מציאת שיר

מציאת שיר

היי אנשים. יש לי להקה ויש לנו הופעה עוד מעט. אנחנו צריכות לנגן קאברים ושירים מקוריים. בינתיים אנחנו מנגנות שיר מקורי שלנו ואת השיר placeboe- special needs. אנחנו מחפשות שיר קצת יותר כבד, שמלהיב את הקהל אבל לא שיר חרוש כמו נגיד שירים של מטאליקה, או חס וחלילה smoke on the water, אך שיהיה יחסית מוכר וקליט, סגנון רוק- מטאל. הבעיה היא שאנחנו רק בנות, אז יש לנו זמרת, זאת אומרת, מגבלה מבחינת השירה. אנחנו גם צריכות שיר שאין בו שתי גיטרות כי הלהקה שלנו מורכבת מ- באס, תופים, גיטרה, קלידים וזמרת. אם תוכלו בבקשה לעזור לנו למצוא שיר זה יהיה מאוד נחמד כי אנחנו מחפשות כבר שנים ולא מוצאות משהו מתאים!!! ההופעה שלנו מתקרבת ואין מה לנגן. בבקשה בבקשה אם יש לכם רעיון תציעו לנו. תודה רבה רבה רבה מראש!!!

אני מקווה שאני אוכל לעזור

כמה שירים שכדאי לבחון : Skunk Anansie - Weak Anouk - Nobody's wife Tool - Sex Prison Dream Theater - Pull me under אם אתן רוצות משהו יותר כבד, יש כמובן ארסנל שירים פחות מוכר ויותר הולם.

וואלה רעיון טוב..

מסכים לאללה עם pull me under למרות שלדעתי אפשר דווקא לעשות דברים מעניינים עם שירים חרושים... קחי למשל את סלייר וסואת' אוף הבן.. תנגנו מעט יותר לאט ותעשו את השירה רגשנית.. אפשר גם לנגן דברים של נייטוויש שזה יותר קל וסונטה ארקטיקה מהחומר החדש יתאים בול לקהל צעיר שרוהב רוק כבד קל... :)

השאלה אם היא רוצה שיר שאנשים יכירו

או פשוט להגיד בהופעה "זה קאבר, אני בספק אם אתם מכירים את המקור, אבל שינינו אותו בכל מקרה..."

זו החלטה שלך לא?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר