יותם, מה זה?

יותם, מה זה?

הפורום התדרדר לזנות!

זה לא פורום, זה לוח מודעות

XD

יותם, מה זה?

הפורום התדרדר לזנות!

מצטער - היו לי בעיות במחשב והרבה חזרות

עכשיו אני אנקה את הזבל ואפתח אשכול חדש. דום מטאל, אבל דום מטאל קלאסי, יעני טראובל, קנלדמס, סיינט ויטוס, קירית' אנגול... מי שומע ?

הידע שלי בדום הוא ממש ממש... אפסי

מצד שני, בימים האחרונים יצא לי לשמוע פרוייקט (כלומר להקה של איש אחד) פיונרל דום מאמריקה שנקרא Catacombs עם האלבום In the depths of r'lyeh. ואין ספק שזה הדבר הכי מדכא, אפל ורקוב (במובן החיובי) ששמעתי בחיי. מוזיקה שעושה לך בכוונה אסוציאציות של קברים עתיקים, ביובים, מערות חשוכות עם רוחות רפאים, בורות פתוחים מלאים בשלדים והירושימה שאחרי פצצת האטום - ונכון שרוב סגנונות המטאל הקיצוני מעלים אסוציאציות כאלה, אבל האלבום הזה מצטיין במיוחד באוירה. בואו נגיד שחוויית השמיעה הראשונית הייתה מעניינת מצד אחד אבל משעממת מוות מצד שני. כל השירים (המאוד ארוכים) פשוט נשמעים אותו דבר! ריפים דכאוניים ואפלים במיוחד וגרגורים בלתי מובנים בעליל של הסולן/מתופף/גיטריסט/באסיסט נראה לי שזאת לא הדרך האידאלית להיכנס לדום מטאל מה אתם חושבים על הדיסק הזה? ואם אתם יכולים להמליץ לי על אלבומי דום משובחים באמת אני אשמח

אני

סיינט ויטוס, טראבל וקת'דרל המוקדמים הם על הכיפ כיופאק גמור. ממשיכי הדרך של בלאק סאבאת' והאבות המייסדים של הסטונר דום, הסטונר רוק/מטאל והסלאדג'

כן אחי, אבל מעבר לזה

מה האלבומים שאתה הכי אוהב, ומה הם עושים לך לעומת הדום החדש יותר, למשל ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר