כמה המלצות חמודות ומפנקות מומלץ!!!!

http://en.wikipedia.org/wiki/A_Drug_Problem_That_Never_Existed http://en.wikipedia.org/wiki/Assassins:_Black_Meddle,_Part_1 http://en.wikipedia.org/wiki/Plague_Soundscapes http://en.wikipedia.org/wiki/Black_Earth_(Bohren_%26_der_Club_of_Gore_album) http://en.wikipedia.org/wiki/Here_Come_the_Waterworks http://en.wikipedia.org/wiki/Life..._The_Best_Game_In_Town http://en.wikipedia.org/wiki/Meanderthal_(album)

נחמד

את Genghis Tron שמעת?

אחי אתה תותח אחלה להקה

שילוב שבאמת אף פעם לא חשבתי עליו, וזה באמת הלהקה היחידה שאני מכיר שעושה גריינדקור אקספרמנטלי. ועכשיו עוד קצת המלצטת בשביל להחיות את הפורום המדשדש הזה: http://en.wikipedia.org/wiki/Pink_(Boris_album) http://en.wikipedia.org/wiki/War_Metal_Battle_Master http://en.wikipedia.org/wiki/Black_One http://en.wikipedia.org/wiki/Two_Hunters http://en.wikipedia.org/wiki/Until_Your_Heart_Stops http://en.wikipedia.org/wiki/Choirs_of_the_Eye http://en.wikipedia.org/wiki/Keelhaul_(band)#Discography http://en.wikipedia.org/wiki/Confrontation_(Soilent_Green_album) http://en.wikipedia.org/wiki/Houdini_(album) http://en.wikipedia.org/wiki/The_Shape_of_Punk_To_Come http://en.wikipedia.org/wiki/A_Day_of_Nights http://en.wikipedia.org/wiki/Void_(album) http://en.wikipedia.org/wiki/Conqueror_(album) http://en.wikipedia.org/wiki/The_Ritual_Fires_of_Abandonment http://en.wikipedia.org/wiki/Unearthly_Trance http://en.wikipedia.org/wiki/The_Ruiner_(album) http://en.wikipedia.org/wiki/There_Be_Squabbles_Ahead http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sense_Apparatus http://en.wikipedia.org/wiki/Suspended_Animation_Dreams http://en.wikipedia.org/wiki/The_Work_Which_Transforms_God

מפגיז בלי הבחנה

Genghis Tron להקה מדהימה, הצורה שבה הם משלבים סיגנונות פשוט אדירה! גם אני יכול להביא רשימה של אלפיים להקות... תמליץ על כמה בודדות עם סקירה קטנה, זה יכול להיות יותר אקטרקטיבי ואפילו מפתה. לאחרונה אני שומע הרבה Post-punk כמו Sad Lovers and Giants, The Chameleons שמזכירים את The Smiths עם האווירה שהם יוצרים, הבריטיות והריגשיות. רק שהם יוצרים אפיקי קול הרבה יותר רחבים, כהים יותר, וגם מתנסים (experimenting) יותר עם דרכים, אפקטים וכלים כדי ליצור את האווירה המתאימה ועוד הבדלים.

הקמיליאונס אחת הלהקות הכי טובות

עם שירים כמו דונט פול וסוואמפ טינג הם אחת הלהקות הכי מעניינות בזאנר הזה\ שהוא אחד האהובים עליי.

יש לך ראפ/היפ הופ טוב להמליץ לי? וSolefald

שמעתי את Immortal Technique שדחו אותי. The Roots אדירים. לא מזמן גם התוודעתי לSolefald עם אלבומם The Linear Scaffold. אחד אלבומי המטאל האקלקטים המצוינים והשלמים.

סולפלד בת זונה של להקה, אלבומים א'לקטים לא נשארים

איתך הרבה זמן, ואלה שכן כמו של הלהקה הזאת הם צריכים להיות ממש טובים. טוב עכשיו לקצת היפם הופ האהוב עליי אפשר להגיד שאני מדרג את האלבומים הכי אהובים עליי: 1.a tribe called quest-midnight marauders אחד האלבומים הכי מושלמים במוזיקה בכלל,אלבום שהביא לי זפתא לפרצוף. 2.de la soul-3 feet and rising אחד האלבומים הכי כיפיים בעולם. 3.publi enemt-it takes anation of millions-האלבום הכי חשוב שיצא בהיפ הופ 4.erick b rakim-paid in full-האלבסום הכי מגניב בעולם. בעיקרון למדתי את הלקח, אז אם תגיד לי שוואלה בא לך עוד המלצות אז בכיף אח שלו.

בסדר רנדומלי

public enemy-fear of a black planet kmd-mr.hood company flow-fucrusher plus The Pharcyde-bizzare ride dr.dre-the crohnic Dr. Octagon-Octagonecologyst nas-illmatic Beastie Boys-paul batique wu tang clan-enter wu -straight N.W.A.

ומשהו יותר מודרני?

הקמיליאונס אחת הלהקות הכי טובות

עם שירים כמו דונט פול וסוואמפ טינג הם אחת הלהקות הכי מעניינות בזאנר הזה\ שהוא אחד האהובים עליי.

הוא זאנ'ר מאוד מסקרן

אבל חלק גדול מהלהקות פשוט דוחות אותי אסתטית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר