פרדייז לוסט בישראל.

הנה אני בא. אני מתרגש כמו ילד קטן. אם הם לא באים בסוף, הררי אלכוהול ילגמו כדי להשכיח את הכאב.

לא עשו שום דבר טוב מאז 95...

די, זה לא נכון

אני מאד אהבתי את ביליב אין נת'ינג. לא יודע למה :) ואת פרדייס לוסט - אלבום הנושא את שם הלהקה - לא שמעתי אפילו לא בחצי אוזן. אבל וואלה, כמה שיותר להקות בארץ, יותר טוב. סוף כל סוף אורי יזיז את עכוזו ממרום מושבו ויתעתע בחיפושו אחר הבארבי בת"א. נ.ב. באותו נושא (של דום בריטי שחוק) - קניתי את ג'דג'מנט. היה במבצע. לא יכולתי באמת להגיד לו. אבל גם סלייר ומיידן, כדי לאזן.

אזיז גם אזיז.

ובקשר לאלבום האחרון - אני חושב שצריך להיות במצב נפשי מאוד מסוים כדי להנות ממנו, כמו שהם התכוונו. ומפאת מצבי, אני מוצא את עצמי מאזין לאלבום הזה על בסיס יומי.

פרדייז לוסט בישראל.

הנה אני בא. אני מתרגש כמו ילד קטן. אם הם לא באים בסוף, הררי אלכוהול ילגמו כדי להשכיח את הכאב.

מי הולך לחמם את פרדייז לוסט?

עד כמה שאני יודע לא תהיה הופעת חמום

לא לפרדייס לוסט ולא לבהמות'. הייטבריד והמלבינס עוד לא ידוע.

יהיו גם יהיו

בהייטבריד ובבהמות' לפחות זה התכנון שיש בנתיים.

אנא העירו את עיני מי מחמם את בהמות' ?

ואכן להייטבריד יש אישור ללהקות חימום

מדובר בשתיים מתוך השלוש הבאות : הורקור, בצפר וסון אין היר. כל אחת מבורכת, מגיע להן בסופו של דבר.

אז מה?

עכשיו כל להקה שתבוא מחו"ל, בצפר יחממו אותה? ואתה יודע שאני מאד אוהבת אותם, אבל בחייאת..

מבחינה כלכלית -זה הגיוני

באמצע שנות ה-90 סאלם היו השם היחיד שקבץ למארגני אירוע מטאל לראש, ולכן הם חיממו את כולם גם כן. רוטניג כרייסט ועד למגה-דת' בסיבוב הראשון. אם בצפר זה השם שתופס עכשיו הכי הרבה, אז אני מניח שהרבה יביאו אותם כל הזמן לאירועים שמקושרים למחצה. בל נשכח שבתקופת היובש הגדולה של 1996-2000 - להקות החימום היו רוקיע והיהודים.

פרדייז לוסט בישראל.

נראה לי שאני.

אני מקווה שזה יהיה במקום נורמלי. ההופעה האחרונה של רגינה ספקטור שהיתה דחוסה ביהודים יותר מאשר רכבת לאושוויץ לקראת סוף המלחמה, הוציאה לי שוב את החשק...

הפריקים היהודים האלה...

מה הם מבינים עניין. בטח במגה-דת' יהיה מרווח במיוחד...

ראיתי שזה בברבי,

אבל אין לי מושג איפה זה. ואם יש בכלל דבר כזה. ההופעה האחרונה שהייתי בה היתה ברוקסאן אם אני לא טועה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר