רוצים לעורר את הפורום?

למה שלא כל אחד יבחר את האלבומים האהובים עליו לשנת 2006?

שלי... בכלל לא רק במטאל..

TV ON THE RADIO-RETURN TO THE THE KNIFE-SILENT SHOUT MASTODON-BLOOD MOUNTAIN BORIS-PINK XIU XIU-THE AIR FORCE שיר השנה: PETER BJORN AND JOHN-YOUNG FOLKS

האלבומים שעיניינו אותי השנה...

חלקם שמעתי, חלקם לא... Martyr - Feeding The Abscess Suffocation - Suffocation חוזר על החומר הישן...אלבום טוב, אבל משאיר בהרגשה של חוסר מקוריות. The Faceless - Akeldama Psycroptic - Symbols of Failure Sikth - Death Of A Dead Day Outworld - Outworld Mastodon - Blood Mountain Anata - The Conductor’s Departure טכני בצורה מטורפת...ריפים טובים, אבל השירים לא בנויים לטעמי. Decapitated - Organic Hallucinosis ברוטאלי, מהיר אבל עדיין טכני, אלבום טוב, אבל קצת שמעתי את זה עשיתי את זה. Sleep Terror - Probing Tranquility Spawn of Possession - Noctambulant Dismember - The God That Never Was Unleashed - Midvinterblot DAATH - The Hinderers Grave - As Rapture Comes

לי לא היה משהו כזה השנה

המקסימום של המקסימום שהתחברתי אליו זה Glenn Tipton, Entwistle & Powell - Edge Of The World למרות שזה לא ממש 2006 זה יותר 10 שנים אחורה פשוט רק עכשיו גלן טיפטון בחר להוציא את זה קיצור בשבילי זאת הייתה שנה מתה :)

שלי... בכלל לא רק במטאל..

TV ON THE RADIO-RETURN TO THE THE KNIFE-SILENT SHOUT MASTODON-BLOOD MOUNTAIN BORIS-PINK XIU XIU-THE AIR FORCE שיר השנה: PETER BJORN AND JOHN-YOUNG FOLKS

יש עוד כמה....

SCOTT WALKER-THE DRIFT INTRONAUT-VOID AGALLOCH-ASHES AGAINST THE GRAIN GIANT SQUID-METRIDIUM FIELD

רוצים לעורר את הפורום?

למה שלא כל אחד יבחר את האלבומים האהובים עליו לשנת 2006?

האלבומים הטובים ביותר שלי לשנת 2006

הם : Lamb Of God - Sacrament Slayer - Christ Illusion The Haunted - The Dead Eye Mastodon - Blood mountain Amorphis - Eclipse Cannibal corpse - Kill יצא לי 6, אבל ככה אני, חסר בושות :)

ננסה

Opeth- Ghost Reveries Soilwork- Figure Number Five Kataklysm-In the Arms of Devastation Amon Amarth - With Oden On Our Side Bullet For My Valentine - The Poison אבל היו עוד אלבומי מטאל שעשו לי את השנה, הם פשוט לא מהשנה: Opeth- Deliverance Manntis- Sleep In Your Grave Dream Theater- Awake , Images & Words, Scenes From A Memory Anathema- Alternative 4 , Judgement Ayreon - The Human Equation Within Temptation- Mother Earth

יקירתי - תיקונים...

Opeth- Ghost Reveries - יצא ב-2005 Soilwork- Figure Number Five - יצא ב-2003 (!) Bullet For My Valentine - The Poison - יצא ב-2005
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר