פסטיבל אוהבי גיטרה

קיבלתי את זה במייל, אולי יעניין כאן מישהו. תרגישו חופשי להפיץ: ========= לפסטיבל אוהבי הגיטרה דרושים: מוסיקאים- גיטריסטים, להקות, הרכבים, זמרים- להופעות ולסדנאות שטח. [אם אינכם כאלה – אנא העבירו לחבריכם שעונים על ההגדרה] ההשתתפות לצערנו אינה תמורת תשלום, למעט הוצאות הנסיעה והאירוח. כולנו תקווה שבשנה הבאה זה יהיה אחרת. בכל מקרה – יהיה כיף ותהיה חשיפה יפה שתובל על ידי אלון אבוטבול. יש כבר מוסיקאים מן השורה הראשונה שנתנו הסכמתם להשתתף. המעוניינים נא צרו קשר עם מיכל וגמן, אלה איתן יחסי ציבור: 03-6041114 או למייל:Michal@eilaeitan.co.il מצ"ב פרטים. פסטיבל ייחודי וראשון מסוגו בארץ, מזמין אתכם לגלות מחדש את "הדבר האמיתי": אוהבי מוסיקה - ובייחוד חובבי גיטרה- בואו להפנינג של מוסיקה טובה ושלווה מדברית. מחזונו העברי של אוהב הגיטרה אלון אבוטבול. פסטיבל אוהבי הגיטרה הראשון מבקש לקבץ בין נגנים מכל הרמות ליצירה משותפת ולדיאלוג מפרה. מאמנים המובילים את סצינת הרוק בארץ, דרך מוסיקאים בתחילת דרכם ועד נגנים חובבים. הפסטיבל יתקיים בחופשת ראש השנה - 13-14-15 לספטמבר הפסטיבל, המבוסס על מסורות קיימות ברחבי העולם, ימשך כשלושה ימים בסוף השבוע של ראש השנה [13-15 בספטמבר] ויתבסס על סדנאות מוסיקה וגיטרה, כיתות אמן, הופעות וג'אם סשנס בסגנונות מוסיקליים שונים הפתוחים לקהל המשתתפים – באווירה פמיליארית ומתוך עקרונות של שיווין ופלורליזם. כל זאת על רקע אווירת קדומים, מול נופיו המפעימים של העמק האדום. הפסטיבל יתקיים בחאן שחרות - מקום אירוח רחב ידיים בלב העמק האדום [בקרבת אילת] המציע לקהל האורחים מתחמי קמפינג, מסעדה, קיוסק, שירותים ומקלחות חמות. *שוברים שיא במדבר! *עוד משהו: אנחנו מבקשים לנסות ולשבור את שיא גינס למספר הגדול ביותר של נגני גיטרה שהתאספו כדי לנגן שיר אחד ואם לא השנה, אז ודאי בשנה הבאה...

ליהיא, אל תשגי

הלוגיקה אומרת : רוק -> גיטרה אבל גיטרה לא בהכרח -> רוק בקיצור.. למרות שגם אני מניח שיקום עכשיו חכמולוג ויסתור את הטענה עם איזו להקת שוליים כזו או אחרת - אם יש גיטרות זה ממש לא אומר שהולך להיות רוק (במיוחד לפי איך שקראתי פה... נשמע כמו חבורה של ילדי מדורות וג'אזיסטים בטח...). אבל איפה שיש רוק בהכרח יהיה גיטרות :)

והינה בא חכמולוג שבא ואומר לך

שיכול להיות רוק בלי גיטרה, ולחכמולוג יש גם איזה להקה איזוטרית לציין, אבל הוא יודע שזה לא יזיז לצד השני.

ואיך הלכה האימרה ההיא על הג'אז ?

"ג'אז זה חרא ?"

יש כמובן את השיר שכתבתי בזמנו, "אני שונא ג'אז", אבל לא יודע איך הוא קשור לעניין הזה :)

אחי אתה מוזר...

כשזה מטאל אתה תתווכח על כל דבר ובסוף תמיד תומר "על טעם ועל ריח..."ץ כשזה מגיע לג'ז אתה ישר אומר "זה חרא"..נמק,דבר,אני פעם גם אמרתי למורה שלי לגיטרה זה חרא,הוא אמר לי למה זה לא חרא ופשוט שתקתי. בקיצור,זו מוסיקה מדהימה,ובדיוק כמו מטאל לא קולעת לאוזן של כל אחד.

אתה צודק, עם הסתייגות קלה

הכוונה הייתה להגיד את זה בהומור - ספציפית ליותם, שאם הוא זוכר, העליתי פה פעם שיר הומוריסטי בשם "אני שונא ג'אז". לכן אומר שהטעות שלי הייתה שלא הבהרתי שמדובר בהומור כשטענתי בהכללה ש"ג'אז זה חרא". זה לא משנה שזאת באמת הדעה שלי - אבל נכון, באמת אין לי זכות לקבוע זאת כעובדה מוצקת :)

אה..אז סתם יצאתי מעפאן חח

לא, אני מודה שזאת טעות שלי :)

פשוט אני כן מודה בטעויות שלי ומתקן אותם (במקום כאלה שנוטים להתגונן ולהאשים אחרים על טעויות שלהם).

ודאי שאני זוכר- לאמירה הזאת התכוונתי ! :)

"ג'אז זה חרא ?"

יש כמובן את השיר שכתבתי בזמנו, "אני שונא ג'אז", אבל לא יודע איך הוא קשור לעניין הזה :)

יש מצב שאתה שולח לי את השיר הזה... אני צריך משהו כזה לבלוג שאני מקים...

אם תרצה אני אתן לך קרדיט...אם כי אני לא בטוח שתרצה בעיקר אחרי שאשלח את האייטם... גם אני כמוך חשבתי שג'אז זה זבל... עד שבאמת התחלתי להקשיב. גם היום יש לא מעט דברים בתוך הג'אז שאני לא מתחבר אליהם. אבל את מילים זבל/חרא אני שומר לדברים אחרים. בעיקר לדברים שהתנסיתי בהם מספיק(שזו מילה בעייתית) כדי לקבוע שזה זבל.

אתה צריך רק את המלים או את השיר המוקלט ?

כי בעיקרון הקלטתי את זה אבל הוא עוד לא הושלם... אני מאמין שכשיזדמן לי אני אסיים להקליט עם חבר ולערוך את זה.

טוב נו, עד שאני אקליט... בינתיים הליריקס

(חשוב לציין שההשראה, לפחות בחלק אחד של השיר, מגיעה מ Liar של מגה-דת'... החלק המדובר זה מ"אני שונא את הטרומבון" שאמור להיות כמו הקטע ב Liar שהוא... אמממ... "מביע את דעתו" בצורה מנומסת :) ) אני שונא ג'אז ------------- שונא כבד קצוץ, שונא צהוב, שונא גם את הים שונא את כל הזוועות שבני אדם עושים לבני אדם אבל אם נשכח לרגע ממודעות פוליטית יש נושאים אחרים חשובים שנאה לג'אז ודלגיטימציה, ממש נושא כאובים אוהב דברים שמזרימים לי בדם את האנדרנלין אוהב לשמוע מוזיקה רועשת חזקה על מלחמה ועל מין שונא שבא ג'אזיסט מתנשא ובמקום מעמיד אותי ואם אתם לא מאמינים לי אז תשאלו את אחותי אני... שונא... ג'אז ! בעצם... הג'אז היחיד שאני אוהב זה... יוטה ג'אז... אז בעצם אני דיי חושב שהבנתם על מה השיר מדבר שונא את הסגנון לא סובל אותו, שכל אחד שאוהב אותו יתפגר משעמם אותי לשמוע פלצנים שכל שניה מאלתרים ושאין ממש בתים, ושכולם משחקים אותה כאלה מלומדים אני.. שונא... ג'אז ! אני שונא ג'אז ! אוחחחח אין לכם מושג כמה אני שונא ג'אזזזז !! יאאאאק !!! מקצבים מעצבנים ! טפו ! חלאס !! כשאני חושב על זה... סווינג אני מסוגל לסבול... אז בפעם הבאה שתראו ג'אזיסט כדאי שתזהירו אותו כי אני עלול להיות האדם שיגרום לו למותו ולמקרה שלא הבנתם אני מטאליסט קשוח ומגניב אוהב את המוזיקה שלי מהירה ורצחנית שיטחן להם במוח, שיהיה מספיק מהר, שיקבלו קצת בחילה שיכנסו להלם, שימותו מהר, שלא יגידו מילה שיהיה כבד, שיטחן בגיטרה, שיהיה קשוח ומהיר שלא יקלטו, שלא יבינו וישעזבו אותי אני שונא את הטרומבון, אני שונא את הסקסופון, אני שונא את הקסילופון, אני שונא אותו המון ג'אז עושה אותי חולה, בארץ המטאל אני גולה, את המוקשים אני שולה, את הג'אזיסט אני תולה אם תשאל אותי מדוע, אני אגיד שזה ידוע, בג'אז אין שום דבר קבוע, אני חושב שזה גרוע אם אתה פרחח נחמד, אני אלמד אותך מיד, אל תשב סתם תעשה ביד, פעל עד שהג'אז יושמד אני... שונא... ג'אז !!!

אחי שמעת את funhouse של סטוג'ס?

אולי האלבום הכי גדול בכל הזמנים... רוק אנדרול בשילוב עם סקסופון, יכול להיות מאוד שלא תשנא יותר סקסופון...

מתי אתה חושב להקליט?

גדול. אני רואה שהשיר צמח וגדל מאז שאני זוכר אותו. הקטע של האין בתים, אין מנגינה, ומאלתרים בלי הגיון... לא לגמרי מדוייק. הוא שייך בעיקר לאוונגרד, free jazz . א שאני ברמה האישית עדיין לא אוהב... ואני חושב שיהיה לי קשה לאהוב. כמו שלא התחברתי למשוגע. אולי אני אתן להם צ'אנס נוסף. מתישהו. אגב בתור אחד שאוהב רוק כבד ... דיפ פרפל ושות' למיטב זכרוני היו להם גם קטעי סולואים/נגינה לא נגמרים. לגבי הפלצנות...האמת יש לא מעט.. אבל לא תמיד זה בא ברע. צריך רק לסנן. יש גם דברי טעם. וביננו במטאל לא חסר... אגב אנרגיה בג'אז לא חסר. זהירות סקספון, טרומבונים וחצוצרות...
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר