הבא נעלה משהו באוב

הבא נעלה משהו באוב

לכל אחד יש את האלבום הזה שגורם לו לגעגועים למשהו מסוים, לתקופה מסוימת או למישהו מסוים. מכיוון שזהו פורום מטאל, האם יש לכם אלבומי מטאל כאלה ? פרטו נמקו והסבירו :)

אההה בלאט

לי יש כמה אלבומים שגורמים לי לחזור לתקופה שאני דווקא לא מתגעגע אליה: symbolic של death character של dark tranquility אלה שני אלבומים אדירים שאני נהנה לשמוע עד היום, רק מה - זה שני אלבומים שחרשתי עליהם בתקופת הטירונות (אז עוד לא היו לי הרבה דיסקים) והיום כשאני שומע אותם זה מחזיר אותי בפלאשבק לנסיעות הארוכות לביסל"ש בדרום, למסעות שבהם השירים היו מתנגנים לי בראש, לקאדרים, לצעקות... בעע... ככה שאפשר לומר שההאזנה גורמת לי לרגשות מעורבים

דארק טרקוייליטי יצא רק לפני שנה בערך

איך כבר אתה מתגעגע? יש דברים שלא שמעתי שנים היה מתאים לי לשמוע עכשיו את קווינסרייך אופרשיין מיינדקריים הראשון.. הייתי חורשת עליו הרבה לפני הצבא לקראת סוף בית הספר - אחחחח איזה כיף היה בתקופה המאוד מסויימת הזאת :) שמחה לראות שיש עדין נפש חיה שכותבת פה בפורום הייתי בטוחה שהוא גוסס למוות או משהו בסגנון..

טעות בידייך

דארק טרנקוויליטי יצא בתחילת 2005, מה שאומר שיש לו פז"מ של שנה וחצי לפחות אצלי. ומכיוון שאני במטאל הקיצוני כבר שנתיים וקצת אז אני לא ממש יכול להגיד שיש משהו שלא שמעתי כבר שנים. (אלא אם כן מחשיבים את מטאליקה שהייתי שומע באופן סדיר בכיתה י'-י"א ואליהם אני ממש לא מתגעגע) והפורום בסוג של "גסיסה" כבר שנה לפחות, נראה לי. אז אפשר לומר שזה יותר המצב הסטטי שלו וגסיסה היא אולי לא ההגדרה המתאימה

אכן תחילת 2005- שזה אוטוטו שנתיים

כנראה שתקופות אצלך זה monthes ואצלי זה יותר Aeons :)

או-קיי O_o

הדיסק הנבחר שלי הוא Carcass - Heartwork מעבר להיותו אבן דרך בתולדות המלודת', האלבום הנ"ל יצא אל העולם בתחילת שנות ה90, תקופה קצרה ונוסטלגית שבה שבה המטאל הקיצוני התכתב עם המיינסטרים ואף-אחד לא ניסה להיות טרו בכוח. Carcass בשיא תפארתם השכילו לייצר אלבום בוגר יותר מהכאוס שאפיין את עבודותיהם הקודמות, ומצד שני, הצליחו להימנע ממלכודת הבנאליות אליה נפלו בסופו של דבר (ועוד רבים וטובים אחרים). עידן הHeartwork היה בלתי-נשכח, מצער לדעת שהוא כבר לא יחזור.

גם שלי די חדש...

are you dead yet?-children of bodom אני מאוד אוהב את צ'ילדרן אוף בודום ןוהדיסק נקנה על ידי ידידה מאוד טובה שלי ,התקופה הזו היייתה תקופה שונה,תקופה אחרת תקופה כזו שאני די מתגעגע אליה...

אכן תחילת 2005- שזה אוטוטו שנתיים

כנראה שתקופות אצלך זה monthes ואצלי זה יותר Aeons :)

איזה קטנוניים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר