צריך עזרה חברה....

צריך עזרה חברה....

אני מנסה נואשות להחזיר את אחותי הקטנה למסלול מטאלי נכון... אני צריך פאנק..קליל קליט טוב.. שמדבר לצעירים (תלמידי בי"ס עד גיל 18) סיגנון סיממפל פלאן...

איפה סימפל פלאן ואיפה מטאל?

פאנק טוב ? זה הפורום הלא נכון :)

צריך עזרה חברה....

אני מנסה נואשות להחזיר את אחותי הקטנה למסלול מטאלי נכון... אני צריך פאנק..קליל קליט טוב.. שמדבר לצעירים (תלמידי בי"ס עד גיל 18) סיגנון סיממפל פלאן...

הנה כמה הצעות

rage against the machine red hot chilli peppers אך ורק באלבום sex blood sugar magik alice in chains pixies זה הכי מומלץ

נכון שהלהקות הללו לא מטאל ממש

אבל יש בהן קצה מטאלי, שזה מה שצריך. למרות שפיקסיז נשמע קצת לא במקום, הם הלהקה הכי טובה (לפי דעתי בכלל), והם אלו מבין הלהקות הראשונות שכל חובב מוזיקה שמע והתאהב (כמו נירוונה כזה, וניררוונה אמרו שהם רצו להיות הפיקסיז וסמלס הוא שיר שמחקה להיות כמו הפיקסיז), והם אפילו משלבים גם קצת ט'ראש מטאל באלבום הראשון שלהם, כך שהם לגמרי סבבה.

צריך עזרה חברה....

מה עם ראמונז וסקס פיסטולז ?

הפאנק שלהם כל כך ראשוני, מתובל ונובע מכל כך הרבה רוק'נ'רול...

אפרופו רמונז

המתופף לפה בשביל הופעה, ויש בynet קטע איתו.

sex pistols זה הלהקה הכי אוברייטד שיש

אני לא מבין מה מצאו בהם, יש כל כך הרבה אלבומי פאנק יותר טובים מהם, שזה פשוט מעצבן, איך האלבום הזה מופיע ברשימות האלבומים הכי טובים,זה פשוט הזוי.

צריך עזרה חברה....

תשמיע לה פאנק רוק

Anti-Flag Bad Relegion Pennywise כל מני שטויות כאלה. דברים שגם נותנים בראש וגם לא יותר מדי נותנים בראש.

sex pistols זה הלהקה הכי אוברייטד שיש

אני לא מבין מה מצאו בהם, יש כל כך הרבה אלבומי פאנק יותר טובים מהם, שזה פשוט מעצבן, איך האלבום הזה מופיע ברשימות האלבומים הכי טובים,זה פשוט הזוי.

בוא נתחיל מזה שמבחינה היסטורית לאלבום שלהם יש ערך רב

כאלבום ש"הניע" את המהפיכה של הפאנק, האלבום הראשון שלהם יזכר לתמיד, וכך גם הם עצמם. כך שלהגיד שהם אובררייטד זה כמו לקרוא לג'ורג' וושינגטון אובררייטד. מי זה בכלל ? מה הוא עשה ? סתם בחור עם שיער אפור. מעבר לזה - לטעמי האלבום עצמו נהדר, קליט, זורם ופשוט נהדר. מכיוון שהעניין שלי בפאנק הוא לא כזה גבוה, סביר להניח לא הייתי מתעניין בו אם הוא לא היה מספיק רוק'נ'רולי בשבילי.

נכון מאוד

זה האלבום שעשה הכי הרבה רעש, והוביל את המהפכה של הפאנק, אבל מבחינתי הדבר הכי טוב שהפיסטולס עשו, הוא שטוני ווילסון הקים את הפקטורי שלו בעקבות הופעה שלהם כמה שהוא מתאר "חוויה דתית", ובפקטורי היו להקות ממש חשובות כמו גוי דויזיון והאפי מנדייס.

צריך עזרה חברה....

טוב קודם כל תודה רבה:)

ועכשיו תגובות דפילר:תתכנון קדימה אם אני אנתב אותה למסלול הנכון תיהיה לך עוד מישהי בפורום עוד כמה שנים. כל השאר..סקס פיסטולס רד הוט...לא ממש בכיוון אני צריך משהו עם טקסטים של טינייג'רים.... משו כל כולם נגדי אני בודד העולם דפוק.. וחברה שלי חושבת שאני סתם אחד... זה לא כל כך בכיוון...

טקסטים של טינאייג'רים זאת מוטציה של הפאנק

פאנק אמיתי בעיקר מדבר על למוטט את המשטר והסדר החברתי, ועל הדרך להשתכר קצת ולנפץ שמשות של מכוניות :) אם אתה מתכוון להכיר לה פאנק רוק טינאייג'רי טיפוסי, אל תחשוב ואפילו לרגע שהיא אי פעם תכנס לפורום הזה, אלא אם בא לה להגיד כמה שלינקין פארק שולתים!!!!111אחדאחד (בלי לזלזל בה, חלילה... פשוט אני חושב שהבנת בערך את הרעיון - למטאל אמיתי זה גם לא יכניס אותה :) )

יש לי יש לי יש לי!

buzzcocks -singles going steady מהלהקה הזאתי אולי צמחו כל הבלינק, והלהקות האימו ששרות על החברה שעזבה אותן,אבל הם היו הדבר האמיתי,יש להם את השיר even fallen in love שזה אולי השיר הטיינגרי הכי טוב שנכתב.

צריך עזרה חברה....

סימפל פלאן מעלים אסוציאציה של טיף וטף.

לא יכולה לעזור לך מפני שאני לא חובבת פאנק, אבל אני מוכרחה להזהיר אותך מסימפל פלאן, הם פשוט זוועה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר