מדברים על דרים בוואלה ZONE

מישהו גם ראה את זה? "כל הצדדים הרעים של המטאל והרוק המתקדם התגבשו לכדי יצור ענק שמנגן יצירות של 20 דקות, ללא הצדקה. מה לא עושים בשביל הכסף של בני נוער אומללים." מי זה בכלל אוהד נאור? דרים הם לא פרה קדושה שאסור לשחוט, אבל בואו לא נגזים, דרים היא אחת מלהקות הפרוג הטובות ביותר לטעמי שהיו בשנים האחרונות. ב-20 שנים האחרונות ליתר דיוק. שאוהד נאור ילך להסתכל מאיפה ג'ון פטרוצ'י וג'יימס לאברי משתינים.

מה זאת אומרת ?

אוהד נאור הוא כתב מוזיקה וזכותו להביע דעה... לשאול שאלה כמו "מי זה אוהד נאור" זה להגיד "מה ? איך הוא בכלל מעז להביע עליהם דעה ?" אם את היית כתבת מוזיקה בוואלה והיית עושה כתבה על להקה אחרת מתחום המטאל ובאיזה פורום מטאל אחר בארץ היו אומרים "מי זאת בכלל %&#* #%&*#& ?" - לא היה מעצבן אותך ? זאת דעתך... ובמקרה הזה - זאת דעתו :)

אני מסכים עם דעת הכותב על ה-DVD

אבל אין ספק שלא שולחים מי שלא מבין את המהות של פרוג-מטאל לסקור פרוג-מטאל. זה כמו לשלוח חובב גרין דיי להבין מה הקטע מאחורי מייהם. זלזול הוא שם המשחק, והוא יופיע שם הרבה, אני מניח. שירים של 20 דקות עושים לך חררה ? בגלל שאתה לא רגיל שמשלבים פרוג-רוק ומטאל ? קורה... אבל זה לא אומר שאתה רשאי לשפוט את הסגנון בזרקנות כזאת.

כמו שיותם אמר

מי מתלונן בסגנון פרוג על 20 דקות שיר? תכף הוא יתלונן שבקולנוע יש עוד אנשים איתו- וזאת באמת חוצפה, אתה לא חושב?? דעתו שתהיה דעתו, אבל הוא בא לסקר את ה-DVD של דרים, ולא לומר עד כמה שהוא סובל בשירים שהם מעל דקה וחצי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר