טוב נו כולכם שונאים פואור מטאל אבל...

מישהו שמע ומעוניין להגיב על הדיסק החדש של אוונטסיה?

אף אחד לא באמת טרח לשמוע פה נראה לי

נשברתי בחלק השני. טוביאס סאמת פשוט לא עושה לי את זה.

power metal זה הדבר הכי מגוחך בעולם

הם כמו להקות בנים כאלה.

ואיך דת' מטאל בדיוק יותר טוב מפאוור מטאל מבחינה תדמיתית ?

הסטיגמות הזאת "להקת בנים" לא יותר טובה מ"אוכלי חתולים", ברור לנו, כן ? יש המון להקות פאוור מטאל מדהימות - החל מבליינד גארדיין וכלה בסירקל טו סירקל - אבל כמו כל ז'אנר - יש בו טוב ויש בו בררה. אין איכות תדמיתית גבוהה יותר לאופנוען בייקר קשוח ואכזרי לעומת בחור שמשקיע המון מרכך בשיער שלו.

אף אחד לא דיבר מבחינה תדמיתית

התכוונתי לשירים. זה שירים כל כך קיטשים ומגוכחים, עם סולנים שתפסו להם בביצים. השירים בסגנון הזה לטעמי זה הדבר הכי מעצבן במוזיקה, בגלל שלוקחים לחן גרוע שהוא קיטשי, מוסיפים לו סולן מעצבן, ובגלל שמוסיפים לו מטאל שזה דבר שמעצים, אבל במקרה הזה זה מעצים את המינוס. לא שיש לי בעיה עם פנטזיה בסרטים,אבל כל הזאנר הזה שרות על זה, מה ההיגיון לרשום שירים על פנטזיה? תכתבו ספר פנטזיה ותעזבו אותנו בשקט... מלא זה היה פנטזיה כאלגוריה כלשהי לחיים,אבל גם הטקסטים הם פשוט בדיחה.זה נכון שיש כמה כאלה כמו edguy , שלא שרות על זה, אבל המוזיקה לא מתרוממת לאיזשהו משהו נורמלי. זוהי דעתי על הזאנר, כל הזאנר, ובלי יוצאים מהכלל.אם תמליץ לי על משהו נורמלי אני אבדוק אותו.

COB

או children of bodom לאן הם נכנסים? מצד של הטקסטים-פואור המוזיקה-באצמע השירה-דת' והקצב-פואור טהור....

אם אתה מחשיב את iced earth כ-power

אז הם מתקבלים על הדעת, כי יש להם סולן טוב, ושירים עם לחנים סבירים ולא קיטשים יחסית לזאנר. אני מאמין שלהקות כמו נוורמור וביומכניקל יפתחו זאנר חדש ולגיטימי של פוואר מטאל, זאנר שבאמת תהיה לו עוצמה.

COB

או children of bodom לאן הם נכנסים? מצד של הטקסטים-פואור המוזיקה-באצמע השירה-דת' והקצב-פואור טהור....

לפי דעתי, מה שמחשיב את המוזיקה לפוואר מטאל

זה בעיקר הסולן.

אף אחד לא דיבר מבחינה תדמיתית

התכוונתי לשירים. זה שירים כל כך קיטשים ומגוכחים, עם סולנים שתפסו להם בביצים. השירים בסגנון הזה לטעמי זה הדבר הכי מעצבן במוזיקה, בגלל שלוקחים לחן גרוע שהוא קיטשי, מוסיפים לו סולן מעצבן, ובגלל שמוסיפים לו מטאל שזה דבר שמעצים, אבל במקרה הזה זה מעצים את המינוס. לא שיש לי בעיה עם פנטזיה בסרטים,אבל כל הזאנר הזה שרות על זה, מה ההיגיון לרשום שירים על פנטזיה? תכתבו ספר פנטזיה ותעזבו אותנו בשקט... מלא זה היה פנטזיה כאלגוריה כלשהי לחיים,אבל גם הטקסטים הם פשוט בדיחה.זה נכון שיש כמה כאלה כמו edguy , שלא שרות על זה, אבל המוזיקה לא מתרוממת לאיזשהו משהו נורמלי. זוהי דעתי על הזאנר, כל הזאנר, ובלי יוצאים מהכלל.אם תמליץ לי על משהו נורמלי אני אבדוק אותו.

הכללה שלא עומדת במבחן המציאות

יש כל כך הרבה פאוור איכותי מבחינת כל מה שהזכרת.

thrashall עושה הכללות שלא עומדות במבחן המציאות ?

מוזר מה שאתה אומר...

מעניין ששפיץ אומר שאני עשיתי הכללות מכוערות

הוא אומר שכל הרוק האלטרנטיבי זה לא רוק. דעתי האישית, היא דעתי האישית, ואני לא מבין מה אתם קופצים כשאני משמיע אותה, לכל אחד זכות להביע את מה שהוא חושב, זוהי דעתו האישית. לזרוק משפטים כמו "זה לא עומד במבחן המציאות", כמו איזה אולמרט אחרי וינוגרד, זה דבר מאוד אידיוטי להגיד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר