סתם שאלה מעניינת... ...

היות והפורום פה שומם לגמרי, אז הנה משהו נחמד.. באיזה הופעות הייתם בארץ? של איזה אמנים, מישראל/מחול? או שאולי יותר טוב, הייתם באיזה הופעה בחו"ל ?....ייאלה מחכה להודעות

לא הייתי מעולם בהופעה בחו"ל, לצערי זה משהו שלא היה

מקובל כשהייתי צעיר, והיום אין כסף לזה. בהופעות בארץ, הייתי...

הייתי

בארץ במגהדת' בחו"ל.. הייתי בצ'כיה בפסטיבל "מסטארס אוף רוק" ראיתי את Def leppard, Avantasia, Stormwarrior, Brainstorm, Alestorm, Gotthard, Amon Amarth, Fourever, Ministry, Sonata Arctica ועוד

very nice הספקת לראות כל כך הרבה

סתם שאלה מעניינת... ...

היות והפורום פה שומם לגמרי, אז הנה משהו נחמד.. באיזה הופעות הייתם בארץ? של איזה אמנים, מישראל/מחול? או שאולי יותר טוב, הייתם באיזה הופעה בחו"ל ?....ייאלה מחכה להודעות

Dio, Kreator, Behemoth

+הופעות של להקות ישראליות ופסטיבל מטאליסט 2004 שהיה מדהים ו2005 שהיה אכזבה גדולה. דתתפלאו...אבל דיאו נתן את ההצגה הטובה ביותר :)

לא אוהב את דיו.

משהו בו פומפוזי מדי. הוא מלא בחשיבות עצמית, כל הקטע שהוא אומר שהמציא את התנועה עם האצבעות.

:-)

לך תדע... :)

סתם שאלה מעניינת... ...

איזה הופעות יכולות לענין פה רק תגיד לי ???????????????

חח אממ לא יודעת,...סתם שאלה..אסור?

ודבר שני, אני בת!! אז תגידי!!!

סתם שאלה מעניינת... ...

WOA

החוויה של חיי עד כה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר