תשמנו את הצוואר

תשמנו את הצוואר

הייטבריד מגיעים לארץ ב 29 לאפריל. סוףשבוע קשה הולך להיות לנו שמה, המלווינס יומיים לפני, אחר כך הם והיישר אחרי זה הפטישים הלא סימפטיים של יום העצמאות... חודש אחרי זה- הללפסט!

רצף חוויות מרטיט - שאני הולך להחמיץ ולא מצטער על זה

א. ראיתי את הייטבריד, וגם את בהמות'. על המלבינס אני אבכה מחר. ב. אני בדנמרק עושה חייל בימים ההם. Suffer in truth :)

dont get your hopes too high.

ואם לא נראה אותם בארץ הקודש - אז בהלפסט

מאיפה הבאת את הידיעה הזאת?...

אני לא מצאתי על זה דבר לא במטאליסט ולא באתר הרשמי של הלהקה.

לא רציתם אותם בתור שר בטחון - תקבלו אותם בתור ראשי ממשלה

אחרי כמה בירורים, הבנתי שמדובר במשקיע מחו"ל שגורר את החבר'ה האמריקאים לארצנו (אני מדבר על הייטבריד כמובן, מכיוון שהמלווינס מדגדגים לי את קצה הזרת, על כל תרומתם המוזיקלית, ואיפה ליהיא שתצליף בי על אמירה גועלית כזאת) וההופעה תתקיים בבארבי מכיוון שמועדון התאטרון בשיפוצים. חזקו ואמצו - בעוד גפיכם תתנפצנה בכאב אל מול חומת המוות בין עמוד אחד של הבארבי למשנהו. בהצלחה :) ליהיא, לא באמת התכוונתי, את יודעת. מלווינס אדירים:)

אז איפה בכל זאת אני יכול למצוא יותר פרטים על זה?

תשמנו את הצוואר

הייטבריד מגיעים לארץ ב 29 לאפריל. סוףשבוע קשה הולך להיות לנו שמה, המלווינס יומיים לפני, אחר כך הם והיישר אחרי זה הפטישים הלא סימפטיים של יום העצמאות... חודש אחרי זה- הללפסט!

טריפל פלז'ר

שגעון זה. את מי אני מועדת לפגוש בהלפסט, אגב?

לא רציתם אותם בתור שר בטחון - תקבלו אותם בתור ראשי ממשלה

אחרי כמה בירורים, הבנתי שמדובר במשקיע מחו"ל שגורר את החבר'ה האמריקאים לארצנו (אני מדבר על הייטבריד כמובן, מכיוון שהמלווינס מדגדגים לי את קצה הזרת, על כל תרומתם המוזיקלית, ואיפה ליהיא שתצליף בי על אמירה גועלית כזאת) וההופעה תתקיים בבארבי מכיוון שמועדון התאטרון בשיפוצים. חזקו ואמצו - בעוד גפיכם תתנפצנה בכאב אל מול חומת המוות בין עמוד אחד של הבארבי למשנהו. בהצלחה :) ליהיא, לא באמת התכוונתי, את יודעת. מלווינס אדירים:)

אתה מבין

זו בדיוק הסיבה בגללה למדתי לפתח קריאה סלקטיבית. למעשה, קראתי את ההודעה שלך רק עד ה '(כמובן,'. מייד לאחר מכן תת המודע שלי עבר לעמדת אפטיות והתחיל לשדר לי מסרים על השיפוצים הבלתי נגמרים במחלף ווינגייט, שגורמים לפקקים אדירים בבקרים, זה באמת נורא, המון זמן כבר, נו מה יהיה?

טריפל פלז'ר

אם יאשרו לי יציאה לחול אז אני

אחרת מי יגן עליך מפני הצרפתים?

חדשות טריות: טייפ-או-נגאטיב גם הם הצטרפו לסטליסט של הפסטיבל

תשמנו את הצוואר

אבל למה ההל פסט חייב לשבת בול על השבוע הגשות שלי?

למה? הולך להיות חודש מעולה..

אתה מבין

זו בדיוק הסיבה בגללה למדתי לפתח קריאה סלקטיבית. למעשה, קראתי את ההודעה שלך רק עד ה '(כמובן,'. מייד לאחר מכן תת המודע שלי עבר לעמדת אפטיות והתחיל לשדר לי מסרים על השיפוצים הבלתי נגמרים במחלף ווינגייט, שגורמים לפקקים אדירים בבקרים, זה באמת נורא, המון זמן כבר, נו מה יהיה?

קריאה סלקטיבית משמעותה דבר אחד בלבד

א. את מתדרדרת, יקירתי, ב. את כנראה על מפתנו של סמסטר צמא-דם, וכל מה שבסוגריים אינו רלוונטי, כך חינכו אותנו מילדות. חוץ מחשיבה כמותית, ארורה תהיה. ג. תשובות א + ב נכונות ד. אף תשובה לא נכונה, יותם הפסיכומטרי הזה מחרפן לך את השכל.

חדשות טריות: טייפ-או-נגאטיב גם הם הצטרפו לסטליסט של הפסטיבל

בתופים ובמחולות!

טריפל פלז'ר

הסיכויים שאותי הולכים וגדלים

אז תכיני משקפת. אני אסתיר לך את הנוף.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר