נקודה למחשבה:לבוש

יש לי דבר אחד להגיד

אני שומע את כוווול סוגי המוזיקה ללא קשר למוצא וסוג (חוץ מקלאסית) ואני מלבש איך שנוח לי.התלבושת לא תלוייה במוזיקה נקודה.

צודק!

שום דבר לא יגרום לאנשים לשנוא מטאל

מטאל הוא מטאל וככזה הוא מתאפיין במוזיקה שלא בהכרח נשמעת טוב בעיני אחרים, ועל כן אלא אם מעדנים אותה לדברים כמו בון ג'ובי בשנות ה 80', או מפתחים ממנו דברים אחרים שבסופו של דבר מתחבבים על הקהל (כמו לינקין פארק או מטאליקה של NOTHING ELSE MATTERS) - היא אף פעם לא תגיע למיינסטרים. מטאל תמיד היה ותמיד יהיה מזוהה עם קבוצות "שוליים" מסויימות (מישהו חושב שבפורום מזרחית עכשיו דנים אנשים על למה אנשים חושבים שמי ששומע את עופר לוי הוא ערס ?), וטבען של קבוצות להתאחד ולהגדיר את עצמם סביב מאפיינים מסויימים, גם חיצוניים. מטאל רוב הזמן שנוא על הרבה אנשים בגלל מליון ואחת סיבות, שבין האחרונות שבהן היא הבגדים השחורים.

רק שתדע לך שיותר גרוע ששונאים את מי ששומע מטאל

בגלל סיבות חיצוניות, כמו בגדים והתנהגות, מאשר שישנאו את המוזיקה.

אח שלי את חי בסרט?

בגלגל"צ לא משמיעים אפילו שירים של רוק רגיל וכבד נורמלים, כלומר שהם לא איזה להיטים בשקל מmtv.. אל תתפתה לחשוב שבגלל שהשירי מטאל האלה מאוד מלודים זה נותן לגיטימציה. כביכול אני ואתה לא רואים באמת למה השירים האלה לא יכולים להיות להיטים שאנשים יזמזמו ברחוב, אבל הצרות אופקים של האנשים שם מאוד מגבילה, אפילו אם השירים האלה היו מושרים בעברית הם לא היו עוברים את הדלפק של הכניסה.

ממש לא מסכים איתך.

עובדה שיר של EPICA שכמעט ולא הושמע באמטויוי עשה את דרכו לגלגל"צ בצהרים.

תן לי את השם של השיר, בטוח שאתה ידוע אם ציינת אותו

תאמת שאפיקה זה חרא להקה שבקרטריונים שלי זה יותר פופ קיטשי מאשר מטאל.

נקודה למחשבה:לבוש

אוקי אני מדבר בתור אחד שהתנער מהקטע של לובשי השחורות והנה משהו מעניין שחשבתי עליו. כולנו יודעים מהו ומתעבים את המיין סטרים. של הלבוש כמו של המוזיקה. אנחנו שונאים אותו כי כולם מתלבשים אותו הדבר שועמים אותו הדבר ומתנהגים כמו כבשים. אז מישהו עלה על רעיון "גאוני" והתלבש בשחור כמו המוזיקה שהוא אוהב לשמוע. והרבה אנשים העתיקו אותו. היום יש מיין סטרים שכולם בו מתנהגים אותו הדבר (מתלבשים יפה)ושומעים חרא מוזיקה. ויש "סקנד סטרים" שבו כולם מתלבשים בשחור שומעים מטאל ו-נראים מגוחך.

ואיפה דפיילר הקשוח שלנו בתוך כל הדיון הזה?

תראה, תשמע,

הכל נכון. המטאליסטים נראים כמו עדר. אבל אני לא מבין למה צריך להתבייש בזה? אני לא מדבר על ילד בן 16 שהולך עם חולצה שחורה של להקת בלאק. אבל כשאני רואה בחור בגילאי ה 30 ומעלה, הולך עם חולצה מרוטה של אוזי, זה עושה לי נעים בלב. אנשים אוהבים להשתייך. מכיוון שצרבות המיינסטרים לא מקבלת מטאליסטים, המטאליסים מתלבשים בצורה מסויימת כדי להרגיש שייכות. וכל זה נכון, בדרך כלל בהופעות. ביום יום - אני לא רואה אלפי אנשים מסתובבים ברחובות בלבוש שחור ומבט של רצח בעיניים.

אורי...

זה טיפשי לדעתי וזה מושפעות שזה הכי גרוע, לשייך את עצמך לקבוצת מוזיקה אחת. מוזיקה קיימת בשביל להזין את הנשמה והמוח חפי מצב רוח או סתם בכללי, להתלבש לפי סגנון מוזיקה אחד??? זה כל הקטע כמו שאמרת "עדר..."! אבל מי שלובש בגדים כאלה חושב שהוא"""מתבלט""" וזה כל כך מפגר כי מה יוצא... כל המתבלטים למיניהם בסוף נראים אותו דבר,שומעים אותה מוזיקה,מתנהגים אותו הדבר... אם זה לא עדר אז אני לא יודע מה זה...

אני רוצה לראות את כל אחד מכם, חכמים בלילה, באים להופעה של מטאל עם חולצה לבנה מכופתרת

מי שמנסה לחשוב "עוד סיבה למה אני שונא מטאל ואני ארשום את זה בפורום מטאל" והחליט לפנות הפעם לנושא לבוש השחורים, שוכח משהו קטן - בהופעות האוירה קצת חמה ומיוזעת. אלא אם יש לך כוונה לעמוד בנקודה הכי מרוחקת מאנשים, סביר להניח שתרצה לעמוד קרוב לאנשים אחרים. צפיפות מובילה להזעה, ואלא אם כן יש לך כוונה פשוט להראות לכל העולם "תראו את כתמי הזיעה שלי", סביר להניח שתנסה למצוא פתרון אלגנטי כמו לבוש שחור. אז כן, זאת לא הסיבה היחידה שאנשים לובשים שחורים, אבל זה כן גורם מכריע שגרם לתעשיית הטקסטיל למכור בגדים בשחור. יתכן שכעבור 20 שנה אנשים כבר לא חושבים על זה, כי הם רואים את זה כחלק מהמטאל, אבל זוהי אחת הסיבות שזה נטמע מלכתחילה. אני בטוח כבר שיהיו כאן חכמולוגים שיגידו "כן אבל אני לא מפגר שהולך בכלל להופעות של מטאל או נכנס לפוגו כדי שאנשים מסריחים יזיעו עליי". אז תגידו. אבל מצד שני - אם אתם אומרים את זה - כנראה שאתם גם ככה לא באמת מטאליסטים. אתם סתם אנשים שכמה שירי מטאל נקרו בדרכם. אז סבאבה, אתם יכולים להגיד שאתם לא חלק מהקטע הזה, אבל להגיד שזה שאחרים אוהבים את זה - זה מפגר, זה שוב מעיד על צרות אופקים, בורות ו... דיי טמטום להכנס לפורום מטאל ולרשום את זה. (Thrashall וחבריו, גם אני, שאני חושב שמטאל אלטרנטיבי זה לא מטאל, ותמיד דואג לציין שזוהי דעתי האישית, לא נכנס לפורום אלטרנטיבי ואומר את זה. כי זה לא יעניין אותם. הם שומעים את המוזיקה שלהם - שיבושם להם. ממליץ לך לנהוג באותה שיטה).

מייג'ור...

אל תנסה להפיל את ההתלבשות הקולקטיבית של מושפעות על "כתמי זיעה"... כולם יודעים שמי שלובש בגדים לפי משהו ובגלל סגנון מוזיקה מסויים במיוחד מושפע מהסביבה שלו. ו"תעשיית הטקסטיל"? הסינים והערבים בעזה מרוויחים על אנשים כמוכם! ואני לא מגדיר ב"כמוכם" את כל מי ששומע מטאל אז אל תיעלבו מי שיודע שאני צודק יודע...

יש לך בעיה חמורה בעברית אני מציע שתפנה לעזרה

אני לא משאיר פה הודעות הסתה נגד מטאל, יש לי טעם ספציפי במטאל, ולא אוכל את כל מה שנותנים לו, כמו רוב המטאליסטים. לפי דעתי,הבעיה העיקרית שלך היא בחוסר ההבנה שמטאל זה מוזיקה לכל דבר, כמו כל דבר, צריך לקחת דברים בפרופורציות, וזה הדבר שלפי דעתי יש למטאליסטים חוסר הבנה בסיסי,כל ההילה והכבדות הראש שמקיפים את המוזיקה בכלל לא מתאים לה לפי דעתי.

נכון...

TRASHALL אמר/ה הכל.

הסיבה שלפי דעתי הדבר נוצר

מטאל תמיד היה דבר איזוטרי ובשוליים, אומנם הוא ידע עליות ומורדות ברמת האיזוטריות וברמת הידיעה של נחלת הכלל, אבל הוא תמיד הווא סמל מובהק לשוליים ודי היפוך מוחלט למה שנקרא "נורמלי" או "שפוי" (המרכאות היו בציניות למי שלא הבין, כי מי שבעיניו מילים כמו "יאללה לך הביתה מוטי" זה נקרא שפוי אז זה עצוב). הלבוש השחור והבולט שמאזיני מטאל לובשים, משמש בעיקר להזדהות עם מאזיני מטאל אחרים, ומשמש כהצהרה אישית "אני שומע מטאל וגאה בזה". הלבוש נועד לשמש כפריט זיהוי, בשביל שחברי הקהילה יוכלו לאתר אחד את השני, ולשמוע את המוזיקה האהובה שלהם, ולהחליף חוויות אחד עם השני, ובעיקר בשביל לשמש כמקור הזדהות אחד כלפי השני, בשביל ליצור את הקהילה שלהם.

נכון אבל...

זה אולי מאוד נדיר מה שאמרת... כי לפי מה שאני רואה ויודע זה לא תקף על מאות האנשים שפגשתי במהלך השנים...

הוא עלה נקודה שאני מזדהה מאז ששמעתי מטאל

וזה באמת אדיוטי שכולם שחורים,כמו זומבים חסרי דעה. אם מישהו חושב דוגרי שהלבוש הזה מחמיא לו באיזושהי צורה וסבבה לו ללבוש את "מדי המטאל" שנלחמים נגד כל מי שאוי הברוך לא שומעים מטאל והוא לא טרו, אז שילבש. זה נכון מאוד שיש לכל ז'אנר את "המדים" שלו, אבל הבגדים של המטאל נראים פשוט מגוכחים, שלא לדבר שיש בלקארים שנראים כמו המספרים של אדוארד.

אההה...

לא נכון מה שאמרת על זה שלכל זאנר יש לבוש מסויים.חוץ מרוק ונספחיו ורגאיי ונספחיו לא ראיתי יותר אף זאנר על לבוש ספציפי... מצטער אבל עם זה אני לא מסכים.

ברור שאופנה גם פועלת באותם אזורים של טמטום

אבל אתה מחמיץ את הנקודה, אני התכוונתי שזה די מוזר שכל מי ששומע מטאל, חושב ששחור זה יפה, ובאמת משכנע את עצמו שזה הכי יפה ונוח לו להתלבש ככה. הקיצר זה הכל פסיכולוגי, ומסיבות קצת יותר עמוקות (ופחות מצחיקות ונאיביות) ממה ששפיץ ציין. ברור שאם נדבר על זה פה, לא נשנה את העולם, ומי שלובש שחור ימשיך ללבוש, כי זה כיף "לעשות דוקא", אבל להביא אנשים לקצת יותר מודעות זה גם משהו.

מאוד מאוד...

נ-כ-ו-ן-!-!-!

מייג'ור...

אל תנסה להפיל את ההתלבשות הקולקטיבית של מושפעות על "כתמי זיעה"... כולם יודעים שמי שלובש בגדים לפי משהו ובגלל סגנון מוזיקה מסויים במיוחד מושפע מהסביבה שלו. ו"תעשיית הטקסטיל"? הסינים והערבים בעזה מרוויחים על אנשים כמוכם! ואני לא מגדיר ב"כמוכם" את כל מי ששומע מטאל אז אל תיעלבו מי שיודע שאני צודק יודע...

אני לא "מפיל" כלום על שום דבר

בתור התחלה, כשאתה אומר "אתם", אני מסוגל להסיק מפה שאתה מכליל אותה בקבוצת האנשים שלובשים שחורים - טעות ראשונה. דבר שני - אתה מנסה להכניס לי מלים לפה ולהגיד שאני "מפיל" את זה על משהו - אחרי שציינתי שאני בא לתת פרספטקיבה קצת שונה. אבל מכיוון שאתה יודע הכל, אין הרבה טעם להתווכח...

אתם...

זה אנשים כמוך שמנסים לאמר שלבוש זה שחור זה בשביל להוכיח משהו אבל אתם מוכיחים רק שאתם לא יודעים מה זה מוזיקה...

חבל מאוד שאתה חושב ככה. אין טעם בלהמשיך להתדיין איתך על זה

אולי תלמד אותנו?

עושה רושם שאתה היחיד שיודע מהי מוזיקה, ומסתבר שאני ושפיץ הלכנו כסומים באפילה אחרי כל מני זוועות שחשבנו שהם מוזיקה.
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר