קטע מעניין שכתב חיים דרישנר

http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=681084

נ.ב

שכחתי להוסיף שבכלל תגלגלו אותו בגוגל ותראו מה יש לבנאדם לומר, איש מעניין מאוד.

דרישנר הוא לא היחיד שאומר את זה, חביבי

מהפורום הזה לפחות אני גם יכול להעיד עליי ועל יותם שאמרו בערך אותם דברים. דרישנר פשוט ניסח את זה בצורה של מסה פילוסופית :) אבל יפה לך, השתדרגת לפחות אתה משתמש באנשים שמזוהים עם המטאל גם היום כדי לנגח את המטאל :)

יש לי יחסים של אהבה שנאה עם המטאל

וגם לדרישנר, בזה אתה צודק.

אין ספק שדרישנר הוא אדם אינטילגנטי

אבל איפשהו כואב לו מאד שיש יותר מדי "ילדים ששומעים חרא של מוזיקה ומעזים לקרוא לזה מטאל". מבחינת דרישנר, הוא תמיד התחבר לפן מאד מסוים במטאל, ומאיך שהוא מציג את הדברים, זהו הפן היחידי ששווה התייחסות מבחינתו. החלק המצחיק הוא, למשל, שהוא מצהיר בגאון פעם אחר פעם שהוא לא טיפוס של בלאק מטאל או דום מטאל - אך בכל פעם הוא הולך שבי אחרי הלהקה המבריקה המקומית של הז'אנר, איזוטרית ככל שתהיה, מאשר פשוט להתרפק על הפשטות של אלבום דת' או ת'ראש מטאל טוב.

יש לי יחסים של אהבה שנאה עם המטאל

וגם לדרישנר, בזה אתה צודק.

אל תגיד דברים שלא אמרתי

אני לא כל כך מכיר טוב את דרישנר השם שלו עולה פה ושם אבל באמת אף פעם לא הבנתי מאיפה הוא מגיע ומדוע אנשים תופסים כל כך מהמילה שלו - אבל ניחא. ממה שקראתי במאמר שלו, אני רחוק מלחשוב שיש לו יחסי אהבה שנאה עם המטאל כמוזיקה (וזה בניגוד אליך). יש לו אולי בעיות עם הסצינה, או עם ז'אנרים ספציפיים, אבל לפי איך שאני מפרש את זה - דרישנר, בדיוק כמוני אגב, לא רק שאוהב את המטאל, הוא גם חי את המטאל. כל הביקורת שלו מועלית בגלל האהבה שלו למטאל. וזה בניגוד מוחלט לך, שפשוט בא לו להוכיח שמטאל זה רע.

מדהים כמה שהתחברתי

לחלק הביקורתי בעיקר של המטאל על הסביבה. כמובן שזה מתייחס לחלק מהמטאל. קטע נהדר בכל מקרה.

אל תגיד דברים שלא אמרתי

אני לא כל כך מכיר טוב את דרישנר השם שלו עולה פה ושם אבל באמת אף פעם לא הבנתי מאיפה הוא מגיע ומדוע אנשים תופסים כל כך מהמילה שלו - אבל ניחא. ממה שקראתי במאמר שלו, אני רחוק מלחשוב שיש לו יחסי אהבה שנאה עם המטאל כמוזיקה (וזה בניגוד אליך). יש לו אולי בעיות עם הסצינה, או עם ז'אנרים ספציפיים, אבל לפי איך שאני מפרש את זה - דרישנר, בדיוק כמוני אגב, לא רק שאוהב את המטאל, הוא גם חי את המטאל. כל הביקורת שלו מועלית בגלל האהבה שלו למטאל. וזה בניגוד מוחלט לך, שפשוט בא לו להוכיח שמטאל זה רע.

אני לא מבקר את המטאל כשלם

אני מבקר דברים מסויימים במטאל, אבל אני לא מוקיע אותו, אז תפסיק לשחק אותה לוחם manowar שכמוך

אין ספק שדרישנר הוא אדם אינטילגנטי

אבל איפשהו כואב לו מאד שיש יותר מדי "ילדים ששומעים חרא של מוזיקה ומעזים לקרוא לזה מטאל". מבחינת דרישנר, הוא תמיד התחבר לפן מאד מסוים במטאל, ומאיך שהוא מציג את הדברים, זהו הפן היחידי ששווה התייחסות מבחינתו. החלק המצחיק הוא, למשל, שהוא מצהיר בגאון פעם אחר פעם שהוא לא טיפוס של בלאק מטאל או דום מטאל - אך בכל פעם הוא הולך שבי אחרי הלהקה המבריקה המקומית של הז'אנר, איזוטרית ככל שתהיה, מאשר פשוט להתרפק על הפשטות של אלבום דת' או ת'ראש מטאל טוב.

אולי,דרישנר בדיוק כמוני

כבר הבין שאין יותר משהו מעניין בזאנר של האקסטרים מטאל, כי הכל כבר חוזר על עצמו בפעם המיליון, וזה כל כך מייאש, אבל מתישהו יש באמת אלבומים טובים, גם השנה יצאו אלבומים של אקסטרים מטאל שתופסים חזק. זה לא שהוא מתכחש לעברו המטאלי, אבל פשוט מתשעמם ממנו, שזה שני דברים שונים.

ואולי לא.

"הכל אבל יש כמה טובים." *הרוב ויש כמה טובים. אבל לדעתי אתה צודק יש הרבה הרבה להקות COPYCAT והרבה להקות בינוניות. אבל מי לעזאזל רוצה לשמוע אותם? ותאמין לי באקסטרים מטאל יש כל כך הרבה שפע של טוב. כל שנה יוצאים מיליון להקועת בנוניות, ועשר שבאמת שווה לשמוע. זה לא התור זהב של האקסטרים מטאל.גם הקלאסיקות לא נימאסות עליי. הוא מיתכחש לעברו?.. ותכלס, מה זה משנה בסופו של דבר... אני אוהב את זה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר