מישהו פה נחשף שלא מרצונו למוסיקה שהיא לא מטאל?

אני עובד במטבח בקיבוץ ולצערי הרב כמעט לא יוצא לי לשמוע מטאל כי אף אחד לא אוהב מוסיקה זאת. לעומת זאת אני נחשף כל יום לגלגלץ ,שהיא תחנה נוראית מבחינתי, עם מוסיקה משעממת ברובה והרבה דיבורים ושטויות. לפעמים שומעים vh1 שהיא לא הרבה יותר טובה. הייתי שמח לשמוע מטאל ולא זבל שאני לא אוהב...

כן :) בתור מטאליסט נולדנו לסבול ..

מה לעשות רב האנשים לא אוהבים מטאל (וזה חלק מהקסם ) מה גם שכל הידוע לי אין שום תחנה שמשדרת מטאל ברדיו.. אז ברגע שעובדים עם עוד אנשים צריך לסבול את גלגל"צ.. גיבוב של מוסיקה הכי ממוסחרת שיכולה להיות .. פשוט זה סבל טהור :) המצב קשה.. אבל היתרון שלנו שללשמוע מטאל זה טוב להיות מדוכא :)

ועוד יותר גרוע...

זה לשבת באוטובוס ולהיות מחויבים לשמוע בפלאפון של איזה ערס קטן שהחליט שכולם אוהבים מזרחית - אוסף שירי דיכאון של החיים..

מישהו פה נחשף שלא מרצונו למוסיקה שהיא לא מטאל?

אני עובד במטבח בקיבוץ ולצערי הרב כמעט לא יוצא לי לשמוע מטאל כי אף אחד לא אוהב מוסיקה זאת. לעומת זאת אני נחשף כל יום לגלגלץ ,שהיא תחנה נוראית מבחינתי, עם מוסיקה משעממת ברובה והרבה דיבורים ושטויות. לפעמים שומעים vh1 שהיא לא הרבה יותר טובה. הייתי שמח לשמוע מטאל ולא זבל שאני לא אוהב...

בטח שכן.

רוב מה שאי שומע זהמטאל, השאר לא. אין לי בעיה לשמוע בערך כל דבר.

בטח

גלגל"צ, ימח שמם וזכרם לעד ואחי ערס... אז גם עופר לוי ושאר מכות שלא כתובות בספרים

חחח

ערבית, דיכאון, מזרחית... ככה זה בצבא. גם השיר "הקיץ בא" מאוד פופולרי.

בטח

גלגל"צ, ימח שמם וזכרם לעד ואחי ערס... אז גם עופר לוי ושאר מכות שלא כתובות בספרים

עופר לוי עושה איתי מילואים

ואתם יודעים - יש חיים מחוץ למטאל ! (הם פשוט ממש מעפנים)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר