נקודה למחשבה:לבוש

הודעות סתמיות לא יוציאו אותך גבר

תירגע

אני רגוע, אתה זה שכותב את אותו דבר פעמיים :-)

ושוב - כשזה מגיע למצב של "הדעה שלי מול הדעה שלך", אני לא בא לשכנע אנשים שהדעה שלהם ידועה, ושלדעתי אין להם תרבות דיבור. אז הודעות סתמיות זאת אחלה דרך להגיד את דעתי על כך. לא טוב לך ? טוב, את האמת שהרבה מה לעשות אין לך, חוץ מלהמשיך לקשקש :-)

למה אתה כל כך לוקח ללב?

אני מציע לך שבפעם הבאה פשוט לא תמשיך בדיון אם אתה כל כך סובל... אתה לא מנהל את הפורום הזה.

תן לי את השם של השיר, בטוח שאתה ידוע אם ציינת אותו

תאמת שאפיקה זה חרא להקה שבקרטריונים שלי זה יותר פופ קיטשי מאשר מטאל.

לא אני לא יודע

זה מידע שקיבלתי מידידה והעברתי אותו כדי לחזקאת הטיעון שלי בוויכוח הזה. אני אשאל אותה אל תדאג. ברגע שאני אזכור מי זו הייתה :)

אני רגוע, אתה זה שכותב את אותו דבר פעמיים :-)

ושוב - כשזה מגיע למצב של "הדעה שלי מול הדעה שלך", אני לא בא לשכנע אנשים שהדעה שלהם ידועה, ושלדעתי אין להם תרבות דיבור. אז הודעות סתמיות זאת אחלה דרך להגיד את דעתי על כך. לא טוב לך ? טוב, את האמת שהרבה מה לעשות אין לך, חוץ מלהמשיך לקשקש :-)

אין ספק שהמשפט "אין נביא בעירו"

מתאים לכאן כמו כפפה ליד. תשמע, אין ספק שכל הדיבורים האלה גורמים לך לדיסוננס מסוים, אז בגלל זה אני מציע לך שתיקח את זה רק כחומר למחשבה, ובלי התרגזויות מיותרות, ובלי התנצחויות מטופשות, כי אתה לא מוסיף לך לעצמך עוד נקודות, רק הפוך.

מאוד מאוד...

נ-כ-ו-ן-!-!-!

ברור

אין ספק בכלל גם אריק כרמון אמר לי את זה.. mba application

אני גם יבוא עם ורודה אם בא לי

אבל ניסגור על חולצה לבנה מכופתרת של BOSS (וחולצה ממתחת לפוגואים מדי פעם ;).) מה ההופעה הקרובה שאתה מגיע אלייה?

בא לך?

גרהרד הספיק ללכוד במבטו כתפיים רחבות עושה לעצמו יחסי ציבור וזרועות שריריות בטרם נסגרה הדלת וה תיק לתינוק נפל
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר