ועדות חקירה בצוללת - דיסטורטד וחברים בצוללת 3/11/06

לאחר תקופה לא קצרה של שתיקה דיסטורטד פצחו במיני טור ברחבי הארץ. הטור נפתח בהופעה בבארבי בכפר סבא, שהחמצתי בעיקר כי להקות החימום הן "לא משהו" (סתם נו, צבא), והסתיימה יום אחרי זה בהופעה המדוברת בצוללת. אפתח ואגיד שזו הפעם הראשונה שיצא לי להיות בצוללת, ואין לי שום ספק שלא תהייה זו הפעם האחורנה. סאונד מעולה, מקום שנראה כמו שצריך, מחרים סבירים לגמרי בבאר וממה שהבנתי מאנשים שהופיעו שם, היחס לאמנים שם הוא מעולה. את הערב פתחו גרוטסק, חמישיה ירושלמית, שלא שמעתי עליה לפני כן. בחזית הלהקה נמצאת בחורה, שמרטאה לנו את הצד הכועס של השירה. וכאן ראוי לציין שהגל ההולך למתגבר של להקות שעל הגראולים מופקדת סולנית הוא על הכיפאק לחלוטין, תמשיכו ככה חברים. נוסף על עמדת הסולנית בסיסט הלהקה מנגן על קונטרא בס אימתני. סביר להניח שההבדל ישמע מעט זניח למאזין הלא מוזיקאי, אבל זה מוסיף המון על הבמה. החומר של הלהקה נשמע כמו שילוב בין פאואר/דת' מטאל סטנדרטי לבין דום סטייל מונספל בתקופת וולפהארט. חומר לא רע בכלל, רק הפריע לי שאין כמעט אינטראקציה עם הקהל (חוץ מכמה נהמות של הסולנית כלפי הקהל, ושאגת "תביאו לי מים") והעובדה שלהגיד את השמות של השירים בגראולים זה פשוט לא תופס. אחרי גרוטסק עליו לבמה פאנטום פיין, שתוך כחצי שנה הפכו את עצמם ללהקה שכבר ממש אי אפשר להתעלם ממנה. הקהל הירושלמי קיבל את הלהקה בחום ובפוגואים אימתניים, עובדה מרשימה בהתחשב בכך שאני בספק אם מישהו מהקהל הכיר חומר שלהם פרט לשני השירים שמוצגים באינטרנט. השיר החדש של הלהקה גם הוא התקבל בחום (ובשאלת "מה זה המשוגע הזה?!") והטירוף היה בעיצומו. חברים מרחובות וירושלמים השליכו אחד את השני באחווה שרק מטאליסטים מסוגלים לה. לקראת סיום ניגנו פאנטום פיין את שירם "חסר רחמים", והפוגו היה אימתני. גולי (המוח, הכרס והקול שמאחורי להקת "אימטריאל") ניצח על "חומת מוות" אימתנית שבסופה גברים נשים ומה שבינהם התערבבו ונהייו לגוש בשר מפרכס וכועס במיוחד. אמנות. אחרונים עלו דיסטורטד, שלא יצא לי לראות אותם זמן רב. החברה הציגו הופעה מעולה לכל הדעות, והקהל היה מהופנט לחלוטין. האינטראקציה של מירי עם הקהל פשוט מדהימה. הקאבר ל"קפוא" של מדונה היה מפתיע ומענין מאד. ללא ספק, היה זה אחד הערבים היותר טובים שיצא לי להיות בהם לאחרונה. מצד שני, "לאחרונה" בשבילי זה כל דבר מאוגטסט 2004, אני בבליל מוחלט של זמנים. P: הטוב: המקום, הלהקות, האוירה. הרע: תל אביב. המכוער: הקרו של רחובות פוגשים את הבועה הירושלמית בפוגו. תענוג. לסיכום: ערב מעולה. שימשיך ככה.

דיסטורטד וחברים בכ"ס, לילה לפני

הגעתי אחרי שההופעות חימום כבר התחילו, מה שגרם לי חוסר רצון להתרכז יותר מידי וציפייה ללהקה שבשבילה נסעתי כ"כ הרבה... אין ספק בליבי - זאת הייתה ההופעה שהכי נהניתי בה by far בשנים האחרונות. נהניתי,משמע- שרתי, רקדתי, צחקתי, והיה המון ספייס בשביל זה. (נחסיר את העובדה שדיסטורטד היא אחת הלהקות שהכי יקרות לי בארץ) מבחינתי היה קצר מידי, אבל לחבר'ה יש רק אלבום אחד בנתיים לצערי... היה ערב טוב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר