ביינתים בשנה הזאת

יש לך בעיה עם מוסלמים ?

גזען :)

ודרך אגב...

אני לא מבין מה העניין שלך בלמצוא את ה"גבולות" שלי. אני שומע דברים אחרים שהם רכים כמו Queen, כמו Elf, שהיא הלהקה הראשונה של רוני ג'יימס דאיו. הלהקה הזאת עושה פשוט רוק'נ'רול קליל ונחמד, בליווי פסנתר. התיאור הכי מדוייק שפעם קראתי עליה הוא : "רוק'נ'רול ששומעים במצב רוח טוב עם כוס בירה ביד". אז אמנם באלכוהול אני לא נוגע כי אני מוסלמי, אבל בהחלט זאת מוזיקה כיפית ששומעים במצב רוח טוב.

אתה כמו דפיילר? מתנזר מאלכוהול וסמים?

אם טיפוס רוקרי בנשמה כמוך לא לוקח סמים, אז המוטו שלך זה סקס רוקנרול ואחמד יאסין?

אז שווה לבדוק את טייפ או נגטיב?

זה יותר טוב מהאלבומים הקודמים, או שזה עוד אלבום טוב שלהם?

האמת שטרם יצא לי לבדוק את האחרון שלהם אבל השמועות אומרות שהוא טוב.

ביינתים בשנה הזאת

מה דעתכם על היבול של המטאל השנה? (לבינתיים). ממה שאני מכיר אלה הלהקות שהביאו אלבומים ממש טובים השנה machine head neurosis pig destroyer poison the well manes DHG jesu יש כמה שאיכזבו- כמו מייהם,דרימ תיאטר, . ויש כאלה שלא בדקתי אותם כמו vital remains, pelician, minsk, ' type o negative dark, devin townsend, tranquillity.akercocke

dark tranqillity ?? הכוונה לתגובה ... טעיתי בכפתור...

התכוונת לאלבום חדש שלהם??? אני חולה עליהם איזה כיף אם יש להם עוד אלבום!!! אבל שכחת גם את hammerfall שהביאו אותה באלבום חזק. וגם יש את הזמרת החדשה של nightwish באלבום סינגל שבו היא מראה מה היא שווה... ותיבקדו את אתר הבית שלהם יש שם הפתעה למי שאוהב אותם....
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר