צריכה המלצות- על הכלל

סתם . בא לי דת' מטאל חביב, או דום, או עם יש לכם משהו שווה שכדאי לשמוע (כמו ויקינג שאני ממש רוצה לשמוע משו נורמלי פעם אחת) ואם סתם עליתם על איזה להקה שפשוט חייבת שמיעה, אז תרשמו פה, אני חייבת להרחיב את המאגר באי פוד. אה בלאק- תשתדלו שלא לרשום כי בחורף לא בא לי בלאק, ולא פאוור כי זה יצא לי בקיץ מכל החורים.

אני סתם ארשום את הדברים שחביבים עלי במיוחד בזמן האחרון, כי דת' זה לא אני.

amorphis - eclipse andromeda - chimera agalloch - ashes against the grain iron maiden - a matter of life and death great white - ...twice shy the cult - sonic temple fates warning - FWX fool's garden - dish of the day rush - feedback trouble - manic frustration warrior soul - Last Decade Dead Century whitesnake - starkers in tokyo yearning - evershade

כמה דברים ששמעתי לאחרונה..

דת' , אחלה אלבומים Monstrosity - Imperial Doom Edge Of Sanity - The Spectral Sorrows ת'ראש מטאל Forward To Termination - Sacrifice אולי קצת פולק? Cruachan - The Middle Kingdom ממש נחמד, המון חליל אירי וסולנית.

אני סתם ארשום את הדברים שחביבים עלי במיוחד בזמן האחרון, כי דת' זה לא אני.

amorphis - eclipse andromeda - chimera agalloch - ashes against the grain iron maiden - a matter of life and death great white - ...twice shy the cult - sonic temple fates warning - FWX fool's garden - dish of the day rush - feedback trouble - manic frustration warrior soul - Last Decade Dead Century whitesnake - starkers in tokyo yearning - evershade

איך המיידן החדש - אחרי שמיעה מעמיקה ?

אתה מכיר את ההרגשה המוזרה הזו, שלהקה שאתה מכיר כל תו שהיא כתבה

מוציאה אלבום חדש? יש התלהבות גדולה, אבל יש גם תחושת פחד נוראית, שמא יגיע הרגע שבו תרגיש שהם גמרו את הסוס. אז האמת, כרגיל, נמצאת אי שם באמצע - אותי האלבום די אכזב בשמיעות הראשונות, הוא נשמע לי פשטני מדי, כבד מדי, לא מספיק מלודי, וכדומה. אבל לאלבומים של מיידן יש קסם, שכל מי שאוהב אותם מכיר - they grow on you. אותו שיר שלפני שבוע חשבת שהוא סתמי, נפתח לפניך ואתה מגלה בו דברים שלא היכרת, ולא מבין איך העזת לחשוב שהוא "סתם שיר" קודם. זה לא אלבום מושלם, (יש דבר כזה אלבום מושלם בכלל?) אבל מבחינתי, זה האלבום הכי טוב שמיידן יכלו לתת לי נכון לתקופה זו. בכלל, אני חושב שיש ללהקה הזו ביצים שקשה למצוא אצל להקות אחרות - הם מסרבים להפוך למופע נוסטלגיה, וממשיכים לשחרר חומר חדש, ולמרבה ההפתעה לנגן את כולו בהופעות! אז תרשו לי להתלהב - up the irons

Up The Irons indeed my friend

אני לא יודע כמה פעמים כבר הזכרתי את זה כאן אבל האלבום החדש של מיידן הוא פשוט מצויין. כל מי שזילזל באלבום או בלהקה(עקב העובדה שהם כבר די זקנים, אך כנראה שהגיל הוא לא מה שיעצור את המכונה המשומנת היטב הזו) לא ידע על מה הוא מדבר. תתעמקו במה שאתם שומעים, רק כך תוכלו להבין היטב את היצירה אותה אתם שומעים.

לי הם נשמעים קצת עייפים באלבום הזה

אבל כנראה שאני צריך לשמוע אותו יותר פעמים בשביל לקבוע

לי הם נשמעו עייפים עוד בהופעה ב ROCK IN RIO

עכשיו זה פשוט... מרדים זה כמו ג'יפ שנוסע ונתקע בחול ככל שהוא נותן גז - הוא מתחפר יותר ככה 70 דקות חבל, פשוט חבל

דווקא..

דווקא מיידן אותי הפתיעו אותי לטובה באלבום החדש.. חומר טוב..אולי אחד הטובים שלהם בעשר חמש עשרה שנה אחרונות מה שגם אהבתי באלבום הזה..שיש אווירה מיוחדת מאוד..מאשר האלבומים האחרים.. ..וזה מתבטא מאוד בשיר the longest day שהוא דרך אגב שיר מצויין, מס' 2 אצלי באלבום הזה, אחרי שיר מספר 3..

גם אותי

אני נהנה הרבה יותר מהמיידן הזה מאשר מהקודם. לדעתי הם חזרו למלוא כוחם- הדיסק הכי טוב שלהם מאז Fear of the dark.

כמה דברים ששמעתי לאחרונה..

דת' , אחלה אלבומים Monstrosity - Imperial Doom Edge Of Sanity - The Spectral Sorrows ת'ראש מטאל Forward To Termination - Sacrifice אולי קצת פולק? Cruachan - The Middle Kingdom ממש נחמד, המון חליל אירי וסולנית.

לגבי Cruachan:

מה עם האלבום שלהם שיצא ב-2002? LORE נראה לי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מטאל
בחר
בחר