להיט!

אחי שמעת את funhouse של סטוג'ס?

אולי האלבום הכי גדול בכל הזמנים... רוק אנדרול בשילוב עם סקסופון, יכול להיות מאוד שלא תשנא יותר סקסופון...

בתור התחלה - כן, אני מכיר ויש לי את האלבום הזה

וכמו שציינתי כבר - זה רק שיר הומוריסטי

מתי אתה חושב להקליט?

גדול. אני רואה שהשיר צמח וגדל מאז שאני זוכר אותו. הקטע של האין בתים, אין מנגינה, ומאלתרים בלי הגיון... לא לגמרי מדוייק. הוא שייך בעיקר לאוונגרד, free jazz . א שאני ברמה האישית עדיין לא אוהב... ואני חושב שיהיה לי קשה לאהוב. כמו שלא התחברתי למשוגע. אולי אני אתן להם צ'אנס נוסף. מתישהו. אגב בתור אחד שאוהב רוק כבד ... דיפ פרפל ושות' למיטב זכרוני היו להם גם קטעי סולואים/נגינה לא נגמרים. לגבי הפלצנות...האמת יש לא מעט.. אבל לא תמיד זה בא ברע. צריך רק לסנן. יש גם דברי טעם. וביננו במטאל לא חסר... אגב אנרגיה בג'אז לא חסר. זהירות סקספון, טרומבונים וחצוצרות...

מתי ? מתישהו...

זה אולי נשמע כמו תירוץ מאולץ אבל בקיץ קשה לי לעשות דברים כאלה כי חם לי מדיי... סך הכל מלא זמן לא הקלטתי ואני ממש מת להקליט את השיר הזה כי... אני פשוט אוהב אותו :) אני בטוח שיש גם ג'אז יותר מסודר, אבל שני ההיכרויות העיקריות שלי עם ג'אז זה חנויות מוזיקה ששמות אלבומי ג'אז שנשמעים לי כמו גיבוב חסר משמעות של צלילים, וכל מני הרכבים הזויים כאלה שראיתי בכמה מקומות בתל-אביב (שזה הרכב עם המון המון המון כלים ובדרך כלל זמרת דקיקה) שלא הצלחתי להבין אם הם מנגנים או רק עומדים ועושים כאילו הם נוגעים בגיטרה... אז כן, זה קצת (או הרבה) דעות קדומות, אבל בסופו של דבר - על טעם ועל ריח... אני גם מביט על ג'אז כעל ההפך ממטאל בגלל הקטעים האלה. אז אולי זה קצת אידאולוגיה. זה כמו שחלק לא מבוטל מהשנאה שלי לגראנג' זה העובדה שלדעתי הוא הרג את המטאל. אז כן, יש לי דעה שלילית עליו גם מבחינת טעם, והבעתי אותה מליון פעם, אבל זה בהחלט גם העניין הזה...

ואיך הלכה האימרה ההיא על הג'אז ?

אפרופו גא'ז

מה עם קצת מטאל וגא'ז? מכירים את yakuza? אחת הלהקות הכי טובות בסגנון הזה (לפי דעתי), משלבות את זה בהצלחה רבה, מוציאה אלבום חדש בשם transmissions ב-7 לאוגוסט, ביינתים כנסו למיי ספייס שלהם בשביל לשמוע את אחד משירי המטאל הכי טובים שיצאו השנה-egocide http://www.myspace.com/yakuza

תודה שהזכרתי לי לבדוק אותם, מזמן קראתי המלצה לבדוק אותם. נשמע שיש השפעות ג'אז מאשר ממש ג'אז. או לפחות הfeel של הג'אז כמו שאני בינתיים מכיר אותו. יש הרבה פסיכדליה וערבוב של הרבה סגנונות. בקטנה הם משום מה הזכירו לי את "היום הוא היום".

מתי ? מתישהו...

זה אולי נשמע כמו תירוץ מאולץ אבל בקיץ קשה לי לעשות דברים כאלה כי חם לי מדיי... סך הכל מלא זמן לא הקלטתי ואני ממש מת להקליט את השיר הזה כי... אני פשוט אוהב אותו :) אני בטוח שיש גם ג'אז יותר מסודר, אבל שני ההיכרויות העיקריות שלי עם ג'אז זה חנויות מוזיקה ששמות אלבומי ג'אז שנשמעים לי כמו גיבוב חסר משמעות של צלילים, וכל מני הרכבים הזויים כאלה שראיתי בכמה מקומות בתל-אביב (שזה הרכב עם המון המון המון כלים ובדרך כלל זמרת דקיקה) שלא הצלחתי להבין אם הם מנגנים או רק עומדים ועושים כאילו הם נוגעים בגיטרה... אז כן, זה קצת (או הרבה) דעות קדומות, אבל בסופו של דבר - על טעם ועל ריח... אני גם מביט על ג'אז כעל ההפך ממטאל בגלל הקטעים האלה. אז אולי זה קצת אידאולוגיה. זה כמו שחלק לא מבוטל מהשנאה שלי לגראנג' זה העובדה שלדעתי הוא הרג את המטאל. אז כן, יש לי דעה שלילית עליו גם מבחינת טעם, והבעתי אותה מליון פעם, אבל זה בהחלט גם העניין הזה...

אתה צוחק! זה התירוץ!

בקיץ צריך לחפש מזגן או מקווה מים ולהישאר שם עד יעבור זעם. אגב אתה רק מחזק לי את התזה שלפחות בשביל לא לשנוא ג'אז, אני לא אומר לאהוב חו"ח, צריך להתחיל ממקום יותר נורמאלי. די דומה למטאל אגב.

תודה שהזכרתי לי לבדוק אותם, מזמן קראתי המלצה לבדוק אותם. נשמע שיש השפעות ג'אז מאשר ממש ג'אז. או לפחות הfeel של הג'אז כמו שאני בינתיים מכיר אותו. יש הרבה פסיכדליה וערבוב של הרבה סגנונות. בקטנה הם משום מה הזכירו לי את "היום הוא היום".

אתה יכול להמליץ על משהו של today is the day?

פעם המליצו על איזה אלבום שלהם (לא יודע איזה)וזה היה יותר מידי קשקשת לטעמי, יש איזה אלבום שלהם שאהבת? (החלפתי את הכינוי)

אתה צוחק! זה התירוץ!

בקיץ צריך לחפש מזגן או מקווה מים ולהישאר שם עד יעבור זעם. אגב אתה רק מחזק לי את התזה שלפחות בשביל לא לשנוא ג'אז, אני לא אומר לאהוב חו"ח, צריך להתחיל ממקום יותר נורמאלי. די דומה למטאל אגב.

יש כאלה שהתחילו לשמוע מטאל משולב עם גא'ז

ואז עברו לגא'ז, אבל זה לא יכול להיות עם שפיצי, כי הוא לא בקטע של אקסרימ מטאל.

קשה למצוא להקות שממש משלבות גא'ז

אבל הנה אחת ephel duath דפיילר המליץ על האלבום שלהם the painters pallet, שהוא האלבום הכי טוב וממוקד שלהם (הכל יחסי כן? מיקוד ושפיות זה לא משהו בולט פה),באמת אלבום נהדר.

יש כאלה שהתחילו לשמוע מטאל משולב עם גא'ז

ואז עברו לגא'ז, אבל זה לא יכול להיות עם שפיצי, כי הוא לא בקטע של אקסרימ מטאל.

ואני לא בקטע של ג'אז

אני מניח שמי שעשה את זה פשוט היה נייטרלי לגבי הסגנון, ולי יש דעה ברורה : זה חרא (אבל שוב, שים לב - דעה אישית שלי, שכל אחד יעשה מה שבא לו)

האלבום שאני הייתי ממליץ עליו למי שרוצה היכרות

הוא hot ratts של פרנק זאפה, או את headhunters של הארבי האנקוק, שאם אני אני לא טועה הוא אלבום הכי נמכר בזאנר הזה. האלבום של זאפה הוא רוק-גאז (פיוזין) שהוא עשיר מלודי ונהדר. האלבום השני פשוט מקפיץ ת'תחת, וגם זורם נהדר, פשוט מעולה. אני הייתי ממליץ להתחיל עם הוט רטס ואז לעבור לשני.

אתה יכול להמליץ על משהו של today is the day?

פעם המליצו על איזה אלבום שלהם (לא יודע איזה)וזה היה יותר מידי קשקשת לטעמי, יש איזה אלבום שלהם שאהבת? (החלפתי את הכינוי)

שמעתי רק שני אלבומים שלהם.

האלבום שממש אהבתי היה Temple of the Morning Star

אפרופו גא'ז

מה עם קצת מטאל וגא'ז? מכירים את yakuza? אחת הלהקות הכי טובות בסגנון הזה (לפי דעתי), משלבות את זה בהצלחה רבה, מוציאה אלבום חדש בשם transmissions ב-7 לאוגוסט, ביינתים כנסו למיי ספייס שלהם בשביל לשמוע את אחד משירי המטאל הכי טובים שיצאו השנה-egocide http://www.myspace.com/yakuza

יאקוזה נהדרים.... הם משלבים במטאל שלהם את שני הצדדים של הגאז

בניגוד לכל להקות המאתקור והטכניות שאימצו פן אחד ... השימוש של הלהקה בשירה טובאנית הוא גם משהוא נורא נדיר במטאל.

פסטיבל אוהבי גיטרה

קיבלתי את זה במייל, אולי יעניין כאן מישהו. תרגישו חופשי להפיץ: ========= לפסטיבל אוהבי הגיטרה דרושים: מוסיקאים- גיטריסטים, להקות, הרכבים, זמרים- להופעות ולסדנאות שטח. [אם אינכם כאלה – אנא העבירו לחבריכם שעונים על ההגדרה] ההשתתפות לצערנו אינה תמורת תשלום, למעט הוצאות הנסיעה והאירוח. כולנו תקווה שבשנה הבאה זה יהיה אחרת. בכל מקרה – יהיה כיף ותהיה חשיפה יפה שתובל על ידי אלון אבוטבול. יש כבר מוסיקאים מן השורה הראשונה שנתנו הסכמתם להשתתף. המעוניינים נא צרו קשר עם מיכל וגמן, אלה איתן יחסי ציבור: 03-6041114 או למייל:Michal@eilaeitan.co.il מצ"ב פרטים. פסטיבל ייחודי וראשון מסוגו בארץ, מזמין אתכם לגלות מחדש את "הדבר האמיתי": אוהבי מוסיקה - ובייחוד חובבי גיטרה- בואו להפנינג של מוסיקה טובה ושלווה מדברית. מחזונו העברי של אוהב הגיטרה אלון אבוטבול. פסטיבל אוהבי הגיטרה הראשון מבקש לקבץ בין נגנים מכל הרמות ליצירה משותפת ולדיאלוג מפרה. מאמנים המובילים את סצינת הרוק בארץ, דרך מוסיקאים בתחילת דרכם ועד נגנים חובבים. הפסטיבל יתקיים בחופשת ראש השנה - 13-14-15 לספטמבר הפסטיבל, המבוסס על מסורות קיימות ברחבי העולם, ימשך כשלושה ימים בסוף השבוע של ראש השנה [13-15 בספטמבר] ויתבסס על סדנאות מוסיקה וגיטרה, כיתות אמן, הופעות וג'אם סשנס בסגנונות מוסיקליים שונים הפתוחים לקהל המשתתפים – באווירה פמיליארית ומתוך עקרונות של שיווין ופלורליזם. כל זאת על רקע אווירת קדומים, מול נופיו המפעימים של העמק האדום. הפסטיבל יתקיים בחאן שחרות - מקום אירוח רחב ידיים בלב העמק האדום [בקרבת אילת] המציע לקהל האורחים מתחמי קמפינג, מסעדה, קיוסק, שירותים ומקלחות חמות. *שוברים שיא במדבר! *עוד משהו: אנחנו מבקשים לנסות ולשבור את שיא גינס למספר הגדול ביותר של נגני גיטרה שהתאספו כדי לנגן שיר אחד ואם לא השנה, אז ודאי בשנה הבאה...

אבל למה בראש השנה?גם דתיים אוהבים גיטרות!

וזה שהממשלה שלנו היא אנטי תורנית

ושיש שנאת חרדים כל כך גדולה לא מפריע לך? ושיש כל כך הרבה בורות אצלנו בדת היהודית לא מפריע לך? ועוד ועוד... בקיצור אני מזדהה עם הצעקה שלך, אבל אין מה לעשות, רוב העם לא מחובר לתורה ומצוות, אמן עם ישראליתחזק וישמור מצוות ונהיה מאוחדים, ושתבוא גאולה במהרה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר