השירים עם הסולואים הכי נותנים שיש??

אני חושב על כמה judas priest-painkiller moonspell-midnight crime stratavatius-pradies in flames-bullet ride ולא לתת את הברורים מאיליו...

הנה כמה

Judas Priest - Beyond The Realms Of Death Ozzy Osbourne - MR. Crowly Guns And Roses - November Rain Black Sabbath - Symptom Of The Universe Black Sabbath - You Won't Change Me Metallica - Battery והרשימה, כמוב, היא אינסופית...

november rain זה הסולו הכי טוב

הסולו כל כך שמיימי, שאתה מרגיש שאתה לא צריך כלום באותו דקה, רק את הסולו הזה. אפשר להציע גם סולואים לא מתחום המטאל?

תרשום best solos בגוגל ותיכנס לאפשרות הראשונה

יש שם רשימה של מאה הכי טובים, שבעיני היא רשימה מאוד טובה. המלצה -תתחיל לשמוע קודם את maggot brain של funkadelic , זה פשוט אורגיה של גיטרות, וזה יעשה לך חשק כזה.

הנה האהובים שלי :

Cynic - How could I הסולו השני Dimension Zero - Through the Virgin Sky - גרסת ה-EP (בגרסת האלבום אין פשוט סולו) Metallica - To live is to die Megadeth - Ashes in your mouth - הסולו של מסטיין Pantera - Floods - הסולו הסוגר.

Fפאנק ממש לא יעשה לי חשק לכלום, חוץ מהתאבדות :-)

חוץ מזה שאני אישית לא נוטה לשמוע שיר רק בשביל הסולו שלו. זה פשוט ערך מוסף, או לפעמים גם חלק בלתי-נפרד מהשיר, אבל בכל זאת - לא משהו שבגללו רק אני אוהב שיר.

פ'אנק גורם לך להתאבדות? וואו איזה בחור סנטימנטלי אתה

אשכרה לוקח את הטקסטים ברצינות, או שאתה פשוט מוזר. לא סתם ברצינות, השיר שהמלצתי עליו, זה לא שיר שיר, זה פשוט סולו מרגש באמת של 10 דקות.

לא הטקסטים גורמים לי למחשבות אובדניות, אלא המוזיקה :-)

שונא Fאנק שונא ג'אז ACE OF BASE שולתים

טוב, בכל מקרה השיר הזה הוא לא פ'אנק

זה פשוט גיטרה שמיימית, תפסיק להיות כזה צר אופקים ותקשיב לזה.

אני אוהב להיות צר אופקים

אין לי סיבה לשמוע דברים שלא מעניינים אותי, במיוחד כשאני מסופק מהמוזיקה שאני שומע גם ככה :)

השירים עם הסולואים הכי נותנים שיש??

אני חושב על כמה judas priest-painkiller moonspell-midnight crime stratavatius-pradies in flames-bullet ride ולא לתת את הברורים מאיליו...

רשימה מהירה

וקצרה Forbidden - Through Eyes Of Glass Agalloch - Not Unlike the Waves Atheist - Your Life's Retribution Cynic - How Could I Metallica - MOP, ONe, TLITD Megadeth - Tornado Of Souls Nevermore - The Psalm Of Lydia Testament - Eyes Of Wrath Brian Eno - St. Elmo's Fire

אני אוהב להיות צר אופקים

אין לי סיבה לשמוע דברים שלא מעניינים אותי, במיוחד כשאני מסופק מהמוזיקה שאני שומע גם ככה :)

העיקר שאתם מגיעים לעמק השווה בכל דיון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר