משיהו אוהב את hatebreed???

אם כן למה לעזאזל?!?!?! הם גרועים .

אחח ענק !

הייטבריד זו להקת הארדקור. לא בדיוק מהדור הישן, סטייל קרו-מאגס, אלא משהו חדשני, שמשלב בתוכו גם סאונד מטאלי - אבל הם לא כל כך להקת מטאל (למרות הדמיון העצום בין שני הז'אנרים בשנים האחרונות) ועל כן - הקהל שלהם מעדיף אותם ככה- פשוטים, אגרסיבים, כנים עד העצם וצעקניים.

מה ענק מה??

באלוהים אחותי הקטנהיכולה לכתוב טקסטים יותר טובים.. ושלא נדבר על המוזיקה שהיא ממש זוועתית ומסמלת את מה שאני שונא במטאל...

אבל הם לא להקת מטאל - אלא הארדקור

וה"ענק" ציין את השאלה המקורית. הזכירה לי את הבדיחה על הארנב שמבקש עוגת גזר ועד שמביאים לו הוא אומר "נכון שזה מגעיל?"

ובנוגע למלל של קרובי משפחתך לעומת הייטבריד

Satisfaction is the death of desire Live for this - if you don't live for something, you'll die for nothing יש לי ולהארדקור הרבה יותר במשותף מאשר עם עולם המלל של המטאל נראה לי...

בעייני זה משפטים מאוד מעצבנים

מן משפטים כאלה שנועדים לסחוף אותך אבל בתכלס הם כלום, כמו פוליטיקאים.

*אבל בתכלס הם לא שווים כלום

disturbed

אם כבר מדברים על טקסטים גדולים וסוחפים... האלבום 1000 אגרופים!!!תקרא ונדבר אחכ...

בעייני זה משפטים מאוד מעצבנים

מן משפטים כאלה שנועדים לסחוף אותך אבל בתכלס הם כלום, כמו פוליטיקאים.

לא

זה פשוט משפטים שמדברים אל כל אחד אחרת.

ובנוגע למלל של קרובי משפחתך לעומת הייטבריד

Satisfaction is the death of desire Live for this - if you don't live for something, you'll die for nothing יש לי ולהארדקור הרבה יותר במשותף מאשר עם עולם המלל של המטאל נראה לי...

אין ספק בכך שיכול להיות להם מסר טוב..

אבל מסר של משפט או שתיים שחוזר על עצמו זה לא אותו דבר כמו שיר או דיסק שלם שרוצה מהפכה ועכשיו... ten thoulsend fists operation mindcrime אלו דיסקים שמדברים אלי....והראשון הרבה יותר...

לא

זה פשוט משפטים שמדברים אל כל אחד אחרת.

יש מצב שלא הבנת את המילה בעיניי

דרך אגב, זה יהיה נחמד אם תפסיקו להתעצבן סתם עליי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר