לפי סגנון ולא אקלקטיי. אלא זה פשוט סלאדג של מלווינס עם אקפרמנטליזם שלא מהעולם הזה, יבורה של יפנים משוגעים, שאלי קצת קשים לעיכול אבל בהילט שווה לבדוק את הדיסקוגרפייה העמוסה שלהם. ומכל האלבומים זה שהכי נגיש והכי טוב,זה פינק, יש בו סלאדג, פסיכדליה , אמביינט, גארג, פאנק רוק, והכל בטוב טעם שמשאיר טעם של עוד, עם סאונד מלוכלך ומאוד כבד שיכול להרוס תרמקולים, אבל נגיש מאוד והקליטות של השירים, כי יש להם מבנה ברור וקליט, והכל בפאקינג אלבום איד!,אין דברים כאלה... אלבום שמתמכרים אליו, לשמוע יזק במערכת ולהינות. cave in לפי דעתי אחת הלהקות הכי טובות של שנות האלפיים, מוזיקה שאשכרה שינתה את התפיסה של הייאוש שלי ממוזיקה של המילניום החדש, להקה מטאל שאשכרה משנה משהו, יש להם ארבעה אלבומים ובאמת שאני לא יכול לבחור אחד חוץ מהאחרון שהוא הכי פחות טוב אבח עדיין מכה חזק, להקה חובה. intronaut-voud להקה שלוקחת את המטאל לשלב הבא כפי שקראו להם בבליברמאוט והעניקו לאלבום הזה ציון עשר עגלגל ושמן. להקה שעושה מטאל מהפנט , מגיע לתאים האפורים האלה שכל מוזיקה צריכה לקחת אותך, מוזיקה שהיא כמו מסע, הלהקה לוקחת הסלאדג האקספרמנטלי למקוםאחר עם סאונד ייחודי ובלי החיקוויים (הטובים שלעצמן) של נאורוסיס ואיסיס. battle of mice-a day of nights-סופרגרופ שאני מכיר בו רק את הסולנית שלפי דעתי היא אולי הזמרת עם הקול הכי טוב במטאל קיום,בבנות בטוח, בגברים מה לעשות יש לה קצת מתחרים,שהם מעטים מאוד אבל עדיין עדיפים לפי דעתי.האלבום הוא בעיטה בבטן, כמו isis, יש את הקטע האקספרמנטלי, אבל חוץ מהשלמות של המוזיקה יש את העוד יותר שלמות של הסולנית שהיא פשוט תותחית שזה לא יתואר. האלבום קיבל ציון 10 מהמגזין דציבל, שהוא לפי דעתי המקום הכיח טוב לקבל הצלצות לאלבומים מעניינים במטאל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל